Analizler

Altcoin Fiyat Analizi XRP, EOS, ATOM: 23 Temmuz 2020

Bitcoin son fiyat hareketi altcoin pazarına da yavaş yavaş yansıyor. Bununla birlikte, dünyanın en büyük kripto parasına kıyasla, geri kalan kripto pazarında bir miktar baskı oluştu ve birçok kripto para düşüş trendine girdi.

Altcoin: Ripple (XRP)

TradingView XRP fiyat: https://www.tradingview.com/symbols/XRPUSD/

Piyasadaki dördüncü en büyük kripto para olan XRP, kısa bir süre önce Tether’e (USDT) üçüncülük pozisyonunu kaybetti ve piyasa değeri 9,05 milyar dolar ile sınırlı kaldı. XRP’nin direnç ve destek seviyeleri arasındaki çekişmeye rağmen, XRP şu anda 0.2022 dolardan işlem görüyor. Ayrıca, XRP’nin günlük grafiğinde fiyatın Nisan ayı ortasından bu yana acil direnci 0.2297 dolar ile desteği 0.1718 dolar arasında sıçradığı görülmektedir.

İlginç bir şekilde, yakın zamanda XRP’nin yüksek bir hacme sahip olması için Binance’da listelenen XRP / USDT çifti ile 400 aktif pazarın olduğu bildirildi.

Altcoin: EOS

TradingView EOS fiyat: http://www.tradingview.com/symbols/EOSUSD/

EOS, CMC’nin listesinde birkaç ay boyunca geriliyor ve piyasa değeri yazılırken 2.248 milyar dolar ile sınırlı kaldı. Bunun ışığında, piyasa getirileri de neredeyse ortadan kalktı. EOS, büyük kayıplar ve biraz toparlanma sonrasında yıllık olarak sadece %1,46 getiri sağladı. Kripto paranın fiyatı son birkaç aydır yatay seyretti ve şu anda desteği 2,42 dolar ve direnci 2,89 dolarda.

Altcoin: Cosmos (ATOM)

Küçük piyasa değerli kripto para ATOM, Temmuz ayının başından bu yana yükselen bir ivme kaydediyor. Grafikler kripto paranın fiyatının 21 günde %53 arttığını gösteriyor. Ancak yatırımcılarına yıllık olarak %-7,73 oranında getiri sağladı. ATOM’un şu anki ticaret fiyatı 4,04 dolar iken direnci 4,58 dolar ve desteği ise 3,50 dolar seviyesinde. Yükseliş trendinde olmasına rağmen, ATOM yakında değer kaybedebilir.

ATOM’un bu kadar katlanarak büyümesinin nedeni, bir sonraki büyük ağ yükseltmesi olan Stargate hakkındaki son duyuru olabilir.

“Bitcoininizi Çalınmaktan Nasıl Korursunuz?” adlı rehberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/bitcoininizi-calinmaktan-nasil-korursunuz/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu