Anasayfa Analiz ApeCoin Fiyat Analizi: Kısa Vadede Kazançları Zorlayabilir mi?

ApeCoin Fiyat Analizi: Kısa Vadede Kazançları Zorlayabilir mi?

Analiz

ApeCoin, son 24 saat içerisinde 3,6 milyon dolarlık pozisyonun tasfiyesine rağmen yükseliş eğilimine sahip. APE, kısa vadede kazançları zorlayabilir mi?

ApeCoin Fiyat Analizi: Kısa Vadede Kazançları Zorlayabilir mi?

Bitcoin (BTC) önceki gün kötü oynaklık gördü ve bir saat içinde 18.6 bin dolardan 19.7 bin dolara yükseldi. Yazma sırasında, Bitcoin (BTC) fiyatı 18.7 bin dolardı ancak piyasalarda duygu oldukça korku yönündeydi.

ApeCoin (APE), son 24 saat içinde 3,6 milyon dolarlık pozisyonu tasfiye etmesine rağmen yükseliş eğilimine sahipti. Henüz 5,6 dolarlık destek bölgesini ayılara devretmedi. Alıcılar beklemeye devam edebilir ve hatta bir veya iki gün içinde bazı kazanımları zorlayabilir mi?

APE - 1 Saatlik Grafik

ApeCoin Fiyat Analizi: Kısa Vadede Kazançları Zorlayabilir mi?

Saatlik grafik, 5.63 dolar seviyesinin çok önemli bir destek seviyesi olduğunu gösterdi. Dört saatlik grafikte son iki günde oluşan bu dipler, yükseliş yapısının en yüksek dip seviyeleri. Bu nedenle, yükseliş eğiliminin devam etmesi için fiyatın 5,48$-5,63$ alanının üzerinde kalması gerekiyor. Aşağıya bir düşüş, önyargıyı düşüşe çevirir.

Birkaç gün önce çizilen Fibonacci düzeltme seviyeleri, APE için %23.6 genişleme seviyesinin çizilmesinde kullanışlıydı. Son birkaç günün volatilitesi, hızla satılan 6.36 dolara bir hareket gördü.

Yükselen trend çizgisi desteği, destek bölgesi ile 5,6 dolarda birleşiyor ve 6 dolara doğru bir sıçrama bir kez daha gerçekleşebilir.

ApeCoin Fiyat Analizi: Kısa Vadede Kazançları Zorlayabilir mi?

Gerekçe

Göstergeler çok fazla yükseliş hırsı göstermedi. Göreceli Güç Endeksi (RSI), nötr 50'nin altına düştü ve artmakta olan aşağı yönlü momentumu vurgulamak için direnç olarak yeniden test etti. Birikim/Dağıtım (A/D) çizgisi 19 Ağustos'tan bu yana yükseldi ve APE boğalarının çabaları belirgindi. Ancak, yerel bir direnç seviyesini geçemedi ve bir kez daha reddedildi.

Chaikin Para Akışı (CMF) gösterge , önceki işlem gününde piyasa önemli sermaye akışını göstermek için +0.05'in üzerindeydi. Göstergelere göre genel resim, başka bir bacağı yukarı doğru desteklemedi.

Sonuç

5,6 dolarlık bölge, bir kez daha test edilirse bir satın alma fırsatı sunabilir. Bunların aynı zamanda daha yüksek bir zaman dilimindeki yükseliş yapısından daha yüksek dipler olduğu göz önüne alındığında, bu alanda bir miktar destek beklemek mantıklıydı. Geçersiz kılma, 5,48 doların altına, 5,6 dolardan yalnızca %2'ye bir düşüş olacaktır.

Bu nedenle, Bitcoin (BTC) düşüş eğilimine rağmen ApeCoin (APE) üzerinde nispeten düşük riskli bir uzun pozisyon düşünülebilir ve 6,1 dolar ve 6,36 dolar hedeflenebilir.

Kaynak: AMBCrypto

ApeCoin Fiyat Analizi: Kısa Vadede Kazançları Zorlayabilir mi? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Haber Hakkında Bir İfade Bırak
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Yorumlar(0)