Anasayfa Altcoin Ava Labs Başkanı Konuştu, Bu Meme Coin ATH'yi Gördü!

Ava Labs Başkanı Konuştu, Bu Meme Coin ATH'yi Gördü!

Altcoin

Ava Labs Başkanı John Wu'nun CNBC'de yaptığı açıklamaların ardından Coq Inu (COQ) fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Ava Labs Başkanı Konuştu, Bu Meme Coin ATH'yi Gördü!

Chad zincirine bağlı ve AVAX üzerine inşa edilmiş bir meme coin olan Coq Inu (COQ), tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) yükseldi. 

Topluluğun saygın üyeleri tarafından desteklenen kripto para birimi, toplam 150 AVAX tutarındaki para arzının tamamını stratejik olarak başlangıç likiditesine yerleştirdi. Özellikle sözleşmeden vazgeçildi ve likidite etkili bir şekilde yakıldı.

Token, Cumartesi gününün erken saatlerinde beklenmedik bir artış yaşadı. Bu artış, Ava Labs Başkanı John Wu'nun CNBC'de COQ hakkında yaptığı tartışmalara atfedildi. 

COQ Fiyatı Yüzde 100'den Fazla Arttı

Ava Labs Başkanı Konuştu, Bu Meme Coin ATH'yi Gördü!

Bu olaydan bu yana COQ işlem hacmi, 24 saat içinde yüzde 300'ün üzerinde hızla arttı. Buna fiyatta yüzde 145'lik etkileyici bir artış eşlik etti. COQ  fiyatı, 0,00000143 dolar seviyesine ulaşarak yeni bir ATH kaydetti. 

COQ piyasa değeri ise 92 milyon dolara yükseldi. Böylece 100 milyon dolarlık önemli bir dönüm noktasına yaklaşmış oldu. Toplam holder sayısı, 18.000 benzersiz adresi aştı.

COQ değerindeki ve popülaritesindeki bu artış, ana akım medyanın kripto para trendleri üzerindeki etkisini gösteriyor. Yatırımcılar ve meraklılar COQ piyasasına aktif olarak katılırken coin'in yeni zirvelere yolculuğu devam ediyor. Bu da sürekli gelişen kripto alanında topluluk destekli projelerin etkisine işaret ediyor. ​

Kaynak: NullTX

Ava Labs Başkanı Konuştu, Bu Meme Coin ATH'yi Gördü! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Rehber Dilara Avcıoğlu
Oyun Dünyasında Kripto Şöleni: DEXGame (DXGM) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Kripto Dünyasının Maymun Hükümdarı: ApeCoin (APE) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
DeFi 101: Yeni Başlayanlar İçin Detaylı Anlatım
Rehber Banu Fırıncılar
Avalanche ve NFT'ler: Yeni Trendleri ve Fırsatları Keşfedin
Rehber Banu Fırıncılar