Anasayfa Analiz ApeCoin Fiyatı Patlayıcı Bir Büyümeye Tanık Oldu: İşte 3 Sebebi

ApeCoin Fiyatı Patlayıcı Bir Büyümeye Tanık Oldu: İşte 3 Sebebi

Analiz

Apecoin (APE) fiyatında devam eden düşüş, tüccarlar daha geniş piyasa belirsizliği ile mücadele ederken küçük bir barikat kurdu.

ApeCoin Fiyatı Patlayıcı Bir Büyümeye Tanık Oldu: İşte 3 Sebebi

Alıcıların kararsızlığı kendi lehlerine kullanmasıyla ApeCoin (APE) fiyatı, altta yatan satın alma ivmesini yoğunlaştıran bir yükseliş notuyla günlük bir grafik modelini sonlandırdı. Aşağıda verilenler, ApeCoin (APE) fiyatının yakın gelecekte önemli bir büyüme için hazır olmasının üç nedenidir.

ApeCoin Fiyatı Patlayıcı Bir Büyümeye Tanık Oldu: İşte 3 Sebebi

Son on ayda, ApeCoin (APE) fiyatı 3$-2,85$ ilgi alanının yakınında iki önemli dalgalı düşüş gösterdi. Bu desteği kullanarak, kripto para fiyatı daha önce Haziran-Temmuz 2022 ve Kasım 2022'de iki büyük fiyat rallisi başlattı ve bu da alıcıların bu seviyede agresif bir şekilde birikim yaptığını gösteriyor.

Fiyat tablosu 7.8$ ile 3$ arasında yatay bir trendi yansıtırken, ilgilenen tüccarlar alım satım yapmak için iki mükemmel fırsata sahipler. ApeCoin (APE) fiyatının alt desteği tekrar ziyaret etmesi durumunda, fiyat bu konuda sürdürülebilirlik gösteriyorsa, alıcılar yükseliş eğilimini tersine çevirebilir.

Ayrıca, 7,8 dolarlık kırılım, yükseliş eğiliminin yeniden başlaması için önemli bir sinyal olacak.

ApeCoin (APE) Fiyat Analizi: Boğa Formasyonu Sinyali ve Yaklaşan İyileşme

ApeCoin Fiyatı Patlayıcı Bir Büyümeye Tanık Oldu: İşte 3 Sebebi

Kripto piyasasındaki artan belirsizliğin ortasında, ApeCoin (APE) fiyatı bir aydan fazla bir süredir birbirine yaklaşan iki trend çizgisi arasında yankılandı. Bu kısa konsolidasyon, günlük zaman dilimi grafiğinde simetrik bir üçgen formasyonunun oluşumunu yansıtıyor.

Model yapısı, piyasa katılımcıları arasında kararsız bir duyguya benzese de, ya trend çizgisi patlaması ya da yön rallisi için bir fiyat kırılımdır. 10 Nisan'da, formasyonun direncinden bir yükseliş kırılımı, alıcıların çekişmeyi kazanmasını yansıttı ve bu da yaklaşan bir yükseliş rallisi şansını artırdı.

Kripto para fiyatı ihlal edilen trend çizgisinin üzerinde kalırsa, ApeCoin (APE) fiyatı %20 artarak 5,3$ işaretine meydan okuyabilir.

Aksine, ApeCoin (APE) fiyatı 4,55 dolarlık yerel dirençten düşerse, yükseliş tezi geçersiz olacaktır.

Teknik Göstergeden Boğa Sinyali

ApeCoin Fiyatı Patlayıcı Bir Büyümeye Tanık Oldu: İşte 3 Sebebi

ApeCoin (APE) fiyatı yatay hareket ediyor olsa da, haftalık RSI eğim göstergesinin daha yakından incelenmesi, gözle görülür bir artış eğilimi gösteriyor. Göreceli Güç Endeksi (RSI), son kazanç ve kayıplarını karşılaştırarak bir varlığın fiyat hareketinin gücünü ölçen teknik analizde yaygın olarak kullanılan bir araçtır.

Bu nedenle, RSI eğiminin yükseliş sapması, 3 dolarlık destek bölgesi çevresinde artan satın alma baskısını gösteriyor. Bu, tacirlerin muhtemelen 7,8 $ sınırını aşacağını ve potansiyel olarak ApeCoin'in (APE) piyasa değerinde daha fazla artışa yol açacağını gösteriyor.

Apecoin (APE) Anahtar Seviyeler

  • Spot fiyat: $4.36
  • Trend: Boğa
  • Volatilite: Yüksek
  • Direnç Seviyeleri: 4,5$ ve 5,3$
  • Destek Seviyeleri: 3,6$ ve 3$

Kaynak: CoinGape

ApeCoin Fiyatı Patlayıcı Bir Büyümeye Tanık Oldu: İşte 3 Sebebi içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Kripto Dünyasının Maymun Hükümdarı: ApeCoin (APE) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
BitMEX Nedir? BitMEX Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
ERC-20 Tokenleri Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Kripto Para Banka Kartı Nedir? Nasıl Çalışır?
Rehber Hüseyin Özlan