Ethereum Haberleri

Analist, Ethereum’un 2020’de Nasıl 600 Dolara Çıkabileceğini Açıkladı

Kripto para odaklı analist Teddy Cleps Ethereum’un nasıl 600 dolara çıkabileceğini açıkladı. Analist, ETH/BTC ticaret çiftinin tarihsel olarak yukarı yönlü hareketlerini genişletmekten alıkoyan bir fiyat tavanına doğru ilerlediğini belirtti. ETH fiyatı uzun vadeli haftalık direnç seviyesini test ederken %50 daha yükselebilir.

Kripto paralar odaklı piyasa analisti ve günlük tüccar Teddy Cleps’e göre ETH/BTC ticaret çiftinin tarihsel olarak yukarı yönlü hareketlerini genişletmekten alıkoyan bir fiyat tavanına doğru ilerliyor. Bu seviye, ETH/BTC’nin 2018’deki düzeltmesi sırasında da güçlü bir destek görevi gördü.

Tradingview ETH fiyat: http://tradingview.com/symbols/ETHUSD/

Teddy Cleps, Ethereum’un orta vadeli ön yargısını tersine çevirme trendi seviyesini hatırlattı. Bunun üzerine çıkmanın yeni bir satın alma çılgınlığı başlatacağını belirtti. Bunun üzerine ETH/BTC, yukarı yönlü hedefini 0,055 BTC civarında belirleyen bir hareketle %50’ye kadar yükselebilir.

Teddy Cleps:

“Bu haftalık direnç kırılırsa %50’lik yumuşak bir fiyat artışı olacak”

Ethereum ve Dolar

Aynı teoriyi Ethereum’un dolar odaklı grafiği üzerinde incelemek de benzer bir senaryoyu gösteriyor. ETH/USD döviz kuru bu hafta itibariyle uzun vadeli yatay direnç seviyesinin üzerinde kapandı. ETH şimdi bir kırılma onayını bekliyor ve ardından bir sonraki yukarı yönlü hedefine, 528 dolara doğru bir hareketi izliyor.

ETH fiyatında 7,10 dolar ve 1,373 dolarlık swing high arasına Fibonacci geri çekilme seviyelerini koyduktan sonra seviyeler gün ışığına çıkıyor. Eski fraktallar, ETH/USD’nin reddedilen seviyeyi (aşağıdaki tabloda gösterildiği gibi) dört kez direnç olarak test ettiğini gösteriyor. Şimdiye kadar ETH’yi 1.424 dolarlık tarihi yüksek seviyesine götüren tek bir kırılma yaşandı.

Bu hafta, Ethereum’un reddedilen direnç seviyesinin üzerinde kapanmaya yönelik ikinci başarılı girişimi oldu. Bu arada kripto paranın fiyatında ki sıçrama, ETH destekli stablecoin ve merkezi olmayan finans kripto paralarının patlamasıyla yönetilen güçlü temellere ulaştı.

Kripto Para Yatırımında En Kârlı Seçenek Hangisi?” adlı rehberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/kripto-para-yatiriminda-en-karli-secenek-hangisi/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu