Anasayfa Rehber BtcTurk Listelenecek Coinler

BtcTurk Listelenecek Coinler

Rehber

BtcTurk sürekli olarak koin listelerine yenilerini eklemektedir. BtcTurk listelenecek coinler nelerdir? BtcTurk yeni coin ne zaman gelecek?

BtcTurk Listelenecek Coinler

BtcTurk 2013’te Kerem Tibuk tarafından Türkiye’de kurulmuş ilk kripto para alım satım platformudur. 2018 yılında BtcTurk Özgür Güneri tarafından satın alındı ve 2019 yılında BtcTurk Pro versiyonu piyasaya sürüldü. BtcTurk borsasında şu anda 35 kripto para birimi var ve toplamda 91 adet kripto para birimi çifti var. BtcTurk’e 7/24 olarak anlaşmalı bankalardan para yatırma ve çekme işlemi yapabilirsiniz.

BtcTurk Pro yaklaşık 500 milyon dolarlık hacmi ile Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından biridir. Milyonlarca kullanıcıya sahip olduğundan dolayı BtcTurk sürekli olarak kripto para hizmetlerini geliştirmekte ve koin listelerine yenilerini eklemektedir. Peki, BtcTurk listelenecek coinler nelerdir? BtcTurk yeni coin ne zaman gelecek? BtcTurk son dakika haberleri ve BtcTurk listelemesi hakkında bilinmesi gerekenler…

BtcTurk Listelenecek Coinler

BtcTurk kripto para borsası en son Solana (SOL) listeledi. BtcTurk’te şu anda SOL/TRY ve SOL /USDT ticareti ve SOL çekme ve yatırma işlemleri yapılabiliyor. Bundan önce BtcTurk Pro Chiliz (CHZ), Dogecoin (DOGE) ve Filecoin (FIL) listeledi.

BtcTurk borsasında listelenecek coinleri öğrenmek için https://pro.btcturk.com/kurumsal/duyurular adresine gidebilirsiniz. BtcTurk listelenecek coinleri önceden bu sayfada duyuruyor. İlk olarak listelenecek coinde yatırma ve çekme işlemlerini başlatıyor. Daha sonra BtcTurk Pro listelenecek coin çiftlerinin ne zaman geleceğini söylüyor. BtcTurk listelenecek kripto paraları nasıl seçiyor? diye merak ediyorsanız aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.

BtcTurk Yeni Coin

BtcTurk Pro borsasında listelenecek yeni coinin hangisi olduğu bilinmiyor. Şu anda BtcTurk Pro herhangi bir yeni coin listeleme duyurusu yapmadı. 3 ay önce Solana (SOL) ve 4 ay önce Chiliz (CHZ), Dogecoin (DOGE) ve Filecoin (FIL) listelendi. BtcTurk yeni bir coini listelediğinde borsanın duyurular kısmına giderek öğrenebilirsiniz.

BtcTurk Listelenecek Coinler

Btcturk, Yeni Coin Ne Zaman Gelecek

BtcTurk, yeni coin ne zaman gelecek kimse bilmiyor. BtcTurk Pro’da listelenecek olan coinler borsanın yaptığı araştırmalardan sonra duyuruluyor. BtcTurk yeni coin listelemelerini borsanın sosyal medya kanallarından öğrenebilirsiniz. Piyasanın önüne geçmek istiyorsanız BtcTurk duyurular sayfasını takip etmeniz tavsiye olunur.

BtcTurk Pro duyurular: https://pro.btcturk.com/kurumsal/duyurular

BtcTurk Türk lirası Çiftleri:

BtcTurk Pro borsasında bulunan koinlerin Türk lirası çiftleri aşağıdaki gibidir:

ADA/TRY
ANKR/TRY
ATOM/TRY
AVAX/TRY
AXS/TRY
BAT/TRY
CHZ/TRY
COMP/TRY
DASH/TRY
DOGE/TRY
DOT/TRY
ENJ/TRY
EOS/TRY
ETH/TRY
FIL/TRY
GRT/TRY
LINK/TRY
LTC/TRY
MANA/TRY
MATIC/TRY
MKR/TRY
NEO/TRY
OMG/TRY
SNX/TRY
SOL/TRY
STX/TRY
TRX/TRY
UNI/TRY
USDC/TRY
USDT/TRY
XLM/TRY
XRP/TRY
XTZ/TRY

BtcTurk Son Dakika

BtcTurk son dakika haberleri için borsanın resmi Twitter adresini takip etmeniz tavsiye olunur. BtcTurk Pro resmi Twitter adresi https://twitter.com/btcturk şeklindedir. BtcTurk Pro resmi Twitter hesabında borsa hakkında son dakika haberleri, son dakika duyuruları, yarışma duyuruları, yeni coinler, yeni sponsorluklar ve diğer bilgiler yer alıyor.

Yorumlar(0)

Henüz yorum yazılmamış.