Bitcoin Haberleri

Apple Kurucu Ortağı Steve Wozniak, Bitcoin’in “Matematiksel Bir Mucize” Olduğunu Söyledi

Talent Land Jalisco 2021'de sunum yapan Apple kurucu ortağı Steve Wozniak, bitcoin'i “inanılmaz bir matematiksel mucize” olarak nitelendirdi. Wozniak, kendi başına bir bitcoin yatırımcısı olmadığını, ancak “gelecek için buna inandığını” söyledi.

Steve Wozniak Gerekli Olarak Yatırım Yapılmıyor Ama Hala Bitcoin’in ‘İnanılmaz Bir Matematiksel’ Yaratılış Olduğuna İnanıyor

Apple’ın kurucu ortağı Steve Wozniak, bir bitcoin hayranı ve yıllar boyunca bu konudan defalarca bahsetti. Ağustos 2018’de Wozniak, bir kripto girişimine katıldığını ve bitcoin hakkında yüksek sesle konuştuğunu açıkladı.

O zaman Wozniak, “Çok bağımsız” dedi. Wozniak, “Yepyeni bir internet gibi… Arkasındaki teknolojiye hayran kaldım” diye ekledi. İnternet karşılaştırmasından aylar önce, Wozniak İsveç’teki Nordic Business Forum’da bir izleyiciye bitcoin’e de takıntılı olmadığını söyledi.

Wozniak, “Denemek için bitcoinim vardı ve yükseldiğinde, ‘Bunu izleyen, izleyen ve sayıyı önemseyen insanlardan biri olmak istemiyorum’ dedim” dedi.

İlginizi Çekebilir: Bitcoin (BTC) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Bu hafta Talent Land Jalisco 2021 etkinliğinde konuşan Wozniak, benzer bir bakış açısına sahipti ve bitcoin’e yatırım yapmadığını vurguladı. %100 dijital formatta olan etkinlik, teknoloji, inovasyon ve girişimcilik projelerinin geliştirilmesine adanmış iki milyondan fazla katılımcı gördü.

Bitcoin en şaşırtıcı matematiksel mucizedir.

Wozniak’ın Eforlu Kripto Parası ve Google ile Başarısız Olan Savaşı

bitcoin

Steve Wozniak’ın ayrıca WOZX adında kendi adını taşıyan bir kripto para birimi var ve kripto varlık Efforce ekibi ve Wozniak tarafından geliştirildi. WOZX, “Efforce platformuna katkıda bulunanların dünya çapındaki verimlilik projelerinin ürettiği enerji tasarruflarından yararlanmalarını sağlamak için enerji tasarrufu simgesi olarak” geliştirildi.

WOZX şu anda 0,00002146 BTC veya yazı yazılırken birim başına yaklaşık 0,719 $ ile işlem görüyor . Cuma günkü piyasa değeri 82 milyon doların üzerinde seyrediyor ve son zamanlarda bazı kazanımlar elde etti. Cuma günü 14:00’te (EDT) kaydedilen iki haftalık istatistikler, WOZX’in iki haftada %43.3 ve bir ayda %14.0 arttığını gösteriyor.

Geçen yıl Temmuz ayında, Steve Wozniak ve diğer 17 kurban , adını kullanan kripto dolandırıcılığına izin verdiği için Google ve yan kuruluşu Youtube’a dava açtı. Ancak, 12 aydan kısa bir süre sonra Wozniak, Youtube ve ebeveyni Google LLC’ye karşı davayı kazanamadı.

Apple’ın kurucu ortağı Steve Wozniak’ın Bitcoin’in matematiksel bir mucize olduğunu söylemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konu hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

İlginizi Çekebilir: Binance’da Bitcoin (BTC) Nasıl Alınır?

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Çok teşekkür ederim çok iyi bilgiler veriyorsunuz size hayranım cidden başka söze gerek yok efsanesiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu