Anasayfa Altcoin Analist Açıkladı: Gelecek Hafta Bu Coin'lerden Uzak Durulmalı!

Analist Açıkladı: Gelecek Hafta Bu Coin'lerden Uzak Durulmalı!

Altcoin

Yatırımcıların gelecek hafta uzak durmaları gereken altcoinler hangileridir? İşte analist tarafından hazırlanan liste...

Analist Açıkladı: Gelecek Hafta Bu Coin'lerden Uzak Durulmalı!

Analist Vinicius Barbosa, yatırımcıların gelecek hafta uzak durmaları gereken altcoinlerin bir listesini paylaştı.

Pepe (PEPE)

PEPE yatırımcıları, projenin arkasındaki ekibe ait Ethereum adresinin ("0xa34…f2ea0") 16.85 milyon dolar değerindeki 16.045 trilyon PEPE'yi 24 Ağustos'ta Binance, OKX, KuCoin ve Bybit'teki dört borsaya transfer etmesiyle paniğe kapıldı.

PEPE, bu yılın başlarında net bir "kullanıcı talebi" olmayan dijital bir varlık için artan satın alma talebinin tam bir spekülatif hareketiyle fiyatı yükselen bir meme coin'dir. Bu da yaratıcısının mevcut hamlesini ilerleyen günlerde PEPE fiyatı için gerçek bir tehdit haline getiriyor.

Artan korku, 25 Ağustos'ta meme coin fiyatlarına zaten yansımıştı. PEPE, ekibin işleminden 24 saat sonra değerinin yüzde 17'sinden fazlasını kaybetti ancak piyasa değerine göre hala ilk 100 kripto para birimi arasında yer alıyor. 

Analist Açıkladı: Gelecek Hafta Bu Coin'lerden Uzak Durulmalı!

Avalanche (AVAX)

Avalanche, programlı token kilit açma işlemlerinin bir parçası olarak 26 Ağustos gecesi 9.54 milyon AVAX'ın kilidini açtı.

Kilidi açılan miktar, bu kripto para biriminin dolaşımdaki 344.05 milyon AVAX arzının yüzde 2.77'sine eşittir.

AVAX, tokenlerin kilidinin açılmasından 12 saat önce 9.97 dolar gibi bir diple fiyatlandırıldı ve piyasa halihazırda mevcut arz üzerinde anlamlı bir ani artışın olası etkilerini fiyatladığından haftalık kayıplar yüzde 8'i aştı.

Analist Açıkladı: Gelecek Hafta Bu Coin'lerden Uzak Durulmalı!

BNB 

Kısa bir süre önce BNB Chain'in yerel tokeni BNB düşerken 30 milyon dolardan fazla para tasfiye edildi. Bununla birlikte Binance'in dijital varlığının daha fazla tasfiye edilmesi tehdidi hala devam ediyor.

Venus Protocol kasasında 2022 yılından beri kayıp olan hacker'a ait 628.484.80 BNB (136.13 milyon dolar) hala mevcut. Dikkat çekici bir şekilde bir sonraki likidasyon fiyatı 198 dolar olarak belirlenirken BNB fiyatı, 25 Ağustos'ta 216.68 dolardan işlem görüyordu. Bu da yüzde 9'luk bir düşüşün daha da fazla zararı tetikleyebileceği anlamına geliyor.

Kasım 2022'de büyük BNB hack'inin ardından tehdit pozisyonu oluşturulduktan sonra BNB Chain'in Çekirdek Ekibi, BNB'nin fiyatı üzerindeki olası yüksek etkisi nedeniyle bu pozisyonun likidasyonlarının genellikle ödünç alınan pozisyonlarda olduğu gibi organik olarak yapılmamasını önerdi.

Analist Açıkladı: Gelecek Hafta Bu Coin'lerden Uzak Durulmalı!

Analiste göre, şimdilik yukarıda belirtilen kriptolardan kaçınmak iyi bir fikir olsa da durum çok hızlı ve dramatik bir şekilde değişebilir. Bu nedenle yatırım yapmadan önce piyasa duyarlılığını gözlemlemek ve herhangi bir varlık hakkında kapsamlı araştırma yapmak önemlidir.

Kaynak: Finbold

Analist Açıkladı: Gelecek Hafta Bu Coin'lerden Uzak Durulmalı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Ethereum Madenciliği Nedir? ETH Mining Nasıl Yapılır?
Rehber Burak Atik
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik