Anasayfa Altcoin Analist Paylaştı: Bu Altcoin, 2024'te Yeni Milyonerler Yaratacak!

Analist Paylaştı: Bu Altcoin, 2024'te Yeni Milyonerler Yaratacak!

Altcoin

Ünlü analist Lark Davis, bir altcoin'in gelecek yıl birçok yeni milyoner yaratacağını dile getirdi.

Analist Paylaştı: Bu Altcoin, 2024'te Yeni Milyonerler Yaratacak!

Dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum, bu yıl şu ana kadar emsallerinin gerisinde kaldı ancak Lark Davis'e göre 2024'te büyük bir hamle gelebilir. Davis, "Ethereum, 2024'te pek çok yeni milyoner yaratacak." dedi.

Davis, çok daha düşük fiyatlardan satın alınan ve stake edilen çok sayıda ETH'ye sahip olanların bir sonraki boğa piyasasında iyi iş çıkaracağını da sözlerine ekledi. Fakat şu anda piyasaya girenler, varlığın 2.000 doların üzerinde işlem görmesiyle birlikte, çok fazla yatırım yapmadıkları sürece bunu başaramayacaklar.

Davis, büyük getirilerin Ethereum Layer-2 varlıklarının alım satımıyla elde edileceğini söyledi.

Ethereum Fiyatı 15.000 Doları Görebilir

Lark; zkSync, Starknet, Linea, Scroll, Blast, Manta ve Celestia gibi bir dizi mevcut ve gelecek Layer-2 listesinin altını çizdi ve "Yeni listelemeler, özellikle kısa vadede para kazandırabilir." dedi.

Yeni piyasaya sürülen tokenlar, airdrop avcıları tarafından hızla elden çıkarıldığı için genellikle pump-and-dump modelleri sergiler. Bununla birlikte, daha büyük borsalarda listelendikten kısa bir süre sonra yükselişe geçen birkaç tane olmuştur.

Ethereum sahipleri için 2024 yılında işler hala iyi olabilir. ETH için önceki döngülerdeki kazançları karşılaştıran Davis, 2024 ve 2025'teki bir sonraki boğa döngüsü için bir tahminde bulundu.

Davis, "Varlık, 2.150 dolarlık direnç bölgesinden çıktığına göre büyük şeyler yapacak. Ethereum son döngünün en yüksek seviyesine benzer ya da biraz daha az kazanç elde ederse yaklaşık 15.000 dolara çıkacaktır." ifadelerini kullandı. 

Bu, Kasım 2021'de yaklaşık 4.880 dolar olan bir önceki en yüksek seviyeden varsayımsal olarak yüzde 200'lük bir kazanç anlamına geliyor.

Davis, şimdi alım yapanlar için yüzde 500-600 kazanç potansiyeli olduğunu ve bunun "kripto için nispeten düşük riskli bir bahis" olduğunu söyledi.

Ethereum, son zamanlarda kripto topluluğundan gelen sevgi eksikliğine rağmen temelde çok güçlü.

Analist Paylaştı: Bu Altcoin, 2024'te Yeni Milyonerler Yaratacak!

ETH Fiyatı Ne Durumda?

Kripto para piyasası bugün geri çekiliyor. Sonuç olarak ETH fiyatı gün içinde yüzde 2 düşerek yazım sırasında 2.223 dolara geriledi.

Varlık, 9 Aralık'taki 2023'teki en yüksek seviyesi olan 2.385 dolardan yüzde 6,8 oranında geriledi. Piyasalar soğumaya devam ederken bir sonraki adımın atılabileceği 2.150 dolar bölgesinde sağlam bir destek var.

Varlığın bir sonraki boğa döngüsünde iyi performans göstereceğine dair çok az bir şüphe söz konusu. 

Analist Paylaştı: Bu Altcoin, 2024'te Yeni Milyonerler Yaratacak! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar