Analizler

Altcoin Fiyat Analizi TRX, EOS, DASH: 20 Ağustos 2020

Temmuz ayının sonlarına doğru piyasada ortaya çıkan fiyat oynaklığı, bir altcoin sezonunun yolunu açmış gibi görünüyor. Piyasanın küçük hacimli kripto paraları orta ve büyük hacimlilerden daha iyi performans gösterirken, orta hacimli kripto paralar yine de çok geride kalmadı.

Altcoin: Tron (TRX)

Altcoin Fiyat Analizi TRX, EOS, DASH: 20 Ağustos 2020 –

TradingView TRX fiyat: https://www.tradingview.com/symbols/TRXUSD/

Tron Vakfı, kısa bir süre önce 19 Ağustos’ta JustSwap adlı merkezi olmaya takas protokolünü yayınladı. Ethereum’un Uniswap protokolüne benzeyen kripto para takas protokolü, piyasaya sürüldüğünde Tron’un fiyatı üzerinde çok fazla olumsuz baskı yarattı. Tron Vakfı’nın kurucusu Justin Sun, JustSwap protokolü ile elde edilen hedefi kutlarken TRX düşüş trendini izlemeye devam etti ve şu anda TRX 0,0270 dolara ulaştı.

TRX’in günlük grafiklerine göre kripto para 0,0322 dolarlık direncini test etmeden önce, geçen ay boyunca yükselmişti. Bu fiyat seviyesi, Temmuz 2019’dan beri görülmedi ve yukarıda yönde ki başka bir hareket yaklaşan alt sezonunu teyit edebilir.

Altcoin: EOS

Altcoin Fiyat Analizi TRX, EOS, DASH: 20 Ağustos 2020 –

TradingView EOS fiyat: https://www.tradingview.com/symbols/EOSUSD/

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bu hafta en çok para kazandıran 5 altcoin…

EOS, 2017’de gerçekleştirilen en başarılı ve en büyük ICO’lardan biri oldu ve böylece EOS büyük ilgi toplamayı başardı. Geçtiğimiz günlerde, EOS tabanlı merkezi olmayan bir finans projesi olan Equilibrium, Polkadot blok zincirinde birlikte çalışabilir yeni bir protokol geliştireceğini duyurdu. Kayda değer gelişmeler olmasına rağmen, EOS’a topluluk desteğinin olmaması EOS ekosistemine zarar vewriyor.

CoinMarketCap’teki on birinci en büyük kripto para EOS yıllık olarak sadece %21’lik bir büyüme kaydetti, bu diğer büyük ve orta hacimli kripto paralar ile karşılaştırıldığında düşük bir rakamdır.

Şu anda EOS 3,3974 dolardan işlem görüyor. Fiyat, 3.1823 dolarlık desteğine yakın bir seviye olan şu anki seviyesine geri dönmeden önce 3.9327 dolarlık direncine çıktı. Pek çok alt, Mart düşüşünden önce fiyatını geri kazanmayı başarırken yine de EOS çok fazla baskı altında kaldı.

Altcoin: DASH

Altcoin Fiyat Analizi TRX, EOS, DASH: 20 Ağustos 2020 –

TradingView DASH fiyat: https://www.tradingview.com/symbols/DASHUSD/

DASH piyasasında oynaklık artıyor. Temmuz ortasındaki DASH fiyatının artmasından bu yana piyasadaki oynaklık yüksek kaldı. Ancak ağustos ayının başından beri, DASH’in fiyatı 99,84 ile 85,42 ABD doları arasında sıkıştı. İki fiyat noktası DASH için güçlü direnç ve destek seviyeleri olarak hareket etti ve direncin ikinci kez yeniden testi başarısız olunca, piyasadaki yükseliş trendi düşüş trendine dönüştü.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Son dakika! Tecrübeli isim Binance Coin fiyatının 13 günde nasıl %55 arttığını açıkladı!

19 Ağustos’ta DASH için değişen fiyat trendleri piyasanın aşırı derecede oynak olduğunu gösterdi. DASH fiyatı kısıtlanmış olsa da, kripto paranın daha geniş ölçekte kullanılmasına izin verecek adımlar atıldı.

Kısa süre önce Dash, Latin Amerika’daki ilk kripto-Visa banka kartını çıkarmak için Meksikalı bir kripto para borsası olan Tauros.io ile ortaklık kurdu. Hizmet başlangıçta yalnızca Tauro’nun Meksika’daki müşterilerine sunulacak olsa da çekirdek grup başka bir güncelleme için hazırlanıyor.

“Bitcoin Fiyat Analizi 20 Ağustos 2020” adlı günlük teknik analizimizi okumak için: https://www.koinbox.net/bitcoin-fiyat-analizi-20-agustos-2020/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu