Analizler

Altcoin Fiyat Analizi XTZ, HBAR, CRO: 13 Temmuz 2020

ABONE OL:

Altcoin pazarı tarihsel olarak Bitcoin pazarının performansı ile yakından bağlantılıdır, bu altların lider kripto parayla paylaştığı yüksek korelasyon endeksleri sayesinde açıkça görülür. Ancak geç saatlerde bu kripto paraların çoğu bu eğilimi takip etmiyor gibi görünüyor. Bitcoin grafiklerde durgunlaşmaya devam ederken, altcoinler toparlanıyor. Tezos, Hedera Hashgraph ve Crypto.com Coin vakaları bu durumun en iyi örnekleridir.

Altcoin: Tezos (XTZ)

TradingView XTZ fiyat: https://www.tradingview.com/symbols/XTZUSD/

Halen piyasanın 13. en büyük kripto parası olan Tezos, düşüş trendini tersine çevirmiş gibi görünüyor. Aynı şey Bitcoin’in 6 Temmuz’da ki kısa yükselişiyle ​​tetiklenirken XTZ grafiklerde önemli kazanımlar elde etti. Şu anda, XTZ son 7 gün içinde %19 arttı, kripto paranın yıllık getirisi %121 oldu.

Piyasa göstergeleri, piyasadaki ani trend dönüşümünü vurguluyor. Parabolik SAR’ın noktalı işaretleri grafiklerde yükselişe dönerken MACD çizgisi sinyal çizgisinin oldukça üzerindeydi.

Tezos, Bolt Labs’ın Tezos blok zincirinde özel bir ödeme çözümü olan zkChannels’i başlatmasından sonra son zamanlarda haberlerde yer aldı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Almak İçin 8.100 Dolar Dip Fiyat Olabilir Mi? - Yatırımcılar Ne Yapmalı?

Altcoin: Hedera Hashgraph (HBAR)

TradingView HBAR fiyat: https://www.tradingview.com/symbols/HBARUSD/

Tezos gibi Hedera Hashgraph da Temmuz ayı düşüş piyasasını tersine çevirmeyi başardı. Bu kadar önemli olmasa da bu tersine dönüş HBAR için çok önemli bir zamanda geldi: Bir süredir kripto para grafiklerinde sıkı bir fiyat aralığında işlem görüyor.

Ancak Hedera Hashgraph’ın piyasa göstergeleri çelişkili sinyaller vermeye devam etti. Chaikin Money Flow tablolarda 0.20 seviyesine tırmanıyor; Awesome Osilatör, dirilişine rağmen olumsuz yönde ivmeyi kaydetmeye devam ediyor.

49’ncu kripto para HBAR crypto wallet’ın birkaç hafta önce Hedera Hashgraph ile entegrasyon haberlerini duyurmasının ardından Hedera Hashgraph haberlerde yer aldı.

Altcoin: Crypto.com Coin (CRO)

TradingView CRO fiyat: https://www.tradingview.com/symbols/CROUSD/

Crypto.com blok zincirinin yerel tokeni CRO, Tezos ve Chainlink’in yanı sıra yıllık olarak %327 getiri sağlayan pazarın en iyi performans gösteren kripto paralarından biri oldu. CRO tarafından kaydedilen şaşırtıcı büyüme oranı, son birkaç aydır olduğu gibi CRO’nun çizelgeleri tarafından da vurgulanıyor, CRO şu anda keskin ve istikrarlı bir trendde. Son birkaç gündür grafiklerde fiyat nispeten durağan olmasına rağmen, CRO geçen hafta %10’un üzerinde kazanç elde etmeyi başardı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Sıcak gelişme: 2. dalga korkusu Avrupayı titretiyor! Euro ve Sterlin düşecek mi?

Böyle dik bir eğimdeki herhangi bir kripto para ile, piyasada bir dereceye kadar oynaklık olması gerekir. Şu anda bu oynaklık Bollinger Bantlarının genişleyen ağzı ile vurgulanırken, RSI aşırı alım bölgesinde.

CRO ve platformu Crypto.com’un büyüme oranı birçok kişiyi şaşırttı ve kripto paranın gerçekliğini sorgulattı. Platformun CEO’su Kris Marszalek bu tür iddiaları ortadan kaldırmak için hızlı davrandı ve CRO spekülasyonlarının bu ilerlemenin nedeni olmadığını iddia etti.

“Bitcoin Fiyat Analizi 13 Temmuz 2020” adlı günlük teknik analizimizi okumak için: https://www.koinbox.net/bitcoin-fiyat-analizi-13-temmuz-2020/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu