Anasayfa Altcoin Arbitrum Geliştirme Ekibi Müjdeledi: ARB Coin Patlama Yapabilir..

Arbitrum Geliştirme Ekibi Müjdeledi: ARB Coin Patlama Yapabilir..

Altcoin

Arbitrum geliştirme ekibi Offchain Labs, dün Twitter'da bir Arbitrum Orbit zinciri oluşturmayı çok daha kolay hale getirecek bir kılavuz paylaştı. İşte detaylar...

Arbitrum Geliştirme Ekibi Müjdeledi: ARB Coin Patlama Yapabilir..
Hızlı İçerik

Arbitrum geliştirme ekibi Offchain Labs, dün Twitter'da bir Arbitrum Orbit zinciri oluşturmayı çok daha kolay hale getirmeye yardımcı olacak bir hızlı başlangıç ​​kılavuzu ve araçlar yayınladığını duyurdu. 

Kripto raporlama platformu Wu Blockchain, ayrı bir tweet'te bu yeni sürüm hakkında bazı ek ayrıntılar paylaştı.

İkinci gönderiye göre, Arbitrum ekibi tarafından yapılan bu yeni geliştirmeler, geliştiricilere L3 ağları oluşturma ve dağıtma yetkisi veriyor. Offchain Labs tarafından sunulan araçlar, Arbitrum Orbit oluşturmakla uğraşan geliştiriciler için gelişmiş kolaylık sağlar.

Bu, Arbitrum ekosisteminde verimli Katman 3 çözümleri oluşturmanın olanaklarını ve yeteneklerini genişleterek yapılır. Duyuru dün Offchain Labs tarafından yapıldığından beri ARB, fiyatındaki artışın ardından CoinMarketCap'in trend listesinde kendine bir yer edindi.

Arbitrum (ARB) Fiyat Analizi

Yazının yazıldığı sırada ARB, CoinMarketCap'e göre geçen gün %4'ten fazla fiyat artışının ardından 1,14 dolardan işlem görüyordu. ARB'nin fiyat artışı, kriptonun haftalık performansını yeşil bölgeye daha da iterek +%23,67'ye çıkardı.

Arbitrum Geliştirme Ekibi Müjdeledi: ARB Coin Patlama Yapabilir..

Bu arada, ARB'nin 24 saatlik işlem hacmi geçtiğimiz gün boyunca %20'den fazla artış gördü ve bu da onu yaklaşık 265 milyon dolar seviyesinde tuttu. Mart ayında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığından beri, ARB'nin fiyatı %90'dan fazla düşerek ciddi kayıplar yaşadı.

Teknik açıdan bakıldığında, altcoin fiyatı dünkü işlem saatleri 9 günlük ve 20 günlük EMA çizgilerinin yanı sıra 1.0395$'lık kilit direnç seviyesinin üzerinde kapatmayı başardı. Önemli bir yükseliş teknik bayrağı tetiklenmenin eşiğinde olduğundan, ARB'nin fiyatı önümüzdeki 24 saat içinde yükselmeye devam edebilir.

Basın zamanında, 9 günlük EMA çizgisi, 20 günlük EMA çizgisinin üzerine çıkmak istiyordu. Bu kesişimin önümüzdeki 24 saat içinde gerçekleşmesi durumunda, ARB'nin fiyatı bir sonraki ana direnç olan 1.2905$'ı desteğe çevirmeye çalışacak. Öte yandan, ARB'nin fiyatının 1,1929 doların üzerine çıkamaması, yukarıda belirtilen 1,0395 doları yeniden test etmesine neden olacaktır diyebiliriz. Dikkatli olmakta fayda var.

Arbitrum Geliştirme Ekibi Müjdeledi: ARB Coin Patlama Yapabilir.. içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan