Kripto Para Haberleri

Amazon Kendi Kripto Para Birimini Çıkartıyor

ABONE OL:

E-Ticaret denilince akla ilk gelen markalardan biri hiç şüphesiz ki Amazon olacaktır. Kripto para çıkarma furyasına bu marka da katıyor ve kısa bir süre sonra kendilerine ait bir kripto para biriminin olacağını duyurdular. Henüz net ve resmi bir açıklama olmasa da kulislerde konuşulanlar bu şekilde ve zaten yakın zamanda da buna benzer bir haberi siz değerli yatırımcılar ile paylaşmıştık.

Bu arada amazon tarafından oluşturulan iş ilanlarına göz attığınızda bunu daha net bir şekilde fark ediyor olacaksınız. Kripto para birimi yaratmak için yeni bir ekip arayışı içerisindeler ve bunun için iş ilanı oluşturduklarını da net bir şekilde görebiliyoruz.

 data-lazy-srcset=

Meksika, Sürecin Başlayacağı Yer

Projenin lansmanı Meksika’da yapılacak ve eminiz ki büyük ses getirecek bir çalışma olacaktır. Sizler de çok iyi biliyorsunuz ki sektördeki birçok borsa, kendi kripto para birimini yaratmış durumda ve artık buna markalar ve şirketler de eşlik etmeye devam ediyor. amazon gerçekten büyük bir güç ve dijital para piyasasından geri kalmayacaklarını zaten biliyorduk. Fakat bu tür bir hamle yapmaları bizleri bir hayli şaşırttı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Gittikçe Yasallaşan Blockchain Teknolojisi

Yakın zamanda Amazon bünyesinde yaratılacak olan token ile birlikte amazon müşterilerine de büyük ölçüde ayrıcalıklar sunulacaktır. Henüz netlik kazanmasa da dijital varlık yatırımcılarını heyecanlandıran bir gelişme olduğunu düşünüyoruz. Yine farklı gelişmeler olduğu sürece bu sayfa aracılığı ile paylaşmaya da devam edeceğiz.

Borsalar Bu Konuda Lider

 data-lazy-srcset=

Kripto para birimleri konusunda borsaların lider konumda olduklarını net bir şekilde görebiliyoruz. Dünyaca ünlü borsalardan biri olan Binance de o isimlerin başında geliyor. Hatta sektördeki birçok piyasa da Binance ile birlikte kendi kripto para birimlerini yaratmış ve listelemiş durumda.

Kripto para birimlerinin sayısının artması kesinlikle olumlu bir gelişme ve yatırımcıların lehine olacağını düşünüyoruz. Ve tabi Amazon gibi dev markaların bünyesinde geliştirilen her projeye de saygı duyuyoruz. Şimdiden, geleceği olan ve güvenilir bir dijital varlık olacağını ön görmek de eminiz ki hiç zor olmayacaktır.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu