Anasayfa Altcoin Analistler: Altcoin Sezonunda Bu 6 Kripto Para Çıldıracak!

Analistler: Altcoin Sezonunda Bu 6 Kripto Para Çıldıracak!

Altcoin

YouTube kanalı Altcoin Daily, değeri hızla artabilen altı altcoin hakkında konuştu ve işte altcoin sezonunun gözdesi olabilecek 6 altcoin:

Analistler: Altcoin Sezonunda Bu 6 Kripto Para Çıldıracak!
  • Altcoin Daily, "çıldırabileceğine" inandığı altı altcoinden bahseden bir video yayınladı.
  • Kanal Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Tezos (XTZ), Fetch.ai (FET), Cardano (ADA), RSS3 ve Rune hakkında konuşuyor.
  • Ev sahibi ayrıca bu kripto para fiyatlarının yükselebileceğine neden inandığından da bahsediyor.

Popüler kripto YouTube kanalı Altcoin Daily'de yakın zamanda yayınlanan bir video, "çılgınca" gidebileceğine inandığı Bitcoin (BTC) ve genel olarak diğer altcoinler hakkında konuşuyor. Ethereum (ETH) fiyatı 22 Ağustos'tan bu yana ilk kez 1.900 $ aralığına dokunduğundan, güncelleme altcoinlerden günlük olarak geliyor.

Altcoin Daily, altcoin sezonuna giden yolu detaylandıran ve altcoinlerin kendi döngülerinde olduğunu belirten bir tablo gösterdi. Ayrıca herkesin izlemesi gereken en iyi altı altcoin seçimini de tavsiye ediyor.

İşte Bitcoin Dışında Herkesin İzlemesi Gereken 6 Altcoin

Kalabalığın gözdesi Bitcoin (BTC) ve ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum'un (ETH) dışında Tezos (XTZ), günlük olarak altcoin sıralamasında ikinci sırada yer alıyor. Tezos (XTZ), Ethereum (ETH) ile rekabet eden bir akıllı sözleşme merkeziyetsiz uygulama (dApp) platformudur. Tezos (XTZ) kısa süre önce Google ile iş birliği yaptı ve ayrıca 29 Mart 2023'te kutsal özetleri yayınladı.

Analistler: Altcoin Sezonunda Bu 6 Kripto Para Çıldıracak!

Altcoin Daily'nin listesinde üçüncü sırada yapay zekâ odaklı Fetch.ai (FET) yer alıyor. Fetch.ai (FET), bireylerin otonom yapay zekâ kullanarak veri kümelerine bağlanmasına ve veri kümelerine güvenli bir şekilde erişmesine olanak tanıyan, izin gerektirmeyen bir ağ aracılığıyla yapay zekâ teknolojisine erişim sağlıyor.

Fetch.ai kısa süre önce merkezi olmayan makine öğrenimini devreye almak için 40 milyon dolar topladı. Temel olarak platform, ChatGPT gibi ürünlerin mesajları doğrulanabilir sonuçlara bağlayabilmesi için GPT modellerinden oluşan bir yürütme katmanı üzerinde çalışıyor.

Cardano (ADA), yeni EVM entegrasyonu ile Ethereum (ETH) için doğrudan bir tehdit oluşturduğu için listede dördüncü sırada yer alıyor. Cardano blok zinciri, kripto para birimi aleminde önde gelen EVM zincirlerinden biri olarak da ortaya çıkmıştır. Ayrıntılara göre Cardano (ADA) kullanıcıları herhangi bir EVM sözleşmesini doğrudan cüzdanlarından kullanabiliyor.

Analistler: Altcoin Sezonunda Bu 6 Kripto Para Çıldıracak!

Listede beşinci sırada RSS3 var. RSS3, Web3'ün merkezi olmayan bilgi işlemcisi olmayı öngörüyor. RSS, Web2'de sonsuza kadar kullanılmış olan bir şeydir. Şimdi Web3 için inşa ediliyor. Geliştiriciler, Şubat ayında projenin başlatılmasının altı ila sekiz ay sürebileceğini belirtmişti.

THORChain (RUNE), yakın zamanda 70.000'den fazla cüzdanla yeni bir dönüm noktasına ulaştığı için listede altıncı sırada. Rune, THORChain'in yerel tokenidir ve yakında kullanıma sunulacak ödünç verme özelliği ile Rune yakma işlemleri daha hızlı gerçekleşecektir.

Analistler: Altcoin Sezonunda Bu 6 Kripto Para Çıldıracak! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik