Anasayfa Analiz Analist Paylaştı: Ethereum Fiyatında Bu Seviyelere Hazır Olun!

Analist Paylaştı: Ethereum Fiyatında Bu Seviyelere Hazır Olun!

Analiz

Kazançlarını düzelten Ethereum (ETH) fiyatında kısa vadede hangi seviyeler bekleniyor? İşte ayrıntılar...

Analist Paylaştı: Ethereum Fiyatında Bu Seviyelere Hazır Olun!

Ethereum (ETH) fiyatı, Bitcoin (BTC) fiyatındaki artış sonrası yükseldi ve ABD doları karşısında 1.850 doları test etti. Ethereum fiyatı kazançlarını düzeltiyor ancak boğalar 1.750 dolar civarında aktif kalabilir.

  • Ethereum fiyatı 1.850 dolarlık dirençten aşağı yönlü bir düzeltme başlattı.
  • Fiyat 1.750 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.755 dolar civarında destekle büyük bir yükseliş trendi çizgisi oluşuyor.
  • 1.750 doların altında net bir hareket olmadığı sürece işlem çifti yeni bir yükseliş başlatabilir. 

Ethereum fiyatı 1.750 dolarlık direncin üzerinde güçlü bir yükseliş başlattı. Ayılar ortaya çıkmadan önce Ethereum fiyatı 1.850 dolarlık dirence doğru yükseldi.

1.849 dolar civarında bir tepe oluştu ve fiyat şu anda kazanımlarını düzeltiyor. Fakat fiyat hala pozitif bölgede işlem görüyor. Ethereum fiyatı şu anda 1.750 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.755 dolar civarında destekle büyük bir yükseliş trendi çizgisi oluşuyor.

Analist Paylaştı: Ethereum Fiyatında Bu Seviyelere Hazır Olun!

Yukarı yönde fiyat 1.805 dolar seviyesinin yakınında dirençle karşılaşıyor. İlk büyük direnç 1.850 dolar bölgesinin yakınında. Bir sonraki kilit direnç 1.880 dolara yakın. 1.880 dolarlık direncin üzerinde bir kapanış, fiyatı daha da yükseğe çıkarabilir. 

Bir sonraki temel direnç 1.950 dolar ve bunun üzerinde fiyat daha da yükselebilir. Belirtilen durumda Ethereum fiyatı 2.000 dolarlık ana direnci test edebilir. Daha fazla kazanç, 2.200 dolara doğru bir hamlenin kapılarını açabilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 1.805 dolarlık direnci kıramazsa düşüşe devam edebilir. Aşağı yöndeki ilk destek 1.780 dolar seviyesine yakın.

Bir sonraki temel destek 1.750 dolar ve trend çizgisi bölgesi. 1.750 dolarlık desteğin altına doğru bir kırılma, fiyatı daha da düşürebilir. 

Belirtilen durumda Ethereum fiyatı 1.720 dolar seviyesine düşebilir. Daha fazla kayıp, Ethereum fiyatını 1.700 dolar seviyesine ve 100 saatlik basit hareketli ortalamaya doğru itebilir.

Kaynak: NewsBTC

Analist Paylaştı: Ethereum Fiyatında Bu Seviyelere Hazır Olun! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar