Anasayfa Sektörel Son dakika! Huobi Türkiye’ye özel 10.000 USDT ödüllü AVAX alı

Son dakika! Huobi Türkiye’ye özel 10.000 USDT ödüllü AVAX alı

Sektörel
Huobi-bülten

Ünlü kripto para borsası Huobi Türkiye’deki kullanıcılara özel olarak toplamda 10.000 USDT ödüllü AVAX alım satım kampanyası yapıyor.

24-28 Eylül tarihleri arasında sürecek kampanya kapsamında en az 100 dolar değerinde AVAX alım satımı yapan tüm kullanıcılar 10.000 USDT’lik ödül havuzunu paylaşmaya hak kazanacak.

Alım satım hacmi ve likiditede dünyanın lider dijital varlık alım satım platformu Huobi, yeni finansal çözümler ve ortak çalışabilir blok zincirleri geliştirmek için tasarlanan konsensüs protokolü Avalanche’ın AVAX tokenini platformda listelenmesini kullanıcıları ile birlikte kazançlı bir kampanyayla kutluyor.

Türkiye’deki Huobi kullanıcılarına özel olarak düzenlenen kampanya kapsamında en az 100 dolar değerinde AVAX alım satımı yapan ve Huobi platformundaki kimlik doğrulama süreçlerini (KYC) tamamlamış olan tüm kullanıcılar, 10.000 USDT’lik ödül havuzunu paylaşmaya hak kazanacak. 24 Eylül ve 28 Eylül tarihleri arasında sürecek kampanya boyunca en yüksek alım satım hacmini gerçekleştiren beş kullanıcı 3.000 USDT’lik ödülü paylaşacaklar. En yüksek alım satım hacmini gerçekleştiren birinci kullanıcı 1.000 USDT, ikinci kullanıcı 800 USDT, üçüncü, dördüncü ve beşinci kullanıcılarsa 400’er USDT ödülün sahibi olacak. Geri kalan kullanıcılarsa 7.000 USDT’yi eşit olarak paylaşacaklar.

Burada bitmiyor, Huobi’ye üye olan da kazanıyor!

Huobi’nin sunduğu avantajlar sadece bu kampanyayla sınırlı değildir. Dünyanın lider dijital varlık alım satım platformu Huobi’ye üye olan yeni kullanıcıları, değeri 170 dolara varan hoş geldin hediyeleri bekliyor.

Huobi Group hakkında

Kurulduğu 2013 yılından beri düzenli ve sağlam adımlarla büyüyen Huobi Group’un merkezi Singapur’dadır. Japonya, Güney Kore, Avustralya, Birleşik Krallık ve Hong Kong’un da aralarında bulunduğu birçok ülke ve bölgede yerel ofisleri bulunan Huobi Group, 2019 yılında Türkiye’de faaliyetlerine başlamıştır. Toplam alım satım hacmi 2 trilyon Amerikan Doları’nı aşan şirket, 130 ülkedeki milyonlarca kullanıcısına güvenli, profesyonel ve kaliteli dijital varlık alım satım hizmeti sunmaktadır.

Avalanche (AVAX) hakkında bilgi edinmek için token hakkındaki rehberimizi okuyabilirsiniz: https://www.koinbox.net/avalanche-coin-avax-nedir-nasil-alinir

Yorumlar(0)

Henüz yorum yazılmamış.