Altcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Son dakika! Araştırmacılar Curve (CRV) ve Yearn.Finance (YFI) fiyatının neden düştüğünü açıkladı!

Curve (CRV) ve Yearn.Finance (YFI) DeFi heyecanı ile öne çıkan kripto paralardan biri oldu. Bu iki kripto paranın hacimleri sürekli artan topluluk katılımı ile neredeyse aya kadar yükseldi. Buna rağmen CRV ve YFI fiyatı düşüşe geçti.

Delphi Digital yardımcı kurucusu ve CCO’su Anil Lulla CRV ve YFI fiyatların neden düştüğünü açıkladı. Anil Lulla Curve ve Yearn.Finance’ın ve bu protokollerin yönetim kripto paraları olan CRV ve YFI’nin temellerine kadar indi.

Son dakika! Araştırmacılar Curve (CRV) ve Yearn.Finance (YFI) fiyatının neden düştüğünü açıkladı!

TradingVierw CRV/USD: https://www.tradingview.com/symbols/CRVUSD/

Curve (CRV) neden düştü?

İlk olarak Curve ve protokolün kripto parası CRV’ye odaklanan araştırmacı günlük olarak 2 milyon CRV’nin piyasa katılmasının çok fazla enflasyon olduğunu ama yine de bu CRV’nin uzun vadede staking ödüllerini etkilemediğini söyledi.

Açıklamalarına devam ederek araştırmacı, ödüllerin CRV fiyatında aşağı yönde bir baskı oluşturduğunu ve CRV stakingi yapan kişileri kripto paralarını uzun süreli olarak kilitleme konusunda herhangi bir ihtiyaç duymadığını söyledi. Staking yapan kişiler staking yapmak yerine CRV’lerini satmayı tercih etti. Bu kararlar yüzünden kripto paranın fiyatı %90 oranında düştü.

Son dakika! Araştırmacılar Curve (CRV) ve Yearn.Finance (YFI) fiyatının neden düştüğünü açıkladı!TradingVierw YFI/USD: https://www.tradingview.com/symbols/YFIUSD/

Bu açıklamalarını özetlemek için Anil Lulla, Curve (CRV) ve Yearn.Finance (YFI)’da görülen sorunların uzun vadede sıkıntı olmayacağını ve bu projelerin ilerleyen dönemlerde çok fazla staking yapıcısı çekeceğini söyledi. Araştırmacının sözleriyle, “takımlar bu tür programları çok yararlı bir araç olarak kullanabilir.”

Curve (CRV) Nedir? Nasıl Alınır? adlı rehberimizi için “https://www.koinbox.net/curve-dao-token-crv-nedir-nasil-alinir/” bağlantısını ve Yearn Finance COIN (YFI) Nedir? Nasıl Alınır? adlı rehberimiz için “https://www.koinbox.net/yearn-finance-coin-yfi-nedir-nasil-alinir/” bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu