Anasayfa Sektörel Asya Merkezli Borsadan Dev Adım! 24 Borsa için Destek Açtı

Asya Merkezli Borsadan Dev Adım! 24 Borsa için Destek Açtı

Sektörel

Hong lisanslı ilk kripto para borsası HashKey, 24 kripto para borsası için desteğini duyurdu.

Asya Merkezli Borsadan Dev Adım! 24 Borsa için Destek Açtı
Hızlı İçerik

HashKey; Binance, Coinbase, Bitfinex, Gemini, Bitstamp ve diğerleri dahil olmak üzere 24 kripto para borsası için destek açtığını duyurdu. HashKey, 1 Ocak 2024 tarihinden itibaren listelenmiş kripto para borsalarından 8.000 HKD'nin altındaki tek kripto para yatırma işlemlerini kabul edecek.

Daha önceki bir yayında HashKey, platformunda üçüncü taraf para yatırma işlemleri için yönergeleri yayınladı. Bu tür para yatırma işlemleri, yakın zamanda yayınlanan listedeki onaylı kripto para borsalarından gelebilir. Para yatırma işlemlerinin ilk koşulu, kullanıcıların düzenleyicilerle ilgili "Seyahat Kuralı" kriterlerini karşılamalarıdır. 

Binance İstisnası

Platform tarafından belirlenen 24 borsayı karşılamak için 8.000 HKD'nin altındaki tek para yatırma işlemleri kullanılabilirken, HashKey yalnızca Binance'den 8.000 HKD'nin üzerinde eşit miktardaki tek dijital varlık yatırma işlemlerini kabul ediyor.

Borsa, aynı zamanda onaylanmış herhangi bir platformdan yapılacak ilk para yatırma işlemlerinin, kaynak cüzdan adresinden ilgili kanıtla birlikte gelmesi gerektiğini de açıkladı.

Asya Merkezli Borsadan Dev Adım! 24 Borsa için Destek Açtı

HashKey'in sunduğu diğer ayrıntılar arasında kişisel cüzdan para yatırma işlemleri sırasında sağladığı imza mesajı kılavuzu yer alıyor. HashKey, beyaz liste kimlik doğrulaması sırasında verilen imzalama mesajının kesinlikle referans amaçlı olduğunu belirtti. Bu nedenle kullanıcılar, cüzdan mekanizmalarını anlamakla yükümlüdür.

HashKey; bir cüzdanın para çekme adresindeki tutarsızlığın, onu beyaz listeye eklerken başarısızlığa yol açacağını belirtti. Bu nedenle HashKey, kullanıcılara ilk kez kimlik doğrulama yaparken küçük bir miktarla test yapmalarını tavsiye etti.

Dijital varlık borsasının yönergelerindeki ayrıntılar arasında para yatırma işlemlerinin kabul edilip edilmeyeceğine karar verme hakkının saklı olması yer alıyor. HashKey, ayrıca tüm üçüncü taraf borsalardan ve kişisel cüzdan sorumluluklarından da kurtuldu.

Asya Merkezli Borsadan Dev Adım! 24 Borsa için Destek Açtı içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan