Anasayfa Analiz Analist, Ethereum için Paylaştı: Yakında Bu Seviyeleri Görebiliriz!

Analist, Ethereum için Paylaştı: Yakında Bu Seviyeleri Görebiliriz!

Analiz

Ethereum (ETH) fiyatında kısa vadede hangi seviyeler bekleniyor? Ayrıntılar burada...

Analist, Ethereum için Paylaştı: Yakında Bu Seviyeleri Görebiliriz!

Ethereum (ETH) fiyatı 2.050 doların altına doğru düzeltme yaptı. Şu anda 2.020 dolarlık desteğin üzerinde konsolide olan fiyat, kısa vadede yeni bir yükseliş başlatabilir.

  • Ethereum fiyatı 2.075 dolar ve 2.080 dolar direnç seviyelerinin üzerine çıkmak için mücadele ediyor. 
  • Fiyat 2.050 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.040 dolarlık destekle önemli bir yükseliş trendi çizgisinin altında bir kırılma yaşandı.
  • İşlem çifti, 100 saatlik basit hareketli ortalamayı ve ardından 2.075 doları aşarsa yükseliş ivmesi kazanabilir.

Ethereum fiyatı 2.075 dolarlık direnç bölgesini aşmak için mücadele etti. Ayılar kontrolü ele geçirdi ve Ethereum fiyatını 2.050 dolar seviyesinin altına itti. 

Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 2.040 dolarlık destekle önemli bir yükseliş trendi çizgisinin altında bir kırılma yaşandı.Ethereum fiyatı şu anda 2.050 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor. Ethereum fiyatı 2.020 dolarlık destek bölgesinin üzerinde konsolide oluyor. 

Analist, Ethereum için Paylaştı: Yakında Bu Seviyeleri Görebiliriz!

Yukarı yönde fiyat 2,000 dolar bölgesinin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın yakınında dirençle karşılaşıyor. İlk kilit direnç 2.075 dolar seviyesine yakın. Bir sonraki direnç 2.090 dolarda bulunuyor. 2.090 dolar seviyesinin üzerinde net bir hareket, fiyatı 2.130 dolarlık direnç bölgesine doğru gönderebilir.

Bir sonraki direnç 2.200 dolar yakınında ve bunun üzerinde fiyat 2.250 dolar seviyesine doğru bir hareketi hedefleyebilir. Daha fazla kazanç ise 2.320 dolar seviyesine doğru bir dalga başlatabilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 2.050 dolarlık direnci kıramazsa düşüşe devam edebilir. Aşağı yönde ilk destek 2.020 dolar seviyesine yakın. Bir sonraki temel destek 2.000 dolar.

2.000 doların altındaki olumsuz bir kırılma istikrarlı bir düşüş başlatabilir. Temel destek şu anda 1.930 dolar seviyesinde ve bunun altında kısa vadede 1.880 dolar seviyesine doğru bir hareket riski var.

Kaynak: NewsBTC

Analist, Ethereum için Paylaştı: Yakında Bu Seviyeleri Görebiliriz! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar