Anasayfa Analiz Arbitrum Harikası: ARB Coin Airdrop'u Başarıyla Tamamlandı!

Arbitrum Harikası: ARB Coin Airdrop'u Başarıyla Tamamlandı!

Analiz

90 milyondan fazla ARB, dün başarılı bir şekilde airdrop işlemini gerçekleştirdi! İşte detaylar...

Arbitrum Harikası: ARB Coin Airdrop'u Başarıyla Tamamlandı!
Hızlı İçerik

Lookonchain, dün paylaştığı bir tweet'te Arbitrum airdrop işleminin dün yaklaşık 90.15 milyon ARB coin ile gerçekleştiğini belirtti. ARB'nin airdrop sırasındaki fiyatına göre, airdrop için toplam USD tutarının 118 milyon dolar olduğu tahmin edilmektedir. Blockchain izleme firması, bu ARB tokenlerinin 131 DAO adresine gönderildiğini açıkladı.

Piyasa değeri açısından 35. sırada yer alan ARB, CoinMarketCap'e göre ABD Doları karşısında 24 saatlik %4,70'lik bir artış kaydetti. Dolara karşı güçlenmenin yanı sıra ARB, iki kripto piyasa lideri Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ikilisine karşı sırasıyla %1,16 ve %2,65 güçlendi.

Sonuç olarak, ARB şu anda yaklaşık 1,47 dolardan borsada işlem görüyor.

Arbitrum (ARB) Fiyat Analizi

Arbitrum Harikası: ARB Coin Airdrop'u Başarıyla Tamamlandı!

ARB'nin fiyatı, basın zamanında olduğu gibi altcoinin 4 saatlik tablosunda 9 ve 20 EMA çizgilerinin üzerinde toparlandı. 

ARB'nin 4 saatlik grafiğindeki RSI göstergesi , ARB'nin fiyatının önümüzdeki 24 saat içinde yükselmeye devam edeceğini gösteriyor. Şu anda, 4 saatlik grafikteki RSI çizgisi aşırı alım bölgesine doğru eğimli.

Bu kısa vadeli yükseliş tezine daha fazla güven veren şey, RSI çizgisinin aynı zamanda RSI SMA çizgisinin üzerinde konumlanmış olmasıdır.

ARB'nin fiyatı bugün 4 saatlik grafikte 9 EMA çizgisinin üzerinde kapanamazsa, ARB'nin fiyatı 1.3088$'a geri çekilebilir. Tüccarlar, ABD Dayanıklı Mal Siparişleri MoM verilerinin bugün daha sonra yayınlanacağını unutmamalıdır. Sonuç beklenenden daha kötü olursa, bu ekonomik verilerin ARB'nin fiyatı üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir. Dikkatli olmakta fayda var.

Arbitrum Harikası: ARB Coin Airdrop'u Başarıyla Tamamlandı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan
Herkesin Kaçınması Gereken Liq Olmak Nedir?
Rehber Burak Atik