Anthony Grisanti: Bitcoin 6.400 dolara düşebilir

1 Dakikada Okunabilir


CNBC Futures programında GRZ Energy’nin CEO’su ve kurucularından Anthony Grisanti, kar satışlarının Bitcoin fiyatında bir düşüşü beraberinde getirme potansiyeline sahip olduğu ve kar satışlarının ciddi kayıplara sebep olabileceği hakkında uyardı. Kripto para birimi yatırımcılarının dikkatli hareket etmesini öneren Grisanti, yatırımcıların kar satışlarının artabileceğini açıkladı.

Bitcoin fiyatının yükselebilecek olduğu beklentilerinin son dönemde azalmasının arkasında yatan en önemli sebeplerden birisi olarak gösterilen kar satışlarının milyarlarca dolar olduğu ve kripto para fiyatlarının büyük oranda düşebilecek olmasına sebep olabileceği açıklandı.

CNBC Futures programında GRZ Energy’nin CEO’su ve kurucularından Anthony Grisanti, yatırımcıların 6.400 dolara kadar düşüş için beklentide kalmalarını, aksi durumda ise sonuçların kötü olabilecek olduğu uyarısında bulundu. Sadece Grisanti değil, birçok kripto para birimi analisti kimseler, kripto para birimlerinin kar satışlarının etkisinden dolayı düşebilecek olduğunu ve fiyatların büyük oranda düşmese bile %30 oranında düşebileceğini açıkladı.

Bitcoin fiyatının düşmesi tüm kripto para piyasasında büyük oranda fiyat düşüşlerine sebep olurken, yatırımcılar bu konuda kar satışlarının ne kadar fazla olabileceği konusunda henüz bilgi sahibi değil. Bitcoin fiyatındaki değişimin sürekli olarak düşmesi durumunda piyasada hacim ve fiyat düşüşlerine bağlı olarak büyük oranda kazanç kayıplarının olması mümkün olabilir.

  • CNBC Futures programında GRZ Energy’nin CEO’su ve kurucularından Anthony Grisanti tarafından önerilen kripto para birimi fiyatları hakkında açıklamaları kesin olarak doğru çıkmayabilir.

İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
40
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
40
Şaşkın
Lol Lol
161
Lol
Harika Harika
40
Harika
Korkunç Korkunç
403
Korkunç
Yusuf Varsal
Pek fazla bilinmese de Bitcoin kadar önemli olan Blockchain Technology ile ilgili olarak araştırmalar yapıyorum. 27 yaşındayım ve Ankara'da yaşıyorum.
error: Kopyalama Engellendi!