Coin Fiyatı

Arweave (AR) Fiyatı ve Grafiği – 1 AR Kaç TL Kaç Dolar?

Arweave (AR) Nedir?

Arweave (AR) merkezi olmayan bir depolama ağıdır. Arweave (AR) verilerin süresiz olarak depolanması için bir platform sunmayı amaçlıyor. Proje kendisini “asla unutmayan topluca sahip olunan bir sabit disk” olarak tanımlıyor ve öncelikle bir dizi topluluk odaklı uygulama ve platforma sahip kalıcı, merkezi olmayan bir web olan permaweb’i barındırıyor.

Arweave ağı, ağ bilgilerinin süresiz olarak depolanması için madencilere ödeme yöntemi olarak Arweave (AR) yerel kripto para birimini kullanıyor.

Arweave (AR) yatırımcıları arasında Andreessen Horowitz, Union Square Ventures, Coinbase Ventures ve Multicoin Capital yer alıyor.

Arweave (AR)

Arweave (AR) Hangi Borsalarda Bulunur?

Arweave (AR) şu anda 25’e yakın kripto para borsasında bulunuyor. Nereden Arweave (AR) satın alınacağını merak ediyorsanız, Arweave (AR) alım satım yapmak için en iyi borsalar şu anda Binance, Huobi Global ve Gate.io’dur.

Son Dakika Arweave (AR) Fiyatı 2021

Son dakika Arweave (AR) fiyatı: Şu anda Arweave (AR) dolardan işlem görüyor. Türk Lirası karşısında ise Arweave (AR) TL’den işlem görüyor.

Arweave (AR) Piyasa Değeri

Arweave (AR) piyasa değeri: Arweave (AR) kripto para biriminin güncel piyasa değeri dolardadır. Mevcut piyasa değeri sıralaması ile Arweave (AR) en büyük 110. kripto para birimidir.

Arweave’in maksimum token arzı 66 milyon AR’dir. Projenin genesis bloğu Haziran 2018’de oluşturulduğunda 55 milyon adet AR basıldı ve kademeli olarak blok ödülleri ile 11 milyon daha AR eklenecek.

Arweave (AR), ilk çıktığında üretilen token arzının %10,8’inin satıldığı bir token ön satış etkinliği düzenledi ve Mayıs 2018 ve Haziran 2018’de sırasıyla arzın %7,1 ve %1,1’inin satıldığı iki adet kamuya açık satış yaptı. Arweave (AR) özel satışlar için arzın %19,5, proje danışmanları için %2,9, ekip için %13 (yılda bu oranın %20’si serbest bırakılan beş yıllık bir kilitlenme var), ekosistem geliştirme için %19,1 ve gelecekteki proje kullanımı için %26,5 (yılda %20’si serbest bırakılan beş yıllık bir kilitleme var) ayırdı.

Arweave (AR) Hacmi

Arweave (AR) hacmi: Arweave (AR) 24 saatlik hacmi dolardadır. Bu hacmin büyük bir kısmı (yaklaşık %30’u) Binance borsasında AR/USDT çiftindedir. Binance’dan sonra en yüksek Arweave (AR) hacmine sahip ilk 2 borsa Huobi Global ve Gate.io’dur.

Arweave (AR) Grafiği

Arweave (AR) grafiği aşağıdaki gibidir. Arweave (AR) fiyatı 2 ay önce 45.03 dolarda tepe yapmıştır. Yine de fiyat şu anda bu rekor seviyenin %75 altındadır. Bu yüzden Arweave (AR) satın alırken dikkatli olunmalıdır. İlerleyen günlerde Arweave (AR) toparlanma hareketi başlatırsa fiyat bu yıl tekrardan rekor kırabilir.

Arweave (AR) Alınır mı?

Arweave (AR) kripto para piyasasında bulunan köklü projelerden biridir. Şimdiye kadar Arweave (AR) 2 kez boğa rallisinden geçmiştir ve bu yıl başarılı bir büyüme görmüştür. Arweave (AR) alınır mı? sorusunu sizin için cevaplayamayız ancak projenin geleceği parlak görünüyor ve uzun vadeli olarak düşünülebilir. Yine de Arweave (AR) yatırımı yapmadan önce kendini analizinizi kendiniz yapmaya özen gösterin.

Arweave (AR) Madenciliği

Arweave (AR) madenciliği yapılabilir bir koinidir. Bir bilgisayar ya da ASIC madencilik donanımı ile Arweave (AR) madenciliği yapabilirsiniz. Arweave (AR) madenciliğine başlamak için genel olarak bilgi alabileceğiniz en iyi yer Arweave (AR) madencilik rehberidir. Bu rehbere ulaşmak için: https://docs.arweave.org/info/mining/mining-guide bağlantısını kullanabilirsiniz.

Arweave (AR) ağı, “erişim kanıtı” adlı bir ortak fikir algoritması kullanan ve “blockweave” olarak adlandırılan blok zinciri teknolojisinin değiştirilmiş bir versiyonu üzerine inşa edilmiştir. Kısaca Arweave (AR) iş kanıtları (PoW) mekanizmasının değiştirilmiş bir versiyonunu kullanır. Erişim kanıtı (PoA) ile, her yeni blok sadece bir öncekine değil, aynı zamanda rastgele bir önceki bloğa da bağlanır ve her iki blok da yeni bir oluşturmak için hashlenir. Madencilerin bir blok zincirinin tamamını bu bloklara depolaması gerekmez, ancak yeni bir tane blok yapmak için gerekli olan eski bloklara erişebileceklerini kanıtlamak fazla bilgi depolamaya teşvik edilirler.

Arweave tarafından kullanılan madencilik protokolü RandomX, Ağustos 2019’da dört siber güvenlik firması; Trail of Bits, Kudelski Security, X41 D-Sec ve QuarksLab tarafından denetlendi ve bu denetlemelerden Arweave (AR) sorunsuz bir şekilde geçti. Proje, 2021’in başlarından itibaren yeni bir madencilik algoritması kullanmayı planlıyor.

Arweave (AR) Yorumları

En çok okunan Arweave (AR) yorumları:

Arweave (AR) Geleceği 2021

Arweave (AR) blockchain tabanlı çok ucuz yollu, kalıcı ve global veri depolama hizmeti sunmayı hedefleyen yeni nesil bir blockhain projesidir.

Arweave (AR) son günlerde dikkatimi çekti. Veri depolama temelli, düşük maliyetli ve sansürsüz yeni bir protokol geliştiriyorlar. Oldukça ilgi çekici.

Arweave (AR), web 3.0 kavramının temel taşlarını oluşturacak bir potansiyele sahiptir. Bir süredir takip ediyorum ve Binance’da listelendiği gibi aldım. Daha hızlı davranıp 6 dolardan alamadığım için de hiç pişman değilim açıkçası.

İlgili İçerik: Arweave (AR) Yorum ve Tahminleri 2021

Özgür Demirtaş Arweave (AR) projesi hakkında yorum yapmış kişilerden biridir. Aşağıdaki video’da Özgür Demirtaş’ın Arweave (AR) yorumunu bulabilirsiniz:

Arweave (AR) Güvenilir midir?

Arweave (AR) güvenilir projedir. Bu güvenilir Arweave (AR) madenciliği, toplam arzın sabit olması ve Arweave (AR) proje takımının bu toplam arzı nereye ve ne kadar ayırdığını açıklamasından kaynaklanıyor. Ayrıca Arweave (AR) uzun bir süredir aramızda olduğundan güvenilirlik konusunda ekstra bir puan alıyor.

Arweave (AR) Nereden Satın Alabiliriz?

Arweave (AR) 20’den fazla kripto para borsasında bulunuyor. Arweave (AR) alınabilecek başlıca borsalar Binance, Huobi Global, Bittrex, CoinEx, Bilaxy’dir. Bu borsalara ek olarak 12 farklı kripto para borsasından da Arweave (AR) alabilir. Arweave (AR) alınabilecek en güvenli borsalar Binance ve Huobi Global’dır ve daha önce bahsettiğimiz gibi en yüksek Arweave (AR) hacmi Binance borsasında AR/USDT çiftindedir.

Arweave

1 Arweave (AR) Kaç TL?

1 Arweave (AR) kaç TL? Arweave (AR) şu anda Türk lirasından işlem görüyor. Böylece Arweave (AR) TL ile alınabilecek en iyi düşük fiyatlı kripto paralardan biridir.

1 Arweave (AR) Kaç Dolar?

Arweave (AR) şu anda dolardan işlem görüyor. Böylece Arweave (AR) dolar karşısındaki rekor fiyatı olan 45.30 dolardan %75 geridedir.

Arweave (AR) Yükselir mi?

Arweave yükselir mi? Bu konuya lider kripto para tahmin sitelerinden örneklerle bakalım:

2021, 2023, 2025 için WalletInvestor Arweave (AR) Fiyat Tahmini

WalletInvestor’a göre, Arweave (AR) fiyatı bir yılda 10.29 dolardan 33.820 dolara yükselecek. Bu, AR’yi harika bir yatırım yapıyor. Uzun vadeli kazanç potansiyeli ise %228,67’dir. WalletInvestor’ın 2026 sonu için Arweave (AR) tahmini 127.088 dolardır.

TradingBeasts Arweave (AR) 2022 Fiyat Tahmini

Arweave’in iyi bir yatırım olup olmadığı sorusuna yanıt veren TradingBeasts, kocaman bir evet diyor. Arweave (AR) fiyatının 2022’nin sonunda 13.438 dolara ulaşacağı tahmin ediliyor.

DigitalCoin 2021, 2022, 2023, 2025 için Arweave (AR) Fiyat Tahmini

DigitalCoin Arweave (AR) tahmininde fiyatın günlük seviyelerden başlayarak önümüzdeki 5 yıl içinde 38.7481793 dolara yükseleceğini iddia ediyor. 2022 yılına kadar Arweave (AR)fiyatının 17.2722281 dolara kadar çıkacağını ve 2023-2024’te de büyümesini sürdüreceğini düşünüyor. DigitalCoin’in bu tahminine göre, Arweave (AR) uzun vadeli kârlı yatırımdır.

Arweave (AR) Ne Zaman Çıktı?

Proje ilk olarak Ağustos 2017’de Archain olarak piyasa sürüldü. Daha sonra Şubat 2018’de Arweave olarak yeniden adlandırıldı. Arweave (AR) resmi olarak Haziran 2018’de piyasaya sürüldü.

Arweave (AR) Kurucusu Kim?

Arweave (AR), iki doktora öğrencisi olan Sam Williams ve William Jones tarafından kuruldu. Arweave (AR), merkezi bir liderlikle kurulmuş olmasına rağmen, ağın ve ekosisteminin gelişimini ve genişlemesini ilerletmek için Ocak 2020’de çekirdek topluluk üyelerinden oluşan merkezi olmayan özerk bir organizasyon başlattı.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu