Bitcoin Haberleri

Arcane Research Bitcoin Raporu: Tüccarlar Bitcoin İştahını Kaybetti mi?

Başarılı analiz firması Arcane Research kısa süre önce haftalık Bitcoin raporunu yayınladı. İşte Arcane Research’ün bu haftaki raporundan öne çıkanlar:

Bitcoin Pazar Güncellemesi

Geçen haftaki toparlanma girişimi azaldı ve bu sabah tekrardan düştük. Piyasada duygu kesinlikle değişti; borsalarda daha düşük aktivite var, vadeli işlem primleri neredeyse bitti ve zincir içi aktivite keskin bir şekilde düşüyor.

Bitcoin hacmi şu anda 2021’de görülen en düşük seviyede, çünkü tüccarlar bu belirsiz piyasa ortamında kesinlikle Bitcoin iştahını kaybetti.

Bitcoin yatırım araçları, yönetim altındaki toplam BTC’nin geçen ay 18.000 BTC düştüğünden dolayı Mayıs ayında net girişleri geçen ilk net çıkışlarını gördü.

Bitcoin

Bitcoin Fiyatı

Bitcoin, geçen hafta tartıştığımız gibi hala sıkışık bir aralık içinde devam ediyor, ancak daha düşük seviyelere baskı yapmaya devam ediyor. Yine 30.000 dolara mı düşeceğiz?

3 aylık Bitcoin vadeli işlemleri için vade dolum tarihi artık neredeyse bitti, yani spot fiyat ve 3 aylık vadeli işlem sözleşmesi neredeyse aynı fiyattan işlem görüyor. Bu, vadeli işlem tüccarları arasında daha düşüş eğilim olduğuna işaret ediyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Hayırseverden Cadılar Bayramı sürprizi! Çocuklara Bitcoin dağıttı

Bitcoin Blok Zinciri Etkinliği

Bitcoin blok zincirine yerleştirilen günlük dolar transfer hacmi, Nisan ayının sonundan bu yana %69’luk keskin bir düşüş yaşadı.

Bitcoin blok zincirinde daha az faaliyet olması nedeniyle ortalama bir işlemin ücreti son aylarda %93 düştü.

İlgili İçerik: Bitcoin Nasıl Alınır?

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu