Anasayfa Altcoin Analist, Yüzde 92 Artan Altcoin için Uyardı: Çöküşün Eşiğinde!

Analist, Yüzde 92 Artan Altcoin için Uyardı: Çöküşün Eşiğinde!

Altcoin

Altcoin Sherpa, 28 Eylül'de yüzde 92'lik bir artışla 1,88 dolara kadar yükselen Worldcoin (WLD) için çöküş uyarısında bulundu.

Analist, Yüzde 92 Artan Altcoin için Uyardı: Çöküşün Eşiğinde!

Yakından takip edilen kripto para analisti Altcoin Sherpa, bir altcoinin çöküşün eşiğinde olduğu konusunda uyarıyor. Söz konusu analist, X üzerinden yaptığı bir paylaşımda, Worldcoin (WLD) fiyatının mevcut değerinden en az yüzde 34 düşebileceğini dile getirdi. 

Grafiğe bakıldığında analist, Worldcoin'in 1,90 dolar seviyesine yakın bir dirençle karşılaştıktan sonra düşüş eğiliminde olduğunu ve muhtemelen 1,50 dolar aralığındaki 200 günlük tek hareketli ortalamayı (SMA) yeniden test edeceğini düşünüyor gibi görünüyor.

WLD Fiyatı Büyük Artıştan Sonra Geri Çekilme Yaşadı

Analist, Yüzde 92 Artan Altcoin için Uyardı: Çöküşün Eşiğinde!

WLD fiyatı, Eylül ortasında 0,978 dolara kadar düşmüş ve 28 Eylül'de yüzde 92'lik bir artışla 1,88 dolara kadar yükselmişti. Token, o zamandan beri geri çekildi ve son 24 saat içinde yüzde 9,1 düşüş yaşadı. WLD fiyatı, şu anda 1,50 dolardan işlem görüyor.

Analist, ayrıca Solana (SOL) fiyatını yakından izleyerek varlığın yükseliş momentumunu teyit etmek için önemli bir direnç seviyesini kırıp kırmayacağını görmek istiyor.

SOL: Yaklaşan bu alan çok önemli bir alan. 26 dolar, S/R (destek/direnç) için kilit bir bölge olmuştur. Dürüst olmak gerekirse, bunun altı aydan fazla bir süre için iyi bir satın alma ve elde tutma olacağını düşünüyorum. Muhtemelen yatırım yapabileceğiniz birkaç taneden biri. Ticarete gelince? Kişisel olarak 26 doları kırana kadar satın almam.

SOL fiyatı, son 24 saat içerisinde yüzde 1,2 düşüş yaşadı ve şu anda 23,16 dolardan işlem görüyor.

Analist, Yüzde 92 Artan Altcoin için Uyardı: Çöküşün Eşiğinde! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan