Kripto Para Haberleri

Avrupa’nın Libra için engel getirmesi mümkün mü?

Libra için kripto para birimlerine uygulanan yasalar uygulanmayacak ve farklı yasalar uygulanabilecek. Kripto para birimi projesi olmasına rağmen yatırımcılardan beklediğini görüp görmeyeceği hakkında bazı sorular bulunmakta olan Libra bugün en çok bu konu ile ilgili değil olası bir Avrupa ve ABD’de tüm dünyada yasaklanıp yasaklanmayacağı sorusu ile gündem oluyor.

Libra için bazı yasaklar uygulanması mümkün olsa da bugün bu konu hakkında kesin net açıklamalar yok. Avrupa yeni bir takım yasal kararlara imza atabilecek bir bölge olsa da ABD tarafından atılacak adımlar daha fazla önemli. İsviçre ve Asya tarafından Libra hakkında atılacak adımlarda son derece önemli olduğu kadar herhangi bir yasak uygulanıp uygulanmayacağı belirsiz.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Libra konusunda ifade verecek olan Mark Zuckerberg Libra'nın geleceğini belirleyebilir.

Ali Gülle

Hayatımın büyük bir kısmını geçirdiğim İstanbul'dan hemen sonra Avrupa'ya taşınmam ile kripto para sahibi olmam aynı zamana denk geliyor. Avrupa'da kripto paraların daha fazla insana ulaşması ve daha fazla insanın bilgi sahibi olması için buradayım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu