Anasayfa Analiz Arbitrum Fiyat Analizi: ARB Coin Ay Sonunda 3 Dolara Ulaşır Mı?

Arbitrum Fiyat Analizi: ARB Coin Ay Sonunda 3 Dolara Ulaşır Mı?

Analiz

Son dönemin en çok konuşulan projesi Arbitrum için sırada ne var? Uzmanlar fiyatla ilgili ne düşünüyor? Hepsi şimdi tüm ayrıntılarıyla Koinbox'ta...

Arbitrum Fiyat Analizi: ARB Coin Ay Sonunda 3 Dolara Ulaşır Mı?

Arbitrum, yüksek hız ve ölçeklenebilirlik elde etmek için kullanan bir Ethereum Katman 2 çözümüdür. ETH'ye kıyasla daha yüksek bir verime ve daha az ücrete sahiptir. Bu arada, Arbitrum Dao, 1. aşama ademi merkeziyetçiliğe ulaşan ilk EVM teknolojisi olacağı için büyük bir adım olarak kabul edilebilir.

Arbitrum, Messari'ye göre Mart 2023'te 2,5 Milyon dolar kâr elde etti. Arbitrum, Optimism gibi rakiplerini çeşitli yönlerden geride bırakmayı başardı ve 2023'ün ilk çeyreğinde Optimisim gelirini geçti. Dune Analytics'e göre Optimism'nin ortalama işlem ücreti 0,3188 ABD doları ve ARB'nin işlem ücreti 0,249 ABD dolarıdır.

Arbitrum'daki aktif cüzdan sayısı, Optimism'in yaklaşık 3 katıdır. ARB'nin resmi web sitesine göre toplam 330.615 sahibi vardır. ARB TVL ayrıca, fiyatın yeni bir zirveye çıkmasına yardımcı olabilecek güçlü bir büyüme gözlemledi.

Arbitrum'un 2,05 Milyar dolarlık bir piyasa değeri var ve CoinMarketCap'teki piyasa değerine göre 34. sırada yer alıyor.

Arbitrum (ARB) Fiyat Analizi

Arbitrum Fiyat Analizi: ARB Coin Ay Sonunda 3 Dolara Ulaşır Mı?

ARB, birkaç gün içinde 0,5 dolardan 1,7 dolara yükseldiği için kripto meraklıları arasında ilgi çekiçi hale geldi. Fiyat, Shanghai yükseltmesinden sonra da küçük bir artış gözlemledi. Şu anda gün içi seansta %3,5 düşüşle 1,61 dolar civarında işlem görüyor. Son zamanlarda birkaç borsada tüm zamanların en yüksek seviyesini test etti.

ARB'nin yukarı yönlü eğilimi 2$ yakınlarında durabilir. Bu arada, varlık fiyatının aşağı yönlü eğilimi 1,4$'dan geri dönüş gözlemleyebilir. 4 saatlik grafikte ARB fiyatı 1,61$'ın yakınlarında konsolide oluyor. 50 ile 100 Günlük Hareketli Ortalama (MA) arasında, fiyatı daha da yükseltebilecek pozitif bir geçiş var.

4 saatlik grafikte ARB'nin RSI'si 60'a yakın ve herhangi bir eğim yok. RSI'nın genel hissiyatı ise nötr diyebiliriz.

Teknik Göstergeler:

Ana Destek Hattı: 1,4$.

Ana Direnç Hattı: 2$.

Özet

Arbitrum güçlü bir büyüme gördü ve gelir açısından OP'yi geride bıraktı. ARB fiyatı şu anda kritik bir bölgenin yakınında konsolide oluyor ve gelecekte yeni bir zirve yapabilir. Yine de, yüksek volatiliteli mevcut süreç göz önüne alındığında yatırımcıların dikkatli bir şekilde hareket etmesinde fayda var.

Arbitrum Fiyat Analizi: ARB Coin Ay Sonunda 3 Dolara Ulaşır Mı? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan
Herkesin Kaçınması Gereken Liq Olmak Nedir?
Rehber Burak Atik