Coin Fiyatı

ASD BTMX (BTMX) Fiyatı ve Grafiği – 1 BTMX Kaç TL Kaç Dolar?

ASD BTMX (BTMX) Nedir?

AscendEX (eski adıyla BitMax) “verimlilik, esneklik ve şeffaflık” temel değerlerine dayanan küresel bir dijital varlık finans platformudur. ASD BTMX (BTMX) koini ise AscendEX platformun Ethereum ağında oluşturulmuş yerel kripto para birimidir.

Sürekli ürün geliştirme ve DeFi ekosistemi ile stratejik uyum içinde erken hareket etme avantajıyla hareket eden AscendEX; nakit, marj ve vadeli işlemlerde 200’den fazla işlem çiftinde alım satım hizmetleri, özellikle de varlıklar arası teminatta 50’den fazla tokende marjin alım satımı sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Shiba Coin Geleceği 2021 – SHİB Coin Alınır mı?

ASD BTMX (BTMX) Hangi Borsalarda Bulunur?

ASD BTMX (BTMX) şu anda sadece 3 borsada bulunmaktadır. ASD BTMX (BTMX) bulunan borsalar sırasıyla FTX, ASD BTMX (Bitmax) ve Gate.io’dur. ASD BTMX (BTMX) AscendEX (Bitmax) platformunun yerel kripto para birimidir ve bu yüzden en yüksek BTMX hacmi buradadır.

ASD BTMX (BTMX)

Son Dakika ASD BTMX (BTMX) Fiyatı 2021

Son dakika ASD BTMX (BTMX) fiyatı: Şu anda BTMX dolardan işlem görüyor. Ayrıca BTMX Türk lirası karşısında TL’den işlem görüyor. BTMX herhangi bir Türk kripto para borsasında listelenmediğinden TRY çifti yoktur.

ASD BTMX (BTMX) Piyasa Değeri

ASD BTMX (BTMX) piyasa değeri dolardadır. Böylece ASD BTMX (BTMX) şu anda en büyük 128. kripto para birimidir. Dolaşımda 743.385.577 adet ASD BTMX (BTMX) bulunmaktadır ve maksimum arz mevcut değildir.

ASD BTMX (BTMX) Hacmi

ASD BTMX (BTMX) hacmi: BTMX şu anda dolarlık hacme sahiptir. Bu hacmin yaklaşık %95’i AscendEX (Bitmax) borsasındadır.

ASD BTMX (BTMX) Grafiği

ASD BTMX (BTMX) grafiği aşağıdaki gibidir:

Yukarıdaki grafiğe göre ASD BTMX (BTMX) fiyatı 4 ay önce 3.26 dolarda tepe yapmıştır. Ama fiyat şu anda düşüş trendindedir ve bu rekor seviyenin %89 altında işlem görmektedir. Yine de BTMX 2 yıl önce gördüğü en düşük seviyenin %2000’den fazla üzerindedir.

ASD BTMX (BTMX) Alınır mı?

ASD BTMX (BTMX) bir kripto para borsası tokeni olduğu için çeşitli faydalara sahiptir. AscendEX eko sisteminden yararlanmak istiyorsanız AscendEX borsasından güvenli bir BTMX satın alabilirsiniz. Ayrıca ASD BTMX (BTMX) uzun vadeli bir yatırım olarak da düşünülebilir ancak BTMX’in toplam piyasa değeri düşüktür bu yüzden dikkatli olunmalıdır.

İlginizi Çekebilir: Dogecoin (DOGE) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

ASD BTMX (BTMX) Madenciliği

ASD BTMX (BTMX) madenciliği staking yöntemi ile yapılır. Yeni ASD BTMX (BTMX)’ler staking yöntemi ile oluşturulur. Borsanın internet sitesi ASD BTMX (BTMX) stakinginin yıllık olarak %6.84 getiri sağladığını iddia ediyor. ASD BTMX (BTMX) madenciliğine başlamak için: https://ascendex.com/en/staking/investment-product-details/ASD-S

ASD BTMX (BTMX) Yorumları

ASD BTMX (BTMX) yorumları:

BTMX, sahiplerine ve onların tutarlı planlarına, maliyetleri düşürme ve diğer ek avantajlardan yararlanma, pazarı daha net hale getirme ve tek ticarette daha fazla kullanım sağlama konusunda hizmet eder.

ASD BTMX (BTMX), dijital varlıkların kısıtlama olmaksızın ve güvenli bir şekilde küresel olarak ticaretini yapmak için evrensel olarak kullanılacak bir platform olmayı hedefliyor. Ascendex kullanıcılarına kripto para birimlerini transfer etmek, takas etmek, satın almak ve takas etmek için çeşitli seçenekler ve çok çeşitli ödeme yöntemleri sunar. ASD BTMX (BTMX) koini ise yüksek uyumluluğu nedeniyle aşağıdakiler gibi birden fazla kullanım ve avantaj sunar:

1. BTMX bulundurarak komisyon indirimi elde edersiniz. 2. BTMX kripto varlıklarından getiri elde etmek için bir yatırım aracı olarak hizmet eder. 3. Piyasadaki BTC, USDT ve diğer dijital para birimleri ile yüksek uyumluluğu nedeniyle birden fazla kripto para ile işlem yapılmasına izin verir. 4. Dünya çapında çok çeşitli kripto paraların finansal değişimine hizmet eder. 5. Alınan kredileri iade etmek ve bunları kripto para birimlerinde ödemek için finansal kaldıraç görevi görür. 6. İnternette bahis oynamanıza ve bunun için temettü almanıza izin verir. 7. Ascendex platformu, kripto para piyasasının hareketleri hakkında sürekli bir güncel bilgi kaynağıdır.

ASD BTMX (BTMX) Geleceği 2021

ASD BTMX (BTMX) geleceği 2021:

Digitalcoinprice tahmin sitesine göre ASD BTMX (BTMX) fiyatı 2021’in kalan aylarında:

  1. ASD BTMX (BTMX) Ağustos ayında %56.21’lik oynaklık görecek ve ortalama olarak 0.58 dolardan işlem görecek.
  2. ASD BTMX (BTMX) Eylül ayında %48.29’luk oynaklık görecek ve ortalama olarak 0.55 dolardan işlem görecek.
  3. ASD BTMX (BTMX) Ekim ayında %30.96’lık oynaklık görecek ve ortalama olarak 0.48 dolardan işlem görecek.
  4. ASD BTMX (BTMX) Kasım ayında %33.4’lük oynaklık görecek ve ortalama olarak 0.49 dolardan işlem görecek.
  5. ASD BTMX (BTMX) Aralık ayında %43.22 oynaklık görecek ve ortalama olarak 0.53 dolardan işlem görecek.

Böylece Digitalcoinprice’a göre ASD BTMX (BTMX) fiyatı 2021’in kala aylarında da düşüşüne devam edecek. Yine de başarılı tahmin sitesi BTMX fiyatı keskin bir düşüş beklemiyor.

ASD BTMX (BTMX) Güvenilir midir?

ASD BTMX (BTMX) güvenilir bir kripto paradır. Arkasında AscendEX kripto para borsası ve deneyimli Wall Street tüccarları bulunmaktadır. Ayrıca ASD BTMX (BTMX) kripto parasının Etheruem ağında oluşturulmuş ve sadece staking yöntemi ile çıkarılması bu güveni daha da artırıyor.

İlginizi Çekebilir: AVAX Coin Geleceği 2021 – Avalanche Coin Alınır mı?

ASD BTMX (BTMX) Nereden Satın Alabiliriz?

ASD BTMX (BTMX) şu anda 3 adet farklı kripto para borsasında alınabilir. ASD BTMX (BTMX) listelenen borsalar FTX, AscendEX ve Gate.io’dur. ASD BTMX (BTMX) alınabilecek en iyi borsa AscendEX’dir. BTMX hacminin yaklaşık %95’i bu kripto paranın yerel borsasındadır.

ASD BTMX

1 ASD BTMX (BTMX) Kaç TL?

1 ASD BTMX (BTMX) kaç TL? ASD BTMX (BTMX) şu anda TL’den işlem görüyor. Herhangi bir borsada BTMX/TRY çifti olmadığından BTMX Türk lirası ile alınamıyor. Yine TL’den dolara ya da Tether (USDT)’ye geçerek ASD BTMX (BTMX) alabilirsiniz.

1 ASD BTMX (BTMX) Kaç Dolar?

1 ASD BTMX (BTMX) şu anda dolardan işlem görüyor. ASD BTMX (BTMX) son zamanlarda keskin bir düşüş yapmış gibi duruyor. Fiyat şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinin %89 gerisindedir.

ASD BTMX (BTMX) Yükselir mi?

ASD BTMX (BTMX) bu yılki rallide başarılı bir şekilde yükselişini yaptığından dolayı 2021’de benzer bir şekilde tekrardan yükselmesi pek de muhtemel değildir. Şimdilik ASD BTMX (BTMX) fiyatı düşüş trendindedir.

Yine de kripto para birimleri tahmin edilemez ve çok değişken varlıklardır. ASD BTMX (BTMX) fiyat hareketi çoğunlukla Bitcoin (BTC) fiyat hareketini takip eder. Bu durumda BTC yükselirse ASD BTMX (BTMX)’de yükselebilir. Ayrıca AscendEX platformundan gelecek olumlu haberler BTMX fiyatında yeni bir yükselişe neden olabilir.

ASD BTMX (BTMX) Ne Zaman Çıktı?

ASD BTMX (BTMX) 2018 yılında çıktı. ASD BTMX (BTMX) Singapur temellidir. 22 Mart 2021’de ASD BTMX (BTMX) olarak Bitmax’ adından yeniden markalaştı.

İlginizi Çekebilir: Ethereum (ETH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

ASD BTMX (BTMX) Kurucusu Kim?

ASD BTMX (BTMX) ve AscendEX platformunun arkasında bir grup kıdemli Wall Street matematiksel tüccarı yer alıyor. ASD BTMX (BTMX) George Cao (kurucu ortak ve CEO), Ariel Ling (kurucu ortak ve COO) ve Shane Molidor (küresel iş geliştirme başkanı) tarafından kurulmuştur. Bu kurucuların tümü varlık yönetimi, bankacılık ve finans alanlarında deneyime sahiptir.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu