Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

”Artık Amazon.com’dan Bitcoin ile ödeme yapabileceksiniz!”

Kripto para analisti ve kripto para yatırımcısı Tim Draper, kripto para dünyasında olan yatırımcılara seslendi ve kripto para sahibi olan olmayan herkesin bir süre sonra dünyanın en fazla kullanılan alışveriş sitesi olan Amazon.com’dan istedikleri ödeme yöntemleri arasında Bitcoin’i seçebilecek olduklarını açıkladı. Tim Draper, kripto paralar için kendisinin 1.2 milyon değerinde bir OpenNode yatırımı yaptığını ve bu ödeme aracılığı platformuna yaptığı yatırımın birkaç yıl içerisinde daha fazla şirketin kripto para ile ödeme kabul etmesini sağlayabilecek olduğu açıklamasında bulundu. Bitcoin sahiplerinin istedikleri zaman kripto para birimleri ile ödeme yapabilecek oldukları yeni sistemler üzerinde çalıştıklarını dolaylı yoldan belirten Draper, kripto paralar ile ödeme yapılmasının önünde mevcut tüm engellerin gelecekte kaldırılacak olduğu açıklamasında bulundu.

bundan sonra kripto para sahipleri istedikleri gibi ödemeler yapabilecekler ve bir kahve alabilecekler, veya amazon.com’dan yapacak oldukları ödemelerde kripto paraları kullanabilecekler. bitcoin kullanarak amazon.com’da alışveriş yapılabilecek olması ise hem büyük bir güvenlik açığını kapatacak, hem kripto paralar hakkında olası gizlilik problemlerinin önüne geçerek, kripto paraların gizliliğinin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha insanlara gösterebilecek. bu konu üzerinde çalışıyor.

-Tim Draper-

Kripto para ile ödeme yapılmasını Amazon.com’un kabul edip etmeyecek olduğu konusunda ise nasıl bir süreç işleyecek olduğu konusu oldukça fazla merak konusu.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu