Anasayfa Analiz Analiz: Ethereum için Kısa Vadede Bu Seviyelere Hazır Olun!

Analiz: Ethereum için Kısa Vadede Bu Seviyelere Hazır Olun!

Analiz

Aşağı yönlü bir düzeltme yapan Ethereum (ETH) fiyatında kısa vadede hangi seviyeler bekleniyor? İşte ayrıntılar...

Analiz: Ethereum için Kısa Vadede Bu Seviyelere Hazır Olun!

Ethereum (ETH) fiyatı 1.875 dolar bölgesinden aşağı yönlü bir düzeltme yaptı. Ethereum fiyatı 1.780 dolarlık bölgeyi yeniden test etti. Söz konusu fiyat yakında yeni bir yükseliş girişiminde bulunabilir.

  • Ethereum fiyatı temel desteği 1.780 dolar ve 1.750 dolar seviyelerinde tutuyor.
  • Fiyat 1.820 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.
  • ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.795 dolar civarında dirençle dik bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma yaşandı.
  • İşlem çifti 1.850 dolar ve 1.875 dolar direnç seviyelerine doğru yeni bir yükseliş başlatabilir.

Ethereum fiyatı 1.850 dolarlık direncin üzerine yeni bir yükseliş girişiminde bulundu ancak yükselişler sınırlı oldu. Ethereum fiyatı 1.874 dolara kadar yükseldi ve son zamanlarda aşağı yönlü bir düzeltme başlattı.

1.850 dolar ve 1.820 dolar seviyelerinin altında bir hareket oldu. Fiyat 1.800 dolar seviyesinin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altına geriledi. Fiyat 1.780 dolarlık destek bölgesini yeniden test etti. 

1.777 dolar civarında bir dip oluştu ve fiyat şu anda başka bir yükseliş girişiminde bulunuyor. ETH/USD işlem çiftinin saatlik grafiğinde 1.795 dolar civarında dirençle dik bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde bir kırılma yaşandı.

Analiz: Ethereum için Kısa Vadede Bu Seviyelere Hazır Olun!

Yukarı yönde fiyat 1.810 dolar seviyesinin ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın yakınında dirençle karşılaşıyor. İlk büyük direnç 1.825 dolar seviyesinde bulunuyor.

Ethereum fiyatı 1.825 dolarlık direnci aşarsa yeniden istikrarlı bir artışa başlayabilir ve 1.875 doları test edebilir. Bir sonraki temel direnç 1.920 dolar yakınında. Bunun üzerinde fiyat 2.0000 dolar seviyesine doğru yükselebilir. Daha fazla kazanç, 2.050 dolar seviyesine doğru bir hamle gerektirebilir.

Ethereum Fiyatı için Düşüş Senaryosu

ETH fiyatı 1.825 dolarlık direnci kıramazsa düşüşe devam edebilir. Aşağı yönde ilk destek 1.780 dolar seviyesine veya son zamanların en düşük seviyesine yakın.

Bir sonraki temel destek 1.750 dolar. 1.750 dolarlık desteğin altına doğru bir kırılma, düşüş dalgasına yol açabilir. Belirtilen durumda ETH fiyatı 1.650 dolar seviyesine düşebilir.

Kaynak: NewsBTC

Analiz: Ethereum için Kısa Vadede Bu Seviyelere Hazır Olun! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar