Kripto Para Haberleri

Amazon’un Kripto Para Hamlesi Netleşiyor

Geçtiğimiz haftalarda yayınladığı bir iş ilanı ile kripto para ile daha yakından ilgileneceğini net bir şekilde gözler önüne seren dünyanın önde gelen e-ticaret sitesi Amazon, oluşturacağı yeni yapılanma ile birlikte Bitcoin’i ödeme seçenekleri arasına almaya hazırlanıyor. Şimdilerde konuya ek olarak yeni bir gelişme daha karşımıza çıkıyor ve Amazon’un bununla da kalmayıp kendi kripro parasını üreteceği iddia ediliyor.

Bu iddialara hiçbir şekilde şaşırmayız çünkü sektördeki birçok farklı ve büyük kurum da bunun için harekete geçmiş durumda ve hatta bunu gerçeğe dönüştüren adresler de var. Amazon neden olmasın diyoruz. Sonuç olarak sektörün devi ve önde gelen markalarından bir tanesi.

Kripto paranın ödeme seçeneği olarak kabul edilmesi bile harika bir olay ve hatırlayacak olursanız eğer bu haber ile birlikte Bitcoin’de çarpıcı bir yükseliş meydana gelmişti. Bu tür gelişmeler piyasayı ve dijital varlıkları da olumlu etkiliyor. Amazon hamlesi de onlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

İlginizi Çekebilir: Bitcoin (BTC) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Ethereum ve Cardano da Listede Yer Alıyor

Ethereum ve Cardano

İçeriden sızdırılan bir bilgiye göre Bitcoin ile birlikte ethereum ve cardano da listede yer alıyor. Yani kısa bir süre sonra amazon ödeme yöntemleri arasında Bitcoin’in yanı sıra bu dijital varlıklar da yer alıyor olacaktır. Henüz bir gerçeklik algısı oluşmadığı için bunları da iddialar olarak karşınıza çıkartmak isteriz. Netlik kazandığı takdirde yine bu mecra aracılığı ile siz değerli yatırımcılara tüm detayları aktarıyor olacağız.

İlginizi Çekebilir: Ethereum (ETH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Amazon, sizlerin de bildiği gibi kendi sektörünün en büyük markası ve sektörü domine etme konusunda da gayet başarılı olduğunu net bir şekilde görebiliyoruz. Bu başarı, firmanın attığı her adımı gündeme taşıyor ve piyasalardaki etkisini de daha güçlü hale getiriyor.

Bitcoin’deki yükselişin en önemli nedenlerinden bir tanesi de amazon tarafından yapılan duyuru oldu. Kısa süre içerisinde 38.000 Dolar seviyesini gören Bitcoin, an itibarıyla yatırımcılarını da fazlasıyla memnun etmiş durumda. Amazon firmasına da teşekkürlerinizi iletebilirsiniz ve katkıları gerçekten çok büyük.

İlginizi Çekebilir: Cardano (ADA) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün