Anasayfa Altcoin Arbitrum Balinasından Dev Hamle: Tam 172.000 Dolar...

Arbitrum Balinasından Dev Hamle: Tam 172.000 Dolar...

Altcoin

“TRIDENT” isimli bir balina, üç adres kullanarak 131.345 ARB sattı ve 172.000 dolar kazandı. İşte ayrıntılar...

Arbitrum Balinasından Dev Hamle: Tam 172.000 Dolar...
Hızlı İçerik

Son verilere göre, Arbitrum (ARB) bir airdrop aracılığıyla topluluğa yaklaşık 90.15 milyon token dağıttı. Token, 131 DAO adresine gönderildi ve airdrop tokenlerin değeri 118 milyon dolar civarındaydı. 

Ancak olayın hemen ardından “TRIDENT” isimli bir balina üç adres kullanarak 131.345 ARB sattı. Balina, tokenleri her biri 1,31 dolardan sattı ve 172.000 dolar kazandı.

Basın zamanında, Arbitrum (ARB) son saatte %0,3 ve günlük grafiklerde %0,2 düştü. ARB token satan balinanın fiyat üzerinde olumsuz bir etkisi olmuş olabilir. Ancak kripto piyasaları, airdrop gerçekleşmeden önce zaten bir düzeltmeye girmişti.

Üstelik bu, balinaların ARB'yi ilk terk edişi değil. Nisan ayının başlarında, iki isimsiz balina, kayıplarla karşılaşmasına rağmen milyonlarca değerinde ARB token sattı. İlk balina 160.000$ kaybetti ve 2.03 milyon ARB token sattı. İkinci balina ise 1,7 milyon ARB sattı. Balina, kabaca 2 milyon dolar değerinde Arbitrum sattığında 270.000 dolar kaybetmişti.

Arbitrum (ARB) Fiyat Analizi

Arbitrum Balinasından Dev Hamle: Tam 172.000 Dolar...

ARB şu anda 4 saatlik grafikte 1,297 dolarlık destekle 1,357 dolarlık dirençle karşı karşıya. 4 saatlik grafikte ARB fiyatları konsolidasyona işaret ediyor gibi görünüyor.

Analist Jack Niewold'a göre Arbitrum (ARB); Hedera (HBAR), Aptos, Stellar (XLM), Internet Computer (ICP), Ethereum Classic (ETC), UNUS SED LEO (LEO), Avalanche (AVAX) ve XRP gibi iyi bilinen kripto para birimlerini aşma potansiyeline sahip. Çünkü ARB, sahiplerinin tasfiye edilemeyen kaldıraçlı Ethereum (ETH) betaya erişimi olduğunu garanti edebilir. Ancak analist, "airdrop satışı" ile ilgili topluluğa oldukça sert bir tepki gösterdi.

Basın zamanında, Arbitrum (ARB) son bir saatte %0,3 düşüşle 1,32 dolardan işlem görüyordu. Ayrıca ARB, bu yılın Mart ayında piyasaya sürüldüğünde elde ettiği tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 8,67$'dan %84,77 oranında düştü.

Arbitrum Balinasından Dev Hamle: Tam 172.000 Dolar... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan
Herkesin Kaçınması Gereken Liq Olmak Nedir?
Rehber Burak Atik