Coin Rehberi

Avalanche (AVAX) Nedir, Nasıl Alınır?

Avax coin, avalanche bünyesinde oluşturulan yerel token olarak karşımıza çıkıyor. Avalanche ağını güvence altına almak ve aynı zamanda yeni güvenilir ağlar oluşturmak için kullanılır. Kullanıcılar, açık kaynaklı bu platform üzerinden kurumsal blockhainler ile birlikte sorunsuz bir şekilde çalışma fırsatı elde ediyor. Bunun yanı sıra ölçeklenebilir uygulamalar oluşturma konusunda da herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

Avalanche, sunduğu avantajlar sayesinde kısa süre içerisinde çok daha popüler hale geldi ve bunlardan bir tanesi de işlemleri bir saniyenin daha altında onaylayabiliyor olmasıdır. Güvenilir olmasının yanı sıra işlem sürelerini kısaltması ve zamanı lehinize çeviriyor olması da bu platformu bir adım daha öne taşıyor.

Sözleşme zinciri hakkında da bilgi vermek istiyoruz. Varsayılan akıllı sözleşme zinciri ile karşı karşıya geleceksiniz ve bu detay da Eth uyumlu akıllı sözleşmelerin daha kolay ve daha güvenilir bir şekilde oluşturulmasına yardımcıdır.

Avalanche (AVAX) Ne İşe Yarar?


P-chain olarak da adlandırdığımız platform zinciri, Avalanche üzerinde yer alan meta zinciri olarak karşımıza çıkıyor ve aynı zamanda doğrulayıcıları da sorunsuz bir şekilde koordine ediyor. Bunun yanı sıra aktif alt ağların kaydının tutulması da yine bu platform aracılığı ile daha kolay ve güvenilir hale gelecektir.

Yeni varlıkların hızlı ve güvenilir şekilde oluşturulması ile birlikte kendi aralarında takas edilmesi de mümkündür. Alt ağlar arası yapılacak transferler için de imkan sunulmaktadır

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Son dakika! Huobi Türkiye’ye özel 10.000 USDT ödüllü AVAX alım satım kampanyası yaptı!

Avalanche (AVAX) Nereden Alınır?

Dünyanın en güvenilir kripto para borsası olarak lanse edilen ve milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen Binance, Avax satın almak için de en uygun adreslerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Binance üyeliğiniz yoksa eğer sizler de hemen şimdi bir hesap oluşturabilir ve avax coin satın almak için adımlarınızı atabilirsiniz. Yine sektördeki birçok kripto para borsasında Avax coin’in listelendiğini ve satın alma işlemlerinin devam ettiğini de belirtmek gerekiyor.

Avalanche (AVAX) Nasıl Alınır?

  • Borsa hesaplarınıza kullanılabilir kripto para gönderimi yapmak daha doğru olacaktır çünkü direkt Türk Lirası ile işlem yapamıyorsunuz.
  • TRY karşılığı olarak Tether, yani USDT satın alarak devam ediniz.
  • USDT satın aldıktan hemen sonra al sat butonuna tıklayın ve arama bölümüne Avax yazıp onay verin.
  • Avax/USDT işlem çifti üzerinden sizler de sorunsuz bir şekilde alım yapabiliyorsunuz.

Avalanche (AVAX) Kurucusu Kim?

Kurucu ortak ve CEO olarak Emin Gün Sirer ismi karşımıza çıkıyor.

Avalanche (AVAX) Nedir, Nasıl Alınır? –
Avalanche (AVAX) Nedir, Nasıl Alınır? 4

Avalanche (AVAX) Neden Artıyor?

Cemal Şinasi Türün ismini birçoklarınız duymuş olmalısınız. Yakın zamanda Twitter üzerinden yaptığı bir açıklama ile birlikte olası bir TCMB anlaşmasından söz etti. Bu haber ile birlikte avax kısa süre içerisinde yükselişe geçti. 5.5 Dolar bandından fırlayarak 7 dolar’a kadar ulaştı. Bu tür açıklamalar, grafiklere kısa süre içerisinde etki ediyor. Yakın zamandaki yükselişin asıl nedeni olarak da bu haberi vermek mümkün olacaktır.

Avalanche Rekora Koşuyor

Yakın zamanda yapılan duyuru, tarihi bir rekora tanıklık etmemize yardımcı olacak gibi görünüyor. Tcmb iş birliği duyurusu yapıldıktan kısa bir süre sonra %31’in üzerinde değer kazandı ve aslında adını bir kez daha duyurmayı başardı diyebiliriz.

Twitter üzerinden yapılan duyuru, grafiği kısa süre içerisinde olumlu etkiledi ve %31’lik değer, kısa vadede kazanç elde etmek isteyen yatırımcılar için harika bir fırsata dönüştü.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Çin, Bitcoin Fiyatını Nasıl Etkiliyor?

Avalanche (AVAX) Fiyatı

Dolar gibi bir değer karşımıza çıkıyor.

Avalanche (AVAX) Piyasa Değeri

Dolar piyasa değeri ile aslında ne kadar önemli bir dijital varlık olduğunu da net bir şekilde görebiliyoruz.

1 Avalanche (AVAX) Kaç TL?

Liralık bir değer karşımıza çıkıyor.

1 Avalanche (AVAX) Kaç Dolar?

Dolar.

avalanche-avax
Avalanche (AVAX) Nedir, Nasıl Alınır? 5

Avalanche (AVAX) Yükselir mi?

TCMB iş birliği ve buna benzer büyük çaptaki ortaklık çalışmaları ile birlikte yükselişin devam edeceğini düşünüyoruz. Türk yatırımcılar için çok daha özel ve kıymetli bir yere sahip olan avax coin, piyasadaki yerini aldığı andan itibaren ısa süre içerisinde işlem hacmini arttırdı ve büyük ilgi gördü. Bu ilgi, yükselişin altında yatan en önemli nedenlerden biri. Kısa süre önce yapılan duyuru da yine %312lik değer kazanmasına sebebiyet verdi ve bu artışın devam edeceği ön görülüyor.

Avalanche (AVAX) Madenciliği (Mining) Nasıl Yapılır?

Madencilik yapmak için uygun bir dijital varlık değildir. Bunun için fayda sağlayabileceğiniz isimler elbette var ve küçük bir araştırma yaparsanız bu isimlere sizler de doğrudan erişim sağlayabilirsiniz.

Avalanche AVAX) Geleceği

Avax’ın başında bir Türk yer alıyor. Bu durum, Türk yatırımcıların ilgisini daha fazla çekti ancak yalnızca bizimle kısıtlı kalmadı. Piyasadaki yerini aldıktan 24 saat kadar sonra Binance borsasında listelendi ve bu da onu çok daha kıymetli bir isme dönüştürdü. 10 kat büyüme elde eden ender dijital varlıklardan biri haline gedi ve yükselişine de devam ediyor. Geleceği konusunda olumsuz yorum yapmak emin olun mümkün değil. Tam aksine uzun vadede çok daha değerli ve kazandıran varlıklardan birine dönüşeceğini düşünüyoruz.

Avalanche (AVAX) Twitter Adresi

Avax resmi Twitter hesabına erişim sağlamak ve yine Avax coin hakkındaki güncel gelişmeleri birinci ağızdan duymak adına sizler de https://twitter.com/avalancheavax bağlantısını kullanabilir ve Twitter adreslerini takibe alabilirsiniz. doğru kaynağa ve güncel gelişmelere ulaşmak adına Twitter hesapları gerçekten yeterli bir kaynak olacak ve taleplerinize de daha hızlı bir şekilde yanıt verecektir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Solana (SOL) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Avalanche (AVAX) Analist Yorumları

Avax yatırımcıları şu an kendilerini inanılmaz şanslı hissediyor. Daha önce yatırım yapmış olanlar, ciddi manada teşvik alıyor ve halka açık satış doğrultusunda alım yapan katılımcılar da %600 gibi bir kar elde ettiler.

avalanche-avax
Avalanche (AVAX) Nedir, Nasıl Alınır? 6

Avax, yeni dönemde de kazandıracak dijital varlıklardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Az önce duyurusunu yaptığımız TCMB iş birliği ve ortaklık çalışması da onu daha kıymetli ve daha popüler hale getirdi. Bu anlaşma neticesinde güvenilir bir liman algısı da yaratıldı ve kısa vadede olmasa da uzun vadede gelişmeleri bizler de en az sizler kadar merak ediyoruz.

Avalanche (AVAX) Ne Zaman Çıktı?

Henüz yepyeni bir dijital varlık ve 2020 yılında piyasaya sürüldü. Ancak burada en önemli husus, birçok dijital varlığın yapamadığını yapması ve aslında başarması olmuştur. Avax, piyasada yer aldıktan 24 saat kadar kısa bir süre sonra binance tarafından listelendi. Hızlı yükseliş ve 0 kat değer kazanmasının altında yatan en önemli nedenlerden bir tanesi de hiç şüphesiz ki budur. Şu an başında bir türk girişimci bulunuyor ve yapılan anlaşmalar neticesinde güvenilir limana dönüştüğünü de bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Avax, geleceği olan ve uzun vadede kazandıran dijital varlıklardan bir tanesidir. Kısa süre içerisinde yaşanan büyümeyi iyi dengeledi ve yatırımcılarına kazandırmayı başardı. 2021 yılında bu dijital varlığın bir adım daha öne taşınacağını ve daha fazla yatırımcıya ulaşacağını düşünüyor ve ön görüyoruz.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu