Coin Rehberi

Augur (REP) Nedir, Nasıl Alınır?

Türkçe karşılığı Kahin ve aslında bu sisteme dayalı bir dijital varlıktan söz edeceğiz. Augur’un çalışma mantığı gayet anlaşılır. Rep, itici güç anlamı taşıyor ve geleceğe dair tahminlerinizi onaylayabileceğiniz bir platform oluşturuyorlar.

Kehanete yatırım yapmak bazılarınız için mantıksız olabilir ancak detaylı bir inceleme yaptığınızda binlerce yatırımcının bu platformu ve dijital varlığı tercih ettiğini sizler de net bir şekilde fark ediyor olacaksınız.

Hiçbir merkezi otoriteye bağlı olmadığı gerçeğini de hatırlatmak gerekiyor ve aslında sistemi popüler kılan temel unsur bu oluyor. Bir örnekle devam edelim.

2023 yılında Lig şampiyonu Galatasaray olur şeklinde bir kehanet ortaya atabiliyorsunuz. Bu kehanet karşısında yatırımcılar evet ya da hayır seçeneklerini kullanarak aslında bir kehanet de onlar ortaya atıyor. Galatasaray şampiyon olduğu takdirde yatırımcılar bu kehanet karşılığında kazanç elde ediyor.

Augur (REP)

Augur (REP) Ne İşe Yarar?

Kehanetlerinizden kazanç elde etmenizi sağlayan ilginç bir sistem ile karşı karşıyayız. İkili opsiyonlardan kazanç elde etmenizi ve tahminlerinizi yansıtmanızı sağlıyor. Yazımızın başında da dile getirdiğimiz gibi gerçekten ilginç bir sistem ve bu sistem sayesinde sizler de hem kısa vadede hem de uzun vadede kazanç elde edebiliyorsunuz.

Kehanet ortaya atabileceğiniz gibi eğer dilerseniz sunulan kehanetlere de yatırım yapabilirsiniz.

Augur (REP) Nereden Alınır?

Rep yatırımı yapmak isterseniz eğer dünyanın en büyük borsalarından biri olan Binance’ı kullanabilirsiniz. Elbette tercih edebileceğiniz çok sayıda borsa var ancak Binance, kimlik onayına ihtiyaç duymadığı ve bu anlamda kullanıcıları zorlamadığı için çok daha tercih edilir ve kullanışlı bir hal alıyor diye düşünüyoruz.

Augur (REP) Nasıl Alınır?

Binance hesaplarınız üzerinden işlem yapabilirsiniz ve REP/USD işlem çiftini tercih ederek sizler de dilediğiniz kadar rep satın alabiliyorsunuz. Henüz bir hesap sahibi değilseniz eğer hemen şimdi hesap oluşturabilir ve bu borsada yerinizi alabilirsiniz.

Augur (REP) Kurucusu Kim?

Jack Peterson ve Joey Krug isimleri ile tanışmaya hazır olun. Bu iki isim, Rep’in piyasada yer almasını sağlayan yaratıcılar olarak karşımıza çıkıyor.

Augur (REP) Neden Artıyor?

Augur, dijital varlık dünyasında gerçekten farlı bir konumda yer alıyor. Kehanetler üzerinden para kazanabileceğiniz ender mecralardan biri. Her geçen gün daha fazla kehanetin ortaya atılması ve atılan kehanetlere yatırım yapılması da haliyle işlem hacmini güçlendiriyor ve büyütüyor. Rep2in artmasındaki en önemli hususlardan bir tanesi de budur.

Augur’da Güncelleme Zamanı

DeFi’ye ayak uydurmak için güncellemeler devam ediyor ve bu konuda gayet başarılı olduklarını da belirtmek isteriz. Bu güncellemelerin en büyük nedeni ise işlem ücretlerini daha aza indirgemek ve rep’i çok daha popüler bir hale getirmek.

Güncelleme sonrası rep grafiğine bakarsanız eğer olumlu etkiyi sizler de net bir şekilde fark ediyor olacaksınız. Güncelleme duyurusu yapıldıktan kısa bir süre sonra inanılmaz bir yükseliş gerçekleşti ve bu da gözleri bir kez daha rep’e çevirmemize neden oldu.

Augur (REP) Fiyatı

Augur (REP)

Şu an için piyasadaki dolar karşılığı USD.

Augur (REP) Piyasa Değeri

Dolarlık bir piyasa değeri söz konusu ve bu rakam da Rep’in ne kadar kıymetli bir dijital varlık olduğunu gözler önüne seriyor.

1 Augur (REP) Kaç TL?

1 Augur an itibarıyla Türk Lirası.

1 Augur (REP) Kaç Dolar?

1 REP şu anda dolar.

Augur (REP) Yükselir mi?

2021 yılında Augur’dan da büyük bir yükseliş bekleniyor. Grafiğe bakıldığında ve haftalık değerler baz alındığında bu ön görüyü yapmak pek de zor olmayacaktır. Ayrıca 2021 yılının alt coin yılı olacağını bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Augur (REP) Madenciliği (Mining) Nasıl Yapılır?

EOBOT isimli web sitesi aracılığı ile sizler de bulut madenciliği yapabiliyorsunuz ve Augur da mining işlemine izin veren dijital varlıklardan bir tanesidir. Kendi donanımlarınıza gerek kalmadan bu site üzerinden kazma işlemi yapabileceğinizi de hatırlatmak isteriz ve aslında büyük bir kolaylık sunuyor.

Btc dahil şu an toplam 22 coin için sizler de mining yapabiliyorsunuz ve Augur da bunlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

Augur (REP) Madenciliği (Mining) Kazançlı mı?

Augur (REP)

Kazançlı olup olmadığı konusunda bir yorumda bulunmak ek doğru olmayacaktır ancak çok fazla cihaza ihtiyaç olmadan kolay yoldan kazabileceğiniz dijital varlıklardan bir tanesidir ve bu da maliyeti belli oranda düşünüyor. Aslında dolaylı yoldan kazançlı olduğunu söylemek mümkün.

Augur (REP) Geleceği

Kesinlikle geleceği olan bir alt coin ve kehanetlerin sonu gelmeyeceği için rep’in ayakta kalacağını ön görmek de pek zor olmayacaktır. Bunun yanı sıra güncellemeler ile birlikte DeFi’ye ayak uydurmaya da devam ediyor ve salında piyasayı da bir şekilde yakalamayı hedefliyor. Hatta gelecek yıllarda çok daha kıymetli olacağını söylemek de mümkün.

Augur REP) Twitter Adresi

Resmi Twitter hesaplarına sizler de https://twitter.com/augurproject bağlantısı üzerinden kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Rep hakkında çok sayıda paylaşım mevcut ve birinci ağızdan bilgi almak kesinlikle çok daha doğru ve sağlıklı olacaktır.

Augur (REP) Ne Demek?

Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi Türkçe karşılığı kehanet demek ve bu da aslında sistemin ne için var olduğunu ya da ne şekilde hizmet verdiğini daha net bir şekilde gözler önüne seriyor.

Augur (REP) Analist Yorumları

Saatlik grafikleri incelediğimizde fiyat sıkışmasını ön görebiliyorduk. Bu da haliyle düşük volatilite ve aynı zamanda konsolidasyon döneminin varlığını gözler önüne seriyor.

Rep için direnç seviyesi 16 Dolar olarak belirlenmişti. Yüksek işlem hacmi ile birlikte desteklenen kırılma, alıcılar için güzel ve doğru bir sinyal olabilir.

Düşük seviyede yapacağınız alımlar, kısa vadede olmasa da uzun vadede kazanç getirebilir ve Augur bunun için en ideal ve güven veren alt coinlerden bir tanesidir.

Augur (REP) Ne zaman Çıktı?

2014 yılında piyasadaki yerini aldı ve kısa süre içerisinde en kıymetli ve yine en dikkat çekici alt coinlerden birine dönüştü. Kehanetler üzerinden kazanç elde etmenin mümkün olacağını gösteren dijital varlıklardan biri. Bazılarınıza ilginç gelebilir ancak şu an binlerce ve hatta çok daha fazla yatırımcı ile birlikte işlem hacmini de her geçen gün biraz daha arttırıyor. Az önce de ifade ettiğimiz gibi yakın gelecekte çok daha dikkat çekici bir dijital varlığa dönüşecek ve alım yapmak isteyenler için de güzel sinyaller vermeye devam ediyor.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu