Anasayfa Analiz Analist, BNB için Hedef Fiyatı Belirledi: Bu Seviyeye Dikkat!

Analist, BNB için Hedef Fiyatı Belirledi: Bu Seviyeye Dikkat!

Analiz

BNB fiyatı yukarı yönlü bir ivme kazanmaya devam ediyor. Analiste göre BNB fiyatı hangi seviyeye kadar ulaşabilir? Ayrıntılar burada...

Analist, BNB için Hedef Fiyatı Belirledi: Bu Seviyeye Dikkat!

BNB fiyatı 320 dolar seviyesinin üzerinde hız kazanıyor. BNB fiyatı 350 dolar seviyesine veya daha yüksek bir seviyeye ulaşabilir. 

  • BNB fiyatı 315 dolar seviyesinin üzerinde yükseliş işaretleri gösteriyor.
  • Fiyat şu anda 320 dolar seviyesinin üzerinde işlem görüyor.
  • BNB/USD paritesinin dört saatlik grafiğinde 312 dolar yakınlarındaki dirençle önemli bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılım oldu.
  • İşlem çifti kısa vadede 350 dolar seviyesinin üzerinde yeni bir zirveye ulaşabilir.

BNB fiyatı 300 dolar seviyesinin üzerinde güçlü bir destek tabanı oluşturdu. Bitcoin (BTC) fiyatı 30.000 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde güçlü bir ralli başlatarak Ethereum (ETH) ve BNB fiyatlarında yükseliş hareketlerini ateşledi.

BNB/USD paritesinin dört saatlik grafiğinde 312 dolar yakınlarındaki dirençle önemli bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılım oldu. Fiyat şu anda 320 dolar seviyesinin üzerinde işlem görüyor.

Analist, BNB için Hedef Fiyatı Belirledi: Bu Seviyeye Dikkat!

Yukarı yönde ilk direnç 330 dolar seviyesinin yakınlarında ortaya çıkıyor. 330 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde net bir hareket yükselişi tetikleyebilir. Bir sonraki büyük direnç 348 dolar seviyesinin yakınlarında oluşuyor. 

Ana direnç 350 dolar seviyesinin yakınlarında şekilleniyor. Fiyat buradan 365 dolar seviyesine doğru yükselebilir. Daha fazla kazanç ise fiyatı 380 dolar seviyesine gönderebilir.

BNB Fiyatı için Düşüş Senaryosu

BNB fiyatı 330 dolarlık direnç seviyesini geçemezse aşağı yönlü bir düzeltme başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 320 dolar seviyesinin yakınlarında şekilleniyor.

İlk büyük destek 315 dolar seviyesinin yakınlarında oluşuyor. Bir sonraki büyük destek 305 dolar seviyesinin yakınlarında ortaya çıkıyor. 

305 dolarlık destek seviyesinin altında aşağı yönlü bir kırılma olması halinde 280 dolarlık destek seviyesine doğru uzun süreli bir düşüş olabilir.

BNB

Kaynak: NewsBTC

Analist, BNB için Hedef Fiyatı Belirledi: Bu Seviyeye Dikkat! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Cosmos (ATOM) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Hüseyin Özlan
Kripto İle Hayvanlara Destek Projesi: Baby Doge Coin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi 20 Bitcoin Cüzdanı
Rehber Hüseyin Özlan