Anasayfa Altcoin Avalanche Cephesinden Yeni Haber: Devre Dışı Bırakılacak!

Avalanche Cephesinden Yeni Haber: Devre Dışı Bırakılacak!

Altcoin

Avalanche platformuyla ilişkili blockchain tarayıcısı Snowtrace'in yakın zamanda devre dışı bırakılacağı bildirildi.

Avalanche Cephesinden Yeni Haber: Devre Dışı Bırakılacak!

Merkeziyetsiz akıllı sözleşmeler firması Avalanche C-Chain'in blockchain kâşifi ve analiz platformu Snowtrace, topluluğu, faaliyetlerini durduracağı konusunda uyardı. Platformun resmî web sitesinde önceden yapılan duyuruya göre; Snowtrace, 30 Kasım 2023 tarihinde devre dışı bırakılacak.

Kripto analiz platformu PeckShieldAlert, topluluğun dikkatini Avalanche C-Chain tarayıcısından gelen beklenmedik harekete çekmek için bugün erken saatlerde X üzerinden bir paylaşımda bulundu. Platform, kullanıcıları faaliyetlerin durdurulacağı konusunda uyardı. Topluluk üyelerinden söz konusu tarihten önce özel isim etiketlerini indirmeleri ve sözleşme doğrulaması yapmaları istendi.

Tanınmış Çinli kripto muhabiri Colin Wu, X hesabı üzerinden bir gönderi paylaşarak Snowtrace'in hizmetleri durdurma kararına ilişkin görüşlerini paylaştı. Muhabir, Avalanche ekibinin bundan sonraki prosedürlerine ilişkin hâkim spekülasyonlara ışık tutarak "ödemeyi durdurabilecekleri" yorumunda bulundu.

Avalanche Yetkilisi: Daha İyi Bir Şeye Geçiyoruz!

Avalanche Cephesinden Yeni Haber: Devre Dışı Bırakılacak!

Bununla birlikte Avalanche Labs'ın kurucu ekip üyelerinden Phillip Liu Jr, Wu'nun tweet'ine yanıt vererek Snowtrace'in devre dışı bırakılmasına ilişkin belirsizliklerin önemli bir kısmını ortadan kaldırdı. Liu'nun yanıtı, Avalanche ekosisteminde potansiyel bir gelişmenin sinyalini verdi. Söz konusu isim, "Daha iyi bir şeye geçiyoruz" dedi.

Snowtrace'in aniden devre dışı bırakılmasına yönelik kararın nedeni gizemini korurken topluluk, bunun gelecekteki yansımaları konusunda hala belirsizliğini koruyor. Hareketin sonuçları açık olmasa da kripto meraklıları ve topluluk üyeleri, Avalanche ekosistemi ve bir bütün olarak blockchain alanı üzerindeki daha geniş etki konusunda hala endişe duyuyorlar.

Avalanche Cephesinden Yeni Haber: Devre Dışı Bırakılacak! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik