Anasayfa Analiz Analist Uyardı: Ethereum Fiyatı Bu Şartlar Altında Sert Düşebilir!

Analist Uyardı: Ethereum Fiyatı Bu Şartlar Altında Sert Düşebilir!

Analiz

Yapılan analize göre; Ethereum fiyatı, belirli şartlar altında ağır bir düşüşle karşı karşıya kalabilir.

Analist Uyardı: Ethereum Fiyatı Bu Şartlar Altında Sert Düşebilir!

Ethereum (ETH) fiyatı 1.550 dolarlık desteğin üzerinde konsolide oluyor. Boğalar 1.550 dolar ve 1.540 dolar seviyelerini koruyamazsa Ethereum fiyatı ağır bir düşüş yaşayabilir.

  • Ethereum fiyatı 1.550 dolardan bir toparlanma dalgası başlatmak için mücadele ediyor.
  • Fiyat 1.585 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.565 dolar ve 1.590 dolar civarında dirençle oluşan iki düşüş trendi çizgisi var.
  • Boğalar 1.550 dolarlık destek bölgesini savunursa işlem çifti bir toparlanma dalgası başlatabilir.

Ethereum fiyatı 1.600 dolarlık direncin altındaki düşüş bölgesinde kaldı. Ethereum fiyatı 1.550 dolarlık desteğin üzerinde konsolidasyona devam ediyor ve düşüş işaretleri gösteriyor.

Son dip, fiyatın konsolidasyon aşamasına geçişinden önce 1.542 dolar civarında oluştu. Ethereum fiyatı şu anda 1.585 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor. Ayrıca, ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.565 dolar ve 1.590 dolar civarında dirençle oluşan iki düşüş trendi çizgisi var.

Yukarı yönde fiyat 1.565 dolar seviyesinin ve ilk trend çizgisinin yakınında dirençle karşılaşabilir. İlk büyük direnç, ikinci trend çizgisi olan 1.590 dolara ve 100 saatlik basit hareketli ortalamaya yakın. Bir sonraki direnç 1.600 dolara yakın.

Analist Uyardı: Ethereum Fiyatı Bu Şartlar Altında Sert Düşebilir!

1.600 dolarlık direncin üzerinde net bir hareket, kısa vadeli bir toparlanma dalgası başlatabilir. Belirtilen durumda Ethereum fiyatı yükselebilir ve 1.665 dolarlık dirence doğru toparlanabilir. Daha fazla kazanç, 1.750 dolara doğru bir hamlenin kapılarını açabilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 1.600 dolarlık direnci kıramazsa düşüşe devam edebilir. Aşağı yönde ilk destek 1.550 dolar seviyesine yakın. Bir sonraki temel destek 1.540 dolar.

1.540 dolarlık desteğin altına doğru bir kırılma, başka bir güçlü düşüşe yol açabilir. Belirtilen durumda fiyat 1.420 dolar seviyesine düşebilir. Daha fazla kayıp, Ethereum fiyatını 1.350 dolar seviyesine doğru itebilir.

Kaynak: NewsBTC

Analist Uyardı: Ethereum Fiyatı Bu Şartlar Altında Sert Düşebilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar