Coin Rehberi

Ampleforth (AMPL) Nedir, Nasıl Alınır?

Parayı yeniden keşfetmek için yola çıkan bir dijital varlık ile karşınızdayız. Protokolün kendi yarattığı token Ampl, bir temel para olarak hizmet veriyor ve işlevsellik gösteriyor. Aslında birçok dijital varlık gibi asıl amacı geleneksel bankacılık sistemlerini çok daha kusursuz bir seviyeye taşımak ve dijital dünyaya adapte ve entegre etmektir.

Ethereum blockhain’i üzerinde ERC-20 token’i olarak çalışmalarını sürdürüyor. Konjonktür karşıtı bir politikayı benimsiyor olması onu daha avantajlı ve daha kullanışlı hale getiriyor diye düşünüyoruz. Bu detay ile birlikte diğer tüm DeFi protokollerinden daha özel ve daha ayrı bir yere sahip olduğu gerçeğini de unutmamak gerekiyor.

Ampl talebi arttığı an tokenlerin arzı da dengelemeyi sağlamak adına artış gösteriyor. Bu sistemin asıl amacı ise uzun zaman dilimlerinde fiyat alış verişlerini daha istikrarlı ve daha dengeli bir çerçevede sunmaktır.

Böyle bir sistem, uzun zaman dilimlerinde istikrarlı bir fiyat alışveriş ortamı oluşturmak için uygun olan en iyi seçenektir. Ampleforth’un amacı, BTC ve altın gibi sınırlı arz ve ihraç malları tarafından getirilen sınırlamalar olmaksızın emtia parasını geri getirmektir.

Ampleforth (AMPL) Ne İşe Yarar?

Btc ve altın tarzı sınırlı ihraç malları tarafınca getirilen sınırlamaları ortadan kaldırmak ve emtia parasını da geri getirmektir. Yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi yeni bir temel para yaratmayı hedefliyorlar. Bu hedeflerinde başarılı bir şekilde ilerlediklerini de net bir şekilde görebiliyor ve söyleyebiliyoruz.

Ampleforth (AMPL)

Ampleforth (AMPL) Nereden Alınır?

Bitfinex ya da Binance kripto para borsalarını kullanarak sizler de Ampl satın alma işlemlerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde yerine getirebiliyorsunuz. Binance, her zaman olduğu gibi öncelikli tavsiyemiz olacaktır ve bunun en önemli nedenlerinden bir tanesi de tabii ki kimlik onaysız işlem yapma avantajı sunuyor olmasıdır. Yine birçok farklı kripto para borsasında da listelenmeye devam ediliyor ve bunlardan bir tanesi de Paribu olarak karşımıza çıkıyor.

Ampleforth (AMPL) Nasıl Alınır?

Borsa hesaplarınızdaki kripto paralar karşılığı uygun işlem çiftini bulabilirseniz eğer sizler de satın alma işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz. Ya da dilerseniz Türk Lirası karşılığı USDT yani Tether satın aldıktan hemen sonra USDT/AMPL işlem çifti üzerinden Ampl satın alabiliyorsunuz.

Ampleforth (AMPL) Kurucusu Kim?

Kurucu isim bilgisi ne yazık ki yer almıyor.

Ampleforth (AMPL) Neden Artıyor?

Aşırı talebe bağlı olarak fiyat dengeleme politikası da devreye giriyor ve grafikteki artışın asıl nedeni de tam olarak budur. Yakın zamanda 1 aylık süre zarfında %5000 gibi bir artış gerçekleşti ve yatırımcılar bu durumdan gayet memnun görünüyorlar. Bu tür artışlar Ampl’nin piyasa değerini ve aynı zamanda işlem hacmini de belli oranda arttırıyor. Henüz adını duymadığınız bir dijital varlık olabilir ancak 2021 yılında çok daha sıkı bir şekilde takibe almanızı tavsiye ediyoruz. Analistlerin büyük bir kısmı da bu konuda bizimle hem fikir durumda.

Ampl Büyük Çıkış Yakaladı

Ampl rotokolü, arza bağlı olarak fiyat değişimini otomatik olarak ayarlıyor ve bu dengeleme işlemi ile birlikte aslında daha güvenilir bir dijital varlık görünümü yaratıyor. Bu mantık ile 1 ayda %5000 değer kazanan ve kısa süre içerisinde yatırımcılarına büyük oranda kazandıran bir token olmayı da başardı.

Henüz kendisinden haberdar olmayan yatırımcılar da Ampl ile tanışma şansı elde etti. Bu yükseliş devam edecek mi bilinmez ancak dijital para dünyasında önemli bir yer edindiği ve adını duyurmayı başardığı aşikar.

Ampleforth (AMPL) Fiyatı

Türk Lirası.

Ampleforth (AMPL) Piyasa Değeri

Türk Lirası piyasa değine sahip.

Ampleforth (AMPL)

1 Ampleforth (AMPL) Kaç TL?

Lira.

1 Ampleforth (AMPL) Kaç Dolar?

Dolar.

Ampleforth (AMPL) Yükselir mi?

Blockhain analiz platformlarından biri olan santiment, yayınladığı son raporunda alt coinlere dikkat çeki. Balinaların gili bir şekilde alt coin biriktirdiğini de ifade eden bu raporda dikkat çeken bir diğer nokta ise Ampl oldu.

Ampl, balinaların radarında olan dijital varlıklardan biri ve bu da dikkat çekici bir söylem olarak karşımıza çıkıyor. Santiment, düşük maliyetli ve aynı zamanda finans kripto para birimini hedef alıyor.

AMPL, fiyat arz dengesini kusursuz bir şekilde sağlayan bir kripto para türü ve aslında onun en dikkat çekici özelliklerinden bir tanesi de hiç şüphesiz ki budur. Ampl’nin arzı, token’in fiyatına bağlı olarak 24 saatte bir daralıyor ya da genişleme kaydediyor.

Santiment, düşük maliyetli merkezi olmayan bir finans kripto para birimine odaklanıyor. Ampleforth (AMPL), fiyat-arz dengesi elde etmeyi amaçlayan yeni bir kripto para türüdür.  Teknik incelemeye göre, AMPL’nin arzı tokenin fiyatına göre her 24 saatte bir genişler veya daralır.

Ampleforth (AMPL) Geleceği

Ampl2nin sunduğu faydalardan bir tanesi de değişim aracı olarak hizmet veriyor olmasıdır. Milyarlarca kullanıcının taleplerini karşılamak adına arzı ölçeklendirilebilir bir hale getiriyor. Fakat burada tek eksi nokta, hizmet verilen kullanıcı sayısı azaldığı takdirde arzın daraltılıyor olmasıdır.

Bu bağlamda kripto para borsasında yatırımcıların her daim ihtiyaç duyacağı varlıklardan biri haline geliyor ve bizler de geleceği hakkında olumlu konuşmaya devam ediyoruz. Analistlerin gözünde de oldukça değerli bir varlık ve ilerleyen yıllarda yatırımcıların da aha fazla ihtiyaç duyacağı bir isme dönüşecek gibi görünüyor. Sizler de yakın takibe alabilir ve en azından incelemelerinizi yapabilirsiniz.

Ampleforth (AMPL)

Ampleforth (AMPL) Twitter Adresi

Resmi Twitter hesaplarını takip etmek isterseniz eğer sizler de https://twitter.com/ampleforthorg bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. güncel haberlere ve duyurulara bu hesap üzerinden ulaşmak çok daha kolay ve öyle zannediyoruz ki 19.000 kişi de bizimle aynı fikirde.

Twitter hesabı üzerinden Ampl’ye dair tüm detayları öğrenebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra tüm gelişmeler de yine birinci ağızdan ve resmi kaynaktan duyuruluyor. Twitter hesapları sayesinde farklı bir kaynağa ihtiyaç duymayacaksınız ve en azından daha hızlı haberdar olacaksınız.

Ampleforth (AMPL) Analist Yorumları

Santiment, az önce de ifade ettiğimiz gibi bu alt coin’e dikkat çekmeye devam ediyor. Sahip olduğu işlevsellik ile birlikte yatırımcıların her daim imdadına yetişen Ampl, güven vermeye devam ediyor. 2021 yılında da bu işlevsellik korunacak ve yatırımcılar tarafından çok daha fazla tercih ediliyor olacaktır.

Ampleforth (AMPL) Ne Zaman Çıktı?

Ampleforth’un (AMPL) piyasaya çıkış tarihi bilinmemektedir.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu