Bitcoin Haberleri

Arcane Research: Bitcoin’in En Kötü Aylarından Birini Atlattık, Sırada Ne Var?

Başarılı zincir üstü analizleri ile tanınan kripto para analitik firması Arcane Research bugün haftalık Bitcoin analizini paylaştı. Arcane Research bu haftaki raporunu “Bitcoin tarihindeki en kötü aylarından biri sona erdi, Sırada ne var?” olarak adlandırdı.

Arcane Research’ün bu haftaki raporundan öne çıkanlar:

Pazar Güncellemesi

Piyasa kararsız göründüğü için acımasız piyasa satışlarının ardından inişli çıkışlı bir hafta oldu. Tüm piyasa liderleri geçtiğimiz günlerde iyi bir şekilde toparlandı, ancak satışlardan günümüze olduğu gibi hala aynı aralıktayız.

Mayıs ayı kesinlikle birçok yatırımcı için çok zorlayıcı oldu. Bitcoin Mayıs ayının tarihindeki altıncı en kötü ay olarak %35’lik düşüşle kapattı.

Sabit koinler kripto para pazarının önemli bir parçası haline geldi ve toplam sabit koin piyasa değeri, 2021’deki muazzam büyümenin ardından şimdi 100 milyar doları aştı.

btc

Değerlenme

Bitcoin fiyatı için yeni bir fiyat aralığı mı oluşuyor? Yatırımcılar şu anda 40 bin doların üzerinde kendinden emin bir hareketi veya 30 bin doların altında bir satışı beklemelidir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  JPMorgan Analisti: Kar satışlarının durması için Bitcoin'in 40 bin doları geçmesi gerekiyor

Ortalama fonlama oranı yavaş bir şekilde tekrardan artıyor, ancak piyasa kararsız göründüğü için hala tarafsız bölgede.

Bitcoin Blok Zinciri Etkinliği

Bitcoin blok zincirindeki aktivite, en son fiyat düzeltmesiyle keskin bir şekilde azaldı ve günlük aktif adres sayısı geçen yıl Kasım ayından bu yana görülen en düşük seviyeye geriledi.

Bitcoin için Taproot’un aktivasyonu yakın görünüyor. Geçen hafta blokların %90’ından fazlası Taproot için olumlu sinyal verdi, büyük olasılıkla Taproot’un aktivasyonu yaklaşık 11 gün içinde gelecek bir sonraki zorluk ayarlamasıyla gerçekleşecek.

İlgili İçerik: Bitcoin Nasıl Alınır?

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 2 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu