Kripto Para Haberleri

‘Amazon Kripto Para Üretmeli’ diyenlerin sayısı çok düşük

Kripto para haberleri ve içeriklerinin çok fazla tutulduğu ve yayınlandığı Investing.com, internet sitesi Amazon hakkında Binance’nin CEO’su CZ tarafından yapılan açıklamaların ardından yayınladığı araştırmada, Amazon kullanıcılarının Amazon tarafından kripto para üretilmesi, kripto para satılması ve kripto paraların desteklenmesi isteğinin %13 ile sınırlı kaldığı, Amazon kullanıcılarının %73 kadarının Amazon markalı bilgisayar ürünleri üretmesi ve satması isteğinde olduklarını doğruladı.

Amazon’un dünyanın gelişmeye devam eden ülkelerde hizmet sunmaya başlaması ve milyarder Jeff Bezos’un kripto para sektörüne girip girmeyecek olduğu konusu merak edilirken, Amazon kullanıcılarının istekleri daha fazla önemliydi. Amazon’un sektöre girmesi durumunda milyarlarca dolarlık yatırımlar yapabilecek güce sahip olması ve kripto para sektörünü baştan düzenleyebilecek olması dolayısı ile Binance CEO’su tarafından yapılan açıklamalar ”üstü kapalı medyan okuma” olarak da yorumlanmış ve Amazon’un kripto para sektörüne girip girmeyecek olduğu konusunda haklı endişeler oluşmuştu.

Amazon kripto para sektörünü yükseltebilir

Amazon’un kullanıcılarının reçeteli ilaçların satışı ve bir uyuşturucu türü olarak kullanılabilecek ürünün satışını kripto paralardan daha çok istedikleri Investing.com araştırmasında açıklandı. Araştırma sonuçlarına bakılırsa kripto para sektörünü yükseltebilecek olan Amazon, kripto paraların yükselmesi konusunda rol oynayabilecek olduğu piyasada kullanıcılarından ilgi görmediğinden dolayı çok riskli olan böylesine bir yatırım yapmayı reddedebilir. Amazon’un kripto para piyasalarında herhangi bir tasarrufu yok ancak adının duyulması dahi kripto paraları yükseltmeye yetebilir.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün