Bitcoin Haberleri

Anthony Scaramucci: Bitcoin, Altın’dan Daha İyi

ABONE OL:

Beyaz Saray iletişim direktörü Scaramucci, Bitcoin’in altın’dan çok daha iyi bir yatırım oluğunu dile getirdi. Bunun nedenlerini ise piyasadaki hızlı değişime bağladı. Blockhain teknolojisinin yeni nesil teknolojisi olması ve işlevsel bir yapıya sahip olması da Bitcoin’i bir adım daha öne taşıyor.

Bunun yanı sıra günümüzde kendi sektörünün devi olan birçok marka da Bitcoin’i ve farklı dijital varlıkları benimsemiş durumda. Her biri, müşterilerine dijital varlıklar aracılığı ile hizmet vermek adına ekstra gayret sarf ediyor. Bu gayret, dijital varlıkların daha geniş kitlelere ulaşmasına ve reklamının da daha profesyonel bir şekilde yapılmasına yardımcı oluyor.

Scaramucci’ye katılmayanların ve Bitcoin’in gerçek bir kumar olduğunu iddia edenlerin sayısı da bir hayli fazla. Hali hazırda milyonlarca insan güven sorunu yaşıyor ve bu varlığın geleceğin para birimi olamayacağını iddia ediyor. Yakın gelecekte neler göreceğiz bilinmez ancak Bitcoin her geçen gün piyasa değerini arttırarak daha kıymetli bir varlığa dönüşmeyi başarıyor.

Bitcoin Geleceğin Parası Olabilir mi?

Kurumsal yatırımlar ile birlikte piyasa değerini her geçen gün biraz daha arttıran ve daha geniş kitlelere hitap etmeyi başaran dijital varlık, kısa süre içerisinde de büyük bir başarıya imza attı. Artık birçok marka onu kabul etmiş durumda ve ödemelerini bitcoin ile alan markaların sayısı da günden güne artıyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Tekrardan 9 Bin Doların Üstünde Kalamadı

Bize soracak olursanız geleceğin parası olmayı en çok hak eden varlıklardan biri ve bunu da kusursuz bir şekilde yerine getirecektir. Güven sorunu hali hazırda ne yazık ki mevcut ancak bu sorunu aşmak adına çalışmalar da hız kesmeden devam ediyor. bu konuda borsa desteğini de es geçmemekte fayda var. Borsalar, güvenlik önlemlerini arttırmak ve kullanıcılarına daha güvenilir bir alan yaratmak adına çalışmalarını yürütüyorlar.

İnanıyoruz ki yakın gelecekte bitcoin ismini daha sık duyacağız ve bunun yanı sıra daha fazla insan da yatırımlarını bu varlık üzerine yapacaktır. Bunu ön görmek pek de zor olmayacak.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu