Anasayfa Analiz Analist Paylaştı: Ethereum'da Bu Seviyelere Tanık Olabiliriz!

Analist Paylaştı: Ethereum'da Bu Seviyelere Tanık Olabiliriz!

Analiz

Yapılan analize göre, Ethereum fiyatında hangi seviyeler bekleniyor? Ayrıntılar burada...

Analist Paylaştı: Ethereum'da Bu Seviyelere Tanık Olabiliriz!

Ethereum (ETH) fiyatı 1.620 dolarlık desteğin üzerinde kalmak için mücadele ediyor. Ethereum fiyatının yeni bir yükseliş başlatmak için 1.665 dolarlık engeli aşması gerekiyor.

  • Ethereum fiyatı tüm kazanımlarını azalttı ve şu anda 1.630 dolar seviyesinin yakınında işlem görüyor.
  • Fiyat 1.660 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.650 dolar civarında dirençle bağlantılı bir düşüş trendi çizgisi oluşuyor.
  • İşlem çifti 1.650 dolar ve 1.665 dolar direnç seviyelerini aşarsa yeni bir yükselişe başlayabilir.

Ethereum fiyatı toparlanmayı ve 1.620 dolar pivot seviyesinin üzerinde kalmayı başardı. Dün Ethereum fiyatında 1.650 dolar seviyesinin altında aşağı yönlü bir tepkiyi tartışmıştık.

Fiyat 1.620 doların üzerine çıkmadan önce 1.585 dolar civarında bir dip oluştu. Ayılar, 1.650 dolar seviyesinin altında aktif görünüyor.

Ethereum fiyatı şu anda 1.660 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor. Yukarı yönde fiyat 1.650 dolar seviyesinin yakınında dirençle karşılaşabilir. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.650 dolar civarında dirençle bağlantılı bir düşüş trendi çizgisi oluşuyor.

Analist Paylaştı: Ethereum'da Bu Seviyelere Tanık Olabiliriz!

Bir sonraki büyük direnç 1.665 dolar ve 100 saatlik basit hareketli ortalama olarak karşımıza çıkıyor. 1.665 dolarlık direnç bölgesinin üzerinde net bir hareket, iyi bir yükseliş başlatabilir. 

Belirtilen durumda fiyat 1.700 dolarlık direnci ziyaret edebilir. Bir sonraki kilit direnç 1.720 dolar olabilir. Daha fazla kazanç, 1.750 dolara doğru bir hamlenin kapılarını açabilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 1.665 dolarlık direnci kıramazsa başka bir düşüş başlatabilir. Aşağı yönde ilk destek 1.630 dolar seviyesine yakın. Bir sonraki temel destek 1.620 dolar.

İlk büyük destek şu anda 1.585 dolara yakın. 1.585 dolar desteğinin altına doğru bir kırılma, başka bir güçlü düşüş dalgası başlatabilir. 

Belirtilen durumda fiyat 1.540 dolar seviyesini bile görebilir. Sonuç olarak 1.500 dolar seviyesine doğru bir düşme riski bulunuyor.

Kaynak: NewsBTC

Analist Paylaştı: Ethereum'da Bu Seviyelere Tanık Olabiliriz! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar