Anasayfa Altcoin Aralık 2023'te Dogecoin Fiyatı Ne Olur? Cevap Sizi Üzebilir...

Aralık 2023'te Dogecoin Fiyatı Ne Olur? Cevap Sizi Üzebilir...

Altcoin

İşte Dogecoin'in (DOGE) Aralık 2023'te endekslerde ne kadar yüksek veya düşük işlem görebileceği:

Aralık 2023'te Dogecoin Fiyatı Ne Olur? Cevap Sizi Üzebilir...

Dogecoin (DOGE) ortalama 0,07$ seviyelerinde işlem görüyor ve bu ay 0,08$ seviyesinin üzerine çıkmayı hedefliyor. Dogecoin (DOGE) bu hafta günlük işlemlerde %2,5'e yakın yükseliş yaşadı ve son 30 günde yaklaşık %13 artış gösterdi. 

Meme para biriminin fiyatı, Dogecoin'in (DOGE) fiziksel bir kopyasını uzaya göndereceğini doğrulayan bir uzay şirketi Astrobotic'in ardından hızla artıyor. Astrobotic, Dogecoin'i (DOGE) 12 Aralık 2023'te ULA'nın Vulcan Centaur Roketi aracılığıyla DHL Moonbox ile uzaya gönderecek.

Uzay misyonu bir topluluk girişimidir ve 2015'ten beri Dogecoin (DOGE) topluluğu tarafından finanse edilmektedir. Bu görev, Dogecoin (DOGE) topluluğunun meme coin'in uzaya ve ötesine ulaşmasını sağlamak için yaptığı ortak çabayı içermektedir.

Dogecoin (DOGE) Aralık 2023 Fiyat Tahmini

Peki Dogecoin (DOGE) önümüzdeki ay Aralık ayında bir roketin kripto paranın fiziksel bir kopyasını uzaya göndermesiyle fiyatı yükselecek mi? Şimdi Dogecoin'in (DOGE) Aralık 2023'te endekslerde nasıl veya düşük işlem görebileceğini vurgulayacağız.

Önde gelen zincir içi metrikler ve fiyat tahmin firması Changelly, Aralık 2023'te Dogecoin (DOGE) için düşüş yönlü bir tablo çizdi. Kripto paranın önümüzdeki ay çift haneli rakamlara düşme ve grafiklerde kanama şansının daha yüksek olduğunu tahmin ediyor.

Aralık 2023'te Dogecoin Fiyatı Ne Olur? Cevap Sizi Üzebilir...

Tahmine göre Dogecoin (DOGE) Aralık 2023'te 0,062 dolara kadar düşebilir. Bu, yazının yazdılığı esnadaki ortalama fiyatından yaklaşık %17'lik bir düşüş. Bu nedenle, Dogecoin'e (DOGE) giriş pozisyonu almak artık riskli kabul ediliyor ve kayıp biriktirme şansı daha yüksek. Şimdi meme coin'e giriş pozisyonu almadan önce kapsamlı bir araştırma yapmanız tavsiye edilir.

Önde gelen meme coin, Mayıs 2021'de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,73 dolardan %90'a yakın düşüş yaşadı.

Aralık 2023'te Dogecoin Fiyatı Ne Olur? Cevap Sizi Üzebilir... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik