Blockchain Haberleri

Ant Group, En Büyük Blok Zincir Şirketi Olabilir

Ant Group, müşterilerinin blok zincirine her gün ortalama 100 milyon dijital varlık yüklediğini iddia etti. Alibaba üyesi şirket, Perşembe günü Ant Blockchain’in AntChain’e yeniden markalaştığını açıklayan bir iddiada yer aldı.

Ant Group’un Blockchaini Yaygın Olarak Kullanılabilir

https://tr.wikipedia.org/wiki/Blok_zinciri

Bir Ant sözcüsü daha sonra gelen dijital varlıkların çoğunlukla işlem kayıtları, telif hakkı ve mülkiyet sahipliği sertifikaları olduğunu açıkladı. Aynı sözcü, IPO devam ederken herhangi bir veri sunamayacağını söyledi. Çinli nakliye devi Cosco, konteyner kayıtları ve ithalat lisansları gibi kurcalanamayan belgeleri dağıtmak için bu ayın başlarında Ant Blockchain’i denediğini açıkladı.

Şirket şimdi Çin’deki en büyük işletme blok zinciri olduğunu iddia ediyor. AntChain, blockchain’i Ant’in yapay zeka ve nesnelerin interneti de dahil olmak üzere diğer yeni teknolojiler ile birleştirecek.

Ant Group, bu hafta söylentilere göre 200 milyar dolarlık bir değerleme ile Şangay ve Hong Kong borsalarında bir halka arz planladığını söyledi. Eğer IPO kabul edilirse, Ant Group tartışmalı olarak blockchain alanında faaliyet gösteren en büyük şirket olacak.

“DeFi Ethereum Ücretlerini Aya Gönderdi” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/defi-ethereum-ucretlerini-aya-gonderdi/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu