Altcoin Haberleri

Avalanche Coin (AVAX) BTCTurk’te Listelenmeye Hazırlanıyor

Bu seferde başka bir Türk kripto para borsası yeni bir listeleme ile başlıklara çıktı. Bugün, başarılı kripto para borsası BtcTürk Avalanche’ı (AVAX) listelediğini duyurdu.

Türk kripto para borsalarında yeni listelemeler kesintisiz sürüyor. Bu kez de arkasında bir Türk bulunan AVAX coin uzun süre sonra ikinci defa yerli bir borsada listelendi. BtcTürk üzerinden yarın itibarıyla alım satım işlemine başlanacak AVAX şu sıralar 344.20 TL’den işlem görüyor. Avalanche (AVAX) BtcTurk PRO’ya geliyor. Avalanche Coin (AVAX) yatırma ve çekme işlemleri çoktan başladı. AVAX’ın Türk lirası ve Tether (USDT) ile alım satım işlemleri ise yarın itibariyle başlayacak.

Avalanche Coin (AVAX) Nedir?

Avalanche (AVAX) güvenli, küresel olarak dağıtılmış, merkezi olmayan bir ağ olarak işlev görmek üzere tasarlanmış bir blok zinciri ekosistemidir. Avalanche geliştiricileri tarafından proje “platformların platformu” olarak adlandırılıyor. Benzersiz bir şekilde, Avalanche geliştiricilerin üzerine inşa edebileceği birlikte çalışabilir ve güvenilir bir çerçeve oluşturmak için üç farklı blok zincirinden yararlanıyor. Buna ek olarak, Avalanche bir kripto para birimi (AVAX) biçiminde ödeme çözümleri de sunuyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Herkesin Hayali Olan Erken Emeklilik Dogecoin ile Mümkün Olabilir mi?

Avalanche Coin (AVAX)

Avalanche Coin (AVAX) Amacı:

Avalanche, günümüzde çoğu blockchain ağında bulunan birden fazla sorunu çözmek için inşa edildi. Platform, Ethereum gibi ağlara uygun bir alternatif sunarak merkezileşme ile mücadele ediyor. Ayrıca, daha fazla programlanabilirlik, diğer özellikler ve işlevsellik ile Ethereum’un bazı eksikliklerine çözüm buluyor.

Tıkanıklık

Avalanche ölçeklenebilir olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Ağ, saniyenin altındaki işlem sürelerine sahiptir ve VISA ve PayPal gibi dünyadaki en iyi ödeme işlemcileriyle rakiptir. Özellikle Avalanche blockchaini saniyede 6.500 işlemi işleyebilir. Bu işlemler de saniyenin altında kesinliğe sahiptir.

Düşük Ücretler

İşlem maliyetleri açısından Avalanche’daki gas ücretleri Ethereum’dan çok daha uygundur. Avalanche’da varlık oluşturmak ve çıkarmak için farklı ücretler vardır. Ayrıca staking ve blok zincirlerinin oluşturulması için ücret ödersiniz. Bu ücretler daha sonra yakılır.

avax

Avalanche Coin’in (AVAX) Faydaları

Avalanche, kurumsal ve bireysel kullanıcılar için bazı etkileyici faydalar sunuyor. Avalanche ağı, işletmelerin zahmetsizce yeni blok zincirleri oluşturmasına olanak tanıyor. Geliştiriciler ise çeşitli blok zinciri hizmetleri, tokenler ve kripto paralar oluşturabilir. Avalanche tokenleri hisse senetleri, tahviller, borçlar, kesirlere ayrılmış gayrimenkuller gibi finansal araçları temsil edebilir. Ayrıca NFT’ler de (değiştirilemeyen tokenler) Avalanche ağında kodlanabilir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Litecoin fiyatında düşüş beklentisi

İlgili İçerik: Avalanche Coin (AVAX) Nedir? Nasıl Alınır?

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu