Anasayfa Altcoin Altcoin Projesinden Airdrop Haberi: 255 Milyon Token Dağıtacak!

Altcoin Projesinden Airdrop Haberi: 255 Milyon Token Dağıtacak!

Altcoin

Airdrop müjdesi veren Pyth Network, 90 bin cüzdana 255 milyon token dağıtacağını duyurdu.

Altcoin Projesinden Airdrop Haberi: 255 Milyon Token Dağıtacak!

Gerçek zamanlı piyasa verileri sunan en büyük birinci taraf finansal oracle çözümü olan Pyth Network, büyük bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Önümüzdeki hafta ağın, 90.000 cüzdana 255 milyon token dağıtarak önemli bir airdrop gerçekleştireceği ifade ediliyor. Bu hamle; Pyth'i, DeFi sektöründe özellikle Chainlink gibi köklü oyunculara karşı zorlu bir rakip olarak konumlandırıyor.

Pyth Network Token Airdrop'u

Pyth'in stratejisi, doğrudan borsalardan, ticaret firmalarından ve kurumlardan elde edilen birinci taraf fiyatlandırma verilerinden yararlanmaya dayanıyor. Bu bilgiler, daha sonra akıllı sözleşmelere veya müşterilere sorunsuz bir şekilde aktarılıyor. Pyth ağına özgü olan PYTH token, 1,5 milyarlık ilk dolaşım arzını görecek. Toplam arzın yüzde 85'i ise 6 ay ila 42 ay arasında değişen bir süre için kilitlenecek.

20 Kasım saat 14:00 UTC'de kullanıcılar, airdrop'tan paylarını talep etme fırsatına sahip olacaklar. Bu tokenleri talep etme penceresi 90 gün boyunca açık kalacak ve uygun alıcıların katılması için yeterli zaman sunacak. Airdrop'a hak kazananlar arasında Pyth verilerini kullanan merkeziyetsiz uygulamalarla etkileşime giren kullanıcılar ve ağın sosyal medya kanallarıyla etkileşime giren aktif topluluk üyeleri yer alıyor.

Altcoin Projesinden Airdrop Haberi: 255 Milyon Token Dağıtacak!

Rekabetçi Kripto Ortamı

Bu airdrop, rekabetçi bir piyasa ortamında gerçekleşiyor. DefiLlama tarafından bildirildiği üzere, Chainlink şu anda yüzde 45 pazar payı ve 14,7 milyar dolarlık toplam güvence altına alınmış değer (TVS) ile fiyat oracle sektörüne hakimdir. Buna karşılık Pyth, 120 protokole yayılmış 1,57 milyar dolarlık bir TVS'ye sahip. PYTH tokeninin piyasaya sürülmesi ve OKX ve HTX gibi borsalarda listelenmesi, piyasa dinamiklerini önemli ölçüde yeniden şekillendirebilir.

Pyth ağının yaklaşan airdrop'u, yalnızca alıcılar için önemli bir olay değil, aynı zamanda DeFi alanında çok önemli bir an. Bu, mevcut normlara meydan okumaya ve DeFi pazarında veri toplamaya alternatif bir yaklaşım sunmaya hazır yeni bir oyuncunun girişini müjdeliyor.

Altcoin Projesinden Airdrop Haberi: 255 Milyon Token Dağıtacak! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Ayı Piyasası (Bear Market) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Layer 1 / Layer 2 Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan