Kripto Para HaberleriBitcoin Haberleri

Altın mı, Bitcoin mi? Sorusuna kesin yanıt

Bitcoin ve altın fiyatlarının arasında değişen bir yatırım aracı olmasından dolayı hangisini tercih etmek veya hangisinden yana tercihte bulunmak gerektiği merak konusu. Bitcoin ve altın fiyatlarının arasında fark olmasına rağmen altın yatırımcısının Bitcoin’e geçiş yapıyor olması ve BTC’nin daha fazla ilgi görmesinin yanında daha fazla kazanma amacı ile piyasaya giren kişiler en iyi yatırım aracı olan BTC’yi gördüklerini ve altın yatırımından daha fazla güvenilir olması dolayısı ile Bitcoin yatırımını daha fazla tercih etmeye ve ilgi göstermeye başladılar.

Lou Kerner: Altından daha iyi

Lou Kerner, ise kripto paraların altından çok daha iyi olduğunu ve daha fazla insanın gelecekte kripto para ve Bitcoin’i tercih edebilecek olduğunu ifade etti. Lou Kerner, açıklamasında Bitcoin’in altına oranla daha iyi bir tercih olduğunu belirterek Bitcoin’in güvenilir bir yatırım aracı olduğunu düşündüğünü belirtti.

BTC yatırımcılarının kendilerini güvende hissetmesi için bir takım önlemler alması durumunda daha iyi güvende olacakları ve kendilerini daha fazla korumada hissedecekleri de gayet net.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin analisti: Bitcoin 50.000 dolar olacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu