Coin Fiyatı

Ankr (ANKR) Fiyatı ve Grafiği – 1 ANKR Kaç TL Kaç Dolar?

Ankr (ANKR) Nedir?

Ankr (ANKR) kolay ve uygun fiyatlı blok zinciri düğüm barındırma çözümleri sağlamak için paylaşılan kaynakları kullanan bir çözümdür. Ankr (ANKR) bu paylaşılan kaynakları kullanarak kapsayıcı tabanlı bulut hizmetleri için bir pazar oluşturdu ve bu da geliştiricilere ve kurumsal müşterilere, geleneksel bulut hizmetleri sağlayıcılarına kıyasla çok daha ucuz bir fiyata blok zinciri düğümlerini kolayca dağıtma yeteneği sağladı.

Ankr (ANKR) ağında blok zinciri düğümlerini barındırmak, herhangi bir merkezileştirme sorununu ve tek başarısızlık noktasını ortadan kaldırıyor. Ankr (ANKR) kaynak sağlayıcıların yanı sıra son kullanıcıların blok zinciri teknolojilerine ve DeFi uygulamalarına bağlanmasını sağlamak için Web3 yığını dağıtımı için bir altyapı platformu ve pazar yeri oluşturmayı hedefliyor.

Ankr (ANKR) projesinin tescilli bulut altyapısının, genel bulut sağlayıcılarıyla karşılaştırdığımızda bağımsız olarak çalıştığını, kararlılık ve dayanıklılık düzeylerini artırmak için tamamen coğrafi olarak dağınık veri merkezlerinden güç aldığını unutmamak gerekiyor.

Ankr (ANKR) Hangi Borsalarda Bulunur?

Ankr (ANKR) 50’ye yakın borsada bulunuyor. Ankr (ANKR) alabileceğiniz ilk 10 borsa, Binance, Coinbase, KuCoin, Huobi Global, Bithumb, Gemini, Gate.io, Bittrex, Indodax ve Crypto.com’dur. Bu borsaların herhangi birinde güvenli bir şekilde Ankr (ANKR) alabilir ve satabilirsiniz. Ayrıca Ankr (ANKR) BtcTurk Pro’da mevcuttur.

Ankr (ANKR)

Son Dakika Ankr (ANKR) Fiyatı 2021

Son dakika Ankr (ANKR) fiyatı: Ankr (ANKR) şu anda dolar karşısında dolardan işlem görüyor. Ayrıca Ankr (ANKR) Türk lirası karşısında TL’den işlem görüyor. TL karşılığında Ankr (ANKR) almak istiyorsanız BtcTurk Pro kullanabilirsiniz.

Ankr (ANKR) Piyasa Değeri

Ankr (ANKR) piyasa değeri: Ankr (ANKR) şu anda dolarlık piyasa değerine sahiptir. Bu toplam piyasa değerlenmesi ile Ankr (ANKR) en büyük 102’inci kripto para birimidir.

ANKR’nin mevcut dolaşımdaki arzı 6.496.232.711 Ankr (ANKR) tokenidir. Ankr (ANKR) 10.000.000.000 ANKR’lik maksimum arza sahiptir.

Ankr (ANKR) Hacmi

Ankr (ANKR) hacmi: Ankr (ANKR) şu anda dolarlık hacmi var. 24 saatlik bu hacim verisi sürekli olarak güncellenmektedir. Bu hacmin %24’ü Binance borsasındayken %22’si Coinbase’dedir.

Ankr (ANKR) Grafiği

Ankr (ANKR) grafiği aşağıdaki gibidir. Ankr (ANKR) 3 ay önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.2252 dolara çıkmıştır ve şu anda düşüş trendindedir. Fiyat günümüzde toparlanmaya çalışıyor ama Ankr (ANKR) pek fazla bilinen bir koin olmadığından dolayı zorlanıyor. Ankr (ANKR) fiyatı genellikle BTC ve ETH fiyat hareketi ile ilişkilidir.

Ankr (ANKR) Alınır mı?

Ankr (ANKR) bulut ve blok zincir alanında devrim yaratan bir koinidir. Bu alanlara ilgi duyuyorsanız Ankr (ANKR) alabilirsiniz. Düşük fiyatlı olması da yatırımcıları cezbetmektedir. Ayrıca Ankr (ANKR) projesine inanıyorsanız uzun vadeli olarak Ankr (ANKR) alabilirsiniz. Sabit arzlı bir koin olduğundan dolayı uzun vadeli Ankr (ANKR) alımları yatırımcılara kâr getirebilir. Yine de her zaman kendi analizinizi kendiniz yapınız.

İlginizi Çekebilir: Ethereum (ETH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Ankr (ANKR) Madenciliği

Ankr (ANKR) madenciliği yapılabilen bir kripto para değildir. Ankr (ANKR) madenciliği yapılamayan birçok altcoinden biridir. Ankr (ANKR), blok doğrulama sürecinde doğrulama düğümlerini kullanır ve bu ağın kalitesinin korunmasını ve herhangi bir kötü aktörün sistemden kaldırılmasını sağlar.

Ankr (ANKR), sistemin güvenli kalmasını ve sadece iyi kişilerin seçilmesini sağlamak için itibara dayalı bir sistem kullanır. Bu sistem katılımcıları yaptıkları düğüm katkılarına göre filtreler. Ayrıca, farklı hesaplama kaynaklarını iş yüklerine göre adil bir şekilde dağıtmak için bir performans testi kullanılır.

Ankr (ANKR) ağı ayrıca ana güvenlik bileşeni olarak intel SGX’i kullanır. Bu, belirli donanım ve yazılım saldırılarına karşı ağda yüksek düzeyde güvenlik sağlar.

Ankr (ANKR) Yorumları

En çok okunan Ankr (ANKR) yorumları:

Bana BtcTürk’e gelmesiyle 1 saat içinde yüzde 30 kaybettiren lanet koin. Resmen sazan sarmalına yakalandım!

İlerleyen zamanlarda 1 doları göreceğine inandığım koin.

ANKR, adını ileride sıkça duyabileceğimiz bir altcoin. Şu sıralar 33 satoshilerde. Lend yalnızca 10 ayda 29 satoshilerden 1800 satoshilere zıpladı. Tabi total arz olarak yaklaşık 9 kat bir fark var iki coin arasında ama yine de ANKR’nin 100 satoshilere gidebileceğini düşünüyorum. HOT isimli içi boş projeye abanan milletimiz ANKR’nin değerini belki biraz geç anlayacak. Projeyi araştırmakta bir fayda var. Herkese bol kazançlar.

Bitcoin izin verirse orta vadede elrond’un yaptığı gibi cup & handle formasyonu yapıp 200+ satoshileri bulacağını düşünüyorum.

Ankr (ANKR) Geleceği 2021

Ankr (ANKR) bir bütün olarak cihazlardan ve veri merkezlerinden gelen boşta işlem gücünden yararlanan yeni bir blok zinciri çözümü sağlamak için oluşturulmuştur.

Ankr (ANKR), herhangi bir müşterinin kaynaklara daha uygun fiyatla erişebildiği paylaşım ekonomisini sağlayan ve aynı zamanda işletmelere kullanılmayan yedek bilgi işlem güçlerinden para kazanma olanağı sağlayan bir platformdur. Bu açılardan Ankr (ANKR) geleceği parlak koinlerden biridir. Başarılı olmaya devam ederse Ankr (ANKR) ilerleyen zamanlarda benimsenme kazanabilir.

Ankr (ANKR) Güvenilir midir?

Ankr (ANKR) güvenilir midir? Ankr (ANKR) ağı, bilgisayarların ve çeşitli veri merkezlerinin boşta işlem gücünü kullanır, yeni tür blok zinciri çözümüdür. Merkezi olmadığından dolayı Ankr (ANKR) güvenilirdir. Ayrıca Ankr (ANKR), intel SGX gibi kendini kanıtlamış bir güvenlik bileşeni kullanıyor.

Ankr (ANKR) Nereden Satın Alabiliriz?

Ankr (ANKR) satın almak istiyorsanız BtcTurk Pro kullanabilirsiniz. BtcTurk’te Ankr (ANKR) hacmi çok olmasa da Türk lirası karşılığında ANKR alabilirsiniz. Dolar ya da USDT ile Ankr (ANKR) almak istiyorsanız Binance ya da Coinbase kullanabilirsiniz.

Ankr

1 Ankr (ANKR) Kaç TL?

1 Ankr (ANKR) kaç TL? Ankr (ANKR) şu anda Türk lirasından işlem görüyor. Ankr (ANKR) TL karşılığında sadece BtcTurk Pro borsasında TL çiftine sahiptir.

1 Ankr (ANKR) Kaç Dolar?

Ankr (ANKR) şu anda dolardan işlem görüyor. Binance ya da Coinbase kullanarak en likit Ankr (ANKR) çiftlerine erişebilirsiniz. Güncel fiyattan Ankr (ANKR) fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesinin bir hayli gerisinde olduğunu unutulmamalıdır.

Ankr (ANKR) Yükselir mi?

Ankr (ANKR) yükselir mi? sorusunu cevaplamak için başarılı kripto para tahmin sitelerinin Ankr (ANKR) fiyat tahminlerine bakalım:

WalletInvestor şu anda Ankr (ANKR) fiyatının 1 yılda 0.24 dolar ve 5 yılda 0.94 dolar olacağını iddia ediyor.

DigitalCoinPrice, ANKR’nin bu yıl 0.25 dolara ve 2023’te de 0.36 dolara ulaşabileceğini öne sürüyor. Buna ek olarak DigitalCoinPrice, Ankr (ANKR) fiyatının 2028’de 0.79 dolar olacağını düşünüyor.

RippleCoinNews, Ankr (ANKR) fiyatının 2021’in ikinci çeyreğinde 0.18 dolarlık ortalama bir fiyata olacağını düşünüyor. 2023-2024 arasında ise Ankr (ANKR) fiyatının 1,50 dolara kadar çıkabileceğini söylüyor.

Ankr (ANKR) Ne Zaman Çıktı?

Ankr (ANKR) ağı, 2017 yılında çıktı. O yılda Ankr (ANKR) ABD Kaliforniya Berkeley Üniversitesi’nde blockchain teknolojilerinden yararlanan dağıtılmış bir bilgi işlem platformu olarak kuruldu. Böylece Ankr (ANKR) yaklaşık 5 yıldır aramızdadır.

Ankr (ANKR) Kurucusu Kim?

Ankr (ANKR) Chandler Song ve Ryan Fang tarafından kurulmuştur. Chandler Song, Ryan Fang’i 2014 yılında birinci sınıftayken Bitcoin ve blockchain ile tanıştırdı ve onunla birlikte 22 Bitcoin satın almaya ikna etti. 2017’de bu Bitcoinler, Ankr (ANKR) projesini finanse etmek için kullanıldı.

Birlikte, küresel inovasyonu yönlendirebilecek bir altyapı olarak bulut bilişim pazarının potansiyeli olduğunu kabul ettiler. Bu fikir onları daha ucuz ve merkezi olmayan bir bulut yani ANKR’yi oluşturma görevine yönlendirdi.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu