Anasayfa Analiz Analistler Açıkladı: İşte Ethereum'un Yeni Rotası!

Analistler Açıkladı: İşte Ethereum'un Yeni Rotası!

Analiz

Lider kripto para ile birlikte bir düşüşe geçen Ethereum cephesinde tehlike çanları çalıyor! Peki ETH yatırımcıları kısa vadede nelere dikkat etmeli?

Analistler Açıkladı: İşte Ethereum'un Yeni Rotası!

Ethereum (ETH) fiyatı ABD Doları karşısında düşüşünü 1.850 dolar seviyesinin altına genişletti. Ethereum (ETH), 1.880$ direncinin altında kalırsa aşağı hareket etmeye devam edebilir.

  • Ethereum (ETH) düşüş bölgesinde kaldı ve 1.850 doların altında işlem gördü.
  • Fiyat 1.850 doların ve 100 saatlik Basit Hareketli Ortalama (MA) altında işlem görüyor.
  • ETH/USD çiftinin saatlik grafiğinde 1.835$ civarındaki dirençle oluşan önemli bir düşüş trendi çizgisi var.
  • Lider altcoin 1.850$ ve 1.880$'ın altında kalırsa aşağı hareket etmeye devam edebilir.

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

Ethereum'un fiyatı, düşüş bölgesine geçmek için 1.880$ pivot seviyesinin altına yerleşti. Ethereum (ETH) düşüşünü genişletti ve Bitcoin'e benzer şekilde 1.850$ desteğinin altında işlem gördü.

Fiyat 1.800 dolar seviyesinin yakınında işlem gördü. 1.805 dolar civarında bir dip oluştu ve fiyat kayıpları konsolide ediyor. 1.850 doların ve 100 saatlik Basit Hareketli Ortalama (MA) altında işlem görüyor. ETH/USD çiftinin saatlik grafiğinde 1.835$ civarındaki dirençle oluşan önemli bir düşüş trendi çizgisi de var.

Anlık direnç 1.835 dolar seviyesinin ve trend çizgisinin yakınında. Bir sonraki büyük direnç 1.880 dolar ve 100 saatlik Basit Hareketli Ortalama (MA) yakınında oluşuyor. 

Analistler Açıkladı: İşte Ethereum'un Yeni Rotası!

1.880 dolar seviyesinin üzerinde bir kapanış, yeni bir yükseliş başlatabilir. Belirtilen durumda, fiyat 1.920$ direncine doğru yükselebilir. Daha fazla kazanç Ethereum (ETH) 1.940$ direncine gönderebilir. Ana engel şu anda fiyatın yükseliş ivmesi kazanabileceği 2.000$ bölgesinin yakınında şekilleniyor.

Olumsuz Senaryolar Neler?

Ethereum (ETH) 1.835$ direncini aşamazsa, düşüşe devam edebilir. Aşağı yönlü ilk destek 1.800 dolar seviyesinin yakınında.

Bir sonraki büyük destek 1.780$ bölgesine yakın ve bunun altında Ethereum (ETH) fiyatı 1.740$ destek bölgesine düşebilir. Daha fazla kayıp, fiyatı kısa vadede 1.700 dolara düşürebilir. Dikkatli olmakta fayda var.

Teknik Göstergeler:

Saatlik MACD MACD şimdi düşüş bölgesinde ivme kazanıyor.

Saatlik RSI RSI, 50 seviyesinin altında.

Ana Destek Seviyesi – 1.800$

Ana Direnç Seviyesi – 1.880$

Kaynak: NewsBTC

Analistler Açıkladı: İşte Ethereum'un Yeni Rotası! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik