Coin Rehberi

Axie Infinity (AXS) Nedir? Nasıl Alınır?

Axie Infinity (AXS) Coin Nedir?

Axie Infinity (AXS) Coin, oyuncuların Axie isimli canavarları toplayarak geliştirebildiği ve çeşitli çarpışmalarda yararlanabildiği oyundur. Oyunun içindeki çeşitli satın almalarda ise Axie Infinity Shards (AXS) Coin kullanılmaktadır. Oyuna devam ederken karşılaşılan Axie isimli canavarlar, tıpkı Pokemon’da olduğu gibi ekibe dahil edilebilir.

Axie Infinity oyununa girebilmeniz için 3 adet Axie satın alarak bir ekip kurmak zorundasınız. Bu satın alma için kullanacağınız oyunun marketinde 1 Axie fiyatı en düşük 350 dolardır. Dolayısıyla oyuna başlamak için en az 1000 doları gözden çıkarmanız gerekiyor.

Axie Infinity (AXS) Coin Ne İşe Yarar?

Axie Infinity (AXS) Coin, Axie denilen sevimli canavarları toplayarak ve geliştirdikten sonra savaşlarda kullanarak ilerlenebilen bir oyundur. Oyun içi satın almalarda ise Axie Infinity Shards (AXS) token kullanılmaktadır. Oyunu geliştiren stüdyonun ismi Sky Mavis’tir. Sky Mavis, kendi resmi internet adresinden Axie Infinity (AXS) ile ilgili bilgiler veriyor.

Axie Infinity oyununu oynamak için bu siteye girerek hesap açtıktan sonra Ronin cüzdanınız ile oyun hesabınızı birbirine bağlamalı ve cüzdanınıza Ethereum transfer etmelisiniz.

Axie Infinity (AXS) Coin Nasıl Alınır?

Peki Axie Infinity (AXS) Coin nasıl alınır? Axie Infinity (AXS) Coin, Binance’tan alınabilir. Binance hesabınız yoksa Binance Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır? Detaylı Anlatım Rehberi adlı yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Binance Ana Sayfa üzerinde yer alan Cüzdan sekmesine tıklayın, daha sonra Spot Cüzdan bölümüne giderek arama kısmına AXS yazın. Karşınıza çıkacak Alım Satıma Git bölümünün altında dilediğiniz işlem çiftini seçip tıklayın. İstediğiniz AXS miktarını girerek alım yaptıktan sonra, alım emrinizi Spot Cüzdan ya da Ana Sayfa üzerindeki Emirler sekmesinden izleyebilirsiniz.

İlgili içerik: Axie infinity (AXS) Hangi Ülkenin? Sahibi Kim?

Axie Infinity (AXS) Coin Güvenilir mi?

Axie Infinity (AXS) Coin, dev oyun şirketi Ubisoft’un desteklediği Sky Mavis adlı oyun stüdyosu tarafından geliştirilen oyunda kullanılan bir kripto varlıktır. Axie Infinity oyununda karşınıza çıkacak çeşitli vücut parçalarını bir araya getirerek Axie denilen sevimli canavarları oluşturup geliştirebilirsiniz. Ubisoft gibi dev bir oyun stüdyosunun desteklediği Sky Mavis’in bu oyunu geliştirdiği düşünülürse Axie Infinity (AXS) Coin güvenilir diyebiliriz.

Axie Infinity (AXS) Nedir? Nasıl Alınır? - Koinbox.Net

Axie Infinity (AXS) Coin Hangi Borsada?

Axie Infinity (AXS) Coin şu borsalardan alınabilir:

  • Binance,
  • Huobi Global,
  • Coinbase,
  • FTX,
  • Bithumb,
  • Gate.io,
  • KuCoin,
  • Kraken,
  • OKEx
  • Crypto.com Exchange

Axie Infinity (AXS) Coin Geleceği 2021

Axie Infinity (AXS) Coin geleceği 2021‘de nasıl olacak? Sky Mavis’in geliştirdiği Axie Infinity oyununun token’ı olan Axie Infinity (AXS) Coin, 2021 yılı içinde dramatik bir şekilde arttı. Haziran ayında 3 dolar civarında seyreden Axie Infinity (AXS) Coin, iki ay içinde 70 dolar bandına çıktı. Oyunun geniş çevrelerde ilgi görmesiyle birlikte Axie Infinity (AXS) Coin’in yıl bitmeden 100 dolar seviyesini zorlayabileceği öngörülüyor.

1 Axie Infinity (AXS) Coin Kaç TL?

1 Axie Infinity (AXS) Coin TL‘dir. Haziran ayında 1 Axie Infinity (AXS) Coin 32 TL’den işlem görmekteydi. 2021 yılı başında ise AXS Coin 4 TL idi.

Uzmanlardan Axie Infinity (AXS) Coin Yorumları

Uzmanlardan Axie Infinity (AXS) Coin yorumlarına gelecek olursak, genel olarak olumlu yorumlarla karşılaştığımızı söyleyebiliriz. Ethereum blok zincirini kullanan Axie Infinity platformunun, işlem hızını artırmak için ise Ronin blok zincirinden faydalanmasının önemli bir problem çözme yeteneğinin göstergesi olduğundan bahsediliyor.

Axie Infinity (AXS) Coin Kimin?

Axie Infinity (AXS) Coin projesi 2018 yılında Vietnam’da geliştirilmeye başlandı. Axie Infinity (AXS) Coin kurucu ortakları, Trung Thanh Nguyen ve Aleksander Larsen‘dir. Ekibin diğer üyeleri; Viet Anh Ho, Tu Doan, Jeffrey Zirlin, Quy Dau, Duy Trinh ve Hiep Nguyen’dir.

Axie Infinity (AXS) Coin Hangi Ülkenin?

Axie Infinity (AXS) Coin‘i piyasaya süren ekibin bulunduğu merkez, Vietnam’ın Ho Chi Minh adlı kentidir. Trung Thanh Nguyen, Axie Infinity projesinin CEO’sudur. Kurucu ortaklardan olan Aleksander Leonard Larsen ise projenin COO görevinde bulunmaktadır.

Axie Infinity oyunu ise 2019 yılında kurulan Sky Mavis oyun stüdyosu tarafından geliştirildi. AXS Token ise 2020 yılı Kasım ayında piyasaya sürüldü. Sky Mavis’in ürettiği projeleri görmek için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Axie Infinity (AXS) Coin Alınır mı?

Axie Infinity (AXS) Coin alınır mı sorusunun cevabını kendi araştırmalarınızla edinmelisiniz. Ancak fikir vermesi açısından biraz bilgi verelim. Dünya çapında popülerleşmeye başlayan Axie Infinity oyununun kripto varlığı olan Axie Infinity (AXS) Coin fiyatı, son 2 ay içinde yaklaşık 19 kat arttı. Samsung, Ubisoft ve Binance gibi devlerin destek verdiği projesi sayesinde Axie Infinity (AXS) Coin, yatırım yapılabilecek coin’lerden birine dönüştü.

Axie Infinity (AXS) Nedir? Nasıl Alınır? - Koinbox.Net

Axie Infinity (AXS) Coin Madenciliği

Axie Infinity (AXS) Coin madenciliği için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Oyunu oynayan, AXS stake eden ve çeşitli oylamalara katılan kişilerin çeşitli ödüllerle birlikte AXC Coin kazanabileceğinden bahsediliyor. AXS stake eden ve oyunu oynayan kişilerin ödüllerini bu yolla alabileceği anlatılıyor.

Pancakeswap kullanarak AXS stake yapabilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz sayfayı aşağı doğru kaydırırsanız Staking AXS kısmını da görebileceksiniz. Burada AXS stake etmek yakında mümkün olacaktır.

Axie Infinity (AXS) Coin Projesi

Axie Infinity (AXS) Coin projesi, Axie Infinity oyununun popülerleşmesiyle birlikte son zamanların çok konuşulan girişimlerinden biri oldu. Oyunun içinde kullanılan Axie Infinity Shards (ASX) tokenları aracılığıyla satın alma ve geliştirmeler gerçekleştirebiliyorsunuz.

Axie Infinity (AXS) Coin Kaç Adet?

Axie Infinity (AXS) Coin toplam arzı 270,000,000 adettir. AXC Coin’in maksimum arzının da aynı adette olduğu görülüyor. Yani üretilecek toplam AXS Coin sınırına ulaşıldı. Axie Infinity (AXS) Coin’in dolaşımdaki arzı ise 57.814.807 adettir.

Axie Infinity (AXS) Coin Neden Düşüyor?

Axie Infinity (AXS) Coin neden düşüyor sorusunun cevabı genel piyasa mantığıyla ilgilidir. Yatırım yapan kişiler fiyatın artması üzerine bir miktar AXS Coin’i çekebilmektedir. Yeterli kar ettiğini düşünüyorsa hepsini çekebilir. Bu da Axie Infinity (AXS) Coin’in düşmesine neden olmaktadır.

Axie Infinity (AXS) Coin Kaç Dolar Olur?

Axie Infinity (AXS) Coin kaç dolar olur sorusunun yanıtını kestirmek hayli zordur. İki ayda 19 kat değerlenen AXS Coin, yakın zamanda 100 doları aşabilir. Öte yandan oyunla ya da piyasayla ilgili haberlere bağlı olarak ciddi şekilde düşebilir. Oyuna verilen desteğe bakılırsa 100 doları aşmasının daha olası olduğunu görüyoruz.

Axie Infinity (AXS) Coin Yorumları

Axie Infinity (AXS) Coin yorumlarına baktığımızda genel olarak olumlu eleştirilerle karşılaşıyoruz. Arkasına aldığı Binance, Samsung ve Ubisoft desteğiyle gün geçtikçe büyüyen Axie Infinity (AXS) Coin, kısa sürede 19 kat değerlendi.

Coinquora adlı borsa analiz sitesinin Axie Infinity (AXS) Coin yorumlarına göre, bu kripto varlık kısa süre içerisinde 2 kat artarak 150 dolar seviyesini görecek. Fx Street adlı site ise yakın zamandaki kırılımlara bağlı olarak AXS Coin’in 100 dolar seviyesine çıkabileceğini ya da 50 dolar civarına düşebileceğini belirtiyor.

Axie Infinity (AXS) Coin Ekşi Sözlük Yorumları

Axie Infinity (AXS) Coin Ekşi Sözlük yorumlarından bazıları şöyle:

“axie infinity, 2018 yılından beri büyümekte olan ethereum blok zinciri tabanlı bir koleksiyonluk oyun platformudur.”

“axie infinity platformunun tokeni axie infinity shard’dır (axs). axs kasım 2020’de kullanıma sunulan bir erc-20 tokenidir.”

“koreli bir borsa’da ticarete açıldığı için bu kadar uçtuğu tahmin edilen kripto para.”

Axie Infinity (AXS) Coin Grafiği

Axie Infinity (AXS) Coin grafiği, Haziran ayından sonra ciddi bir sıçrama yaptı. Haziran ayında 3 dolar civarında seyreden AXS Coin, 2 ay içinde 19 kat değerlenerek 70 dolar bandına çıktı.

Axie Infinity (AXS) Coin grafiği şöyle:

Düşmesi halinde AXS Coin’i bir önceki desteği olan 65 dolar seviyeleri bekliyor. Burada tutunamazsa 50 doların altına doğru sert şekilde düşebilir. En yüksek değeri olan 82 doları aşması durumunda ise 100 dolar yolculuğuna başlayabilir.

Axie Infinity (AXS) Nedir? Nasıl Alınır? - Koinbox.Net

Axie Infinity (AXS) Coin Piyasa Değeri

Axie Infinity (AXS) Coin piyasa değeri dolardır. AXS Coin piyasa değeri, 2021 yılının başında 29,558,131 dolardı.

Axie Infinity (AXS) Coin İşlem Hacmi

Axie Infinity (AXS) Coin işlem hacmi dolardır. 2021 başında AXC Coin işlem hacmi 10,000,000 dolar bandındaydı.

Axie Infinity (AXS) Coin Fiyatı 2021

Axie Infinity (AXS) Coin fiyatı 2021 yılında ciddi volatilite gösterdi. Yılın başında 2 dolar civarında seyreden Axie Infinity (AXS) Coin fiyatı 19 kat artarak 70 dolar bandına ulaştı. AXS Coin fiyatı, şu an itibarıyla dolar civarındadır.

Axie Infinity (AXS) Coin Toplam Arzı

Axie Infinity (AXS) Coin toplam arzı 270,000,000 adettir. Maksimum arzına bakıldığında ise bunun da 270,000,000 adet olduğu görülüyor. Bu da bundan sonra Axie Infinity (AXS) Coin üretilmeyeceği anlamına geliyor.

Axie Infinity (AXS) Coin Tüm Zamanların En Yüksek Fiyatı

Axie Infinity (AXS) Coin tüm zamanların en yüksek fiyatı 82,40 dolardır. AXC Coin bu fiyata 21 Ağustos’ta ulaşmıştır.

Axie Infinity (AXS) Coin Tüm Zamanların En Düşük Fiyatı

Axie Infinity (AXS) Coin tüm zamanların en düşük fiyatı 0,12 dolardır. AXC Coin bu fiyata 2020 yılının Kasım ayında düşmüştür.

Axie Infinity (AXS) Coin’i Benzersiz Kılan Nedir?

Peki Axie Infinity (AXS) Coin’i benzersiz kılan nedir? Binence, Samsung ve Ubisoft gibi devlerin desteğini alan Axie Infinity oyununun kripto varlığı olan Axie Infinity (AXS) Coin, kısa zamanda büyük atak yaptı. Oyunun içinde yer alan Axie canavarları, yüzlerce farklı vücut parçası bir araya getirilerek binlerce değişik kombinasyonla oluşturulabilir. Oyun içinde Axie alabileceğiniz hem de satabileceğiniz platform, eğlendirirken yatırım yapma imkanı sunuyor.

Axie Infinity (AXS) Ağ Güvenliği

Axie Infinity (AXS) ağ güvenliği, AXS Coin’in, Ethereum tabanlı bir ERC-20 token’ı olmasından dolayı Proof of Work (İş Kanıtı) konsensüsü ile sağlanmaktadır. Proof of Work, çeşitli saldırıları ve istenmeyen mesajları engellemek maksadıyla oluşturulmuştur. Axie Infinity oyunu, işlem hızlarını yükseltmek ve masrafları azaltmak için ise Ronin Bridge blok zincirini kullanıyor.

Axie Infinity (AXS) Coin Nereden Satın Alınır?

Axie Infinity (AXS) Coin, Binance dahil birçok borsadan alınabilir. Axie Infinity (AXS) Coin satın alınabilecek borsalar; Binance, Huobi Global, Coinbase, FTX, Bithumb, Gate.io, KuCoin, Kraken, OKEx ve Crypto.com Exchange borsalarıdır.

İlgili içerik: Binance Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Son Dakika Güncel Axie Infinity (AXS) Coin Haberleri

Milyarder Mark Cuban’dan AXS Coin’e destek!

NBA ekiplerinden Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban, Axie Infinity oyununa 7,5 milyon dolarlık yatırımla giriş yaptığını duyurdu.

Pokemon’da esinlenerek tasarlanan Axie Infinity oyunu son zamanlarda popülerliğini artırdı. Oyun içi işlemlerde Axie Infinity (AXS) Coin‘in kullanıldığı oyuna dev bir yatımcı geldi. Milyarder Mark Cuban 7,5 milyon dolarlık yatırımla oyuna destek olduğunu ve oynamaya başladığını açıkladı. Bu satın alma sonrası geniş hayran kitlesine ulaşan AXS Coin adeta uçtu.

Axie Infinity (AXS) Nedir? Nasıl Alınır? - Koinbox.Net

AXS Coin, 2 ayda 20’ye katlandı!

AXS Coin, dünya çapında popülerleşen Axie Infinity oyunu sayesinde son aylarda büyük bir çıkış yakaladı.

Haziran ayında 3 dolar civarında seyreden Axie Infinity (AXS) Coin, Eylül ayına kadar 20 kat değerlenerek 70 dolar civarına çıktı. Milyarder Mark Cuban’ın yanı sıra Samsung, Binance ve Ubisoft gibi devlerden güç alan AXS Coin, kripto piyasaları açısından kurak geçen yaz döneminde adeta çiçek açtı.

Axie Infinity (AXS) Coin Analizleri

Axie Infinity (AXS) Coin analizleri için Investing, Wallet Investor, GOV Capital ve TheNewsCrypto gibi siteler takip edilebilir. Axie Infinity (AXS) Coin grafiğine baktığımızda, en yüksek zirvesi olan 82,40 dolara yaklaşık 10 gün önce ulaştığını görüyoruz. Buradan satış yiyen AXS Coin 70 dolar bandına geriledi. Düşmesi halinde AXS Coin’i 65 dolar ve 40 dolar destekleri bekliyor.

Axie Infinity (AXS) Coin Fiyat Tahminleri

Axie Infinity (AXS) Coin fiyat tahminleri yapan birçok borsa analiz sitesi, AXS Coin fiyatının yakın gelecekte 100 doları aşacağını öngörüyor.

Wallet Investor’un Axie Infinity (AXS) Coin fiyat tahminleri, bu coin’in 1 yıl içinde 130 doları ve 5 yıl içinde 350 doları aşacağı yönünde.

GOV Capital’e göre ise Axie Infinity (AXS) Coin fiyatı orta vadede 90 dolara ulaşacak.

Axie Infinity (AXS) Coin Ekibi

Axie Infinity (AXS) coin ekibi, kurucu ortaklar Trung Thanh Nguyen ve Aleksander Larsen tarafından bir araya getirilmiştir. Ekibin diğer üyeleri; Viet Anh Ho, Tu Doan, Jeffrey Zirlin, Quy Dau, Duy Trinh ve Hiep Nguyen‘dir.

Axie Infinity (AXS) Nedir? Nasıl Alınır? - Koinbox.Net

Axie Infinity (AXS) Coin Twitter Adresi

Axie Infinity (AXS) Coin twitter adresi şudur: https://twitter.com/axieinfinity

Axie Infinity (AXS) Coin twitter adresinden AXC Coin ile ilgili duyuruları takip edebilirsiniz. Oyunla lgili geliştirmeler de burada duyurulmaktadır.

Axie Infinity (AXS) Coin 2021’de Ne Olur?

Peki Axie Infinity (AXS) Coin 2021’de ne olur? Haziran’da fiyatı 3 dolar olan AXS Coin, 2 ayda 19 kat değerlendi. Şu an 70 dolar bandından işlem gören AXS Coin’in, 65 dolar ve 40 dolar bandında güçlü destekleri var. Piyasada olumlu havanın esmesiyle birlikte AXS Coin, 2021 yılında 100 dolara çıkabilir.

Axie Infinity (AXS) Coin Ekşi Sözlük Yorumları

Axie Infinity (AXS) Coin Ekşi Sözlük yorumlarından bazıları şöyle:

“koreli bir borsa’da ticarete açıldığı için bu kadar uçtuğu tahmin edilen kripto para.”

“axs token, axie ınfinity dünyasında nispeten yenidir – kasım 2020’de kullanıma sunuldu.”

“son günlerde kripto piyasasında durgun bir gününde %18 civarı yükselen hede.”

Axie Infinity (AXS) Coin Projesinin Faydaları

Axie Infinity (AXS) Coin projesi, hem eğlendirirken hem de yatırım yapmanızı sağlıyor. Axie Infinity oyununda kullanılan Axie Infinity Shards (ASX) tokenları sayesinde oyun içi satın alma yapabiliyorsunuz. Oyunu oynayan, AXS stake eden ve oylamalara katılan kişiler ekstra AXC Coin kazanabiliyor.

Axie Infinity (AXS) Coin Neden Yükseliyor?

Axie Infinity (AXS) Coin‘in yükselme sebeplerinden biri, Axie Infinity oyununun dünya çapında ünlenmeye başlamasıdır. Milyarder Mark Cuban’ın 7,5 milyon dolar harcayarak oyuna girdiğini açıklaması da bu yükselişte etkendir. Binance, Samsung ve Ubisoft gibi dev şirketlerin verdiği destek de bunlara eklenince Axie Infinity (AXS) Coin neden yükseliyor sorusunun cevabına ulaşıyoruz.

Axie Infinity (AXS) Coin Projesi Hakkındaki Endişeler

Axie Infinity (AXS) Coin Projesi hakkındaki endişelerden başlıcası, Axie Infinity oyununun popülerliğini yitirmesidir. Söz konusu oyun hakkında olumsuz haberler gelmeye başlarsa bu durum, Axie Infinity platformu hakkında kötü bir izlenim oluşturacaktır.

Axie Infinity (AXS) Coin Whitepaper

Axie Infinity (AXS) Coin whitepaper, şuradan incelenebilir: https://whitepaper.axieinfinity.com/
Axie Infinity (AXS) Coin whitepaper girişinde, Axie Infinity oyununu geliştirirken Pokemon’dan esinlenildiği belirtiliyor. Oyuncuların, topladıkları Axie’ler ile savaşlara girebileceği ve bu Axie’ler geliştirilerek bir krallık kurulabileceği anlatılıyor.

Oyunun şimdiye kadar 13 binden fazla Ethereum (ETH) elde ettiği ve başat Ethereum oyunu olduğu kaydediliyor. Öte yandan oyuncuların neler kazanabileceği ve oyunun oynanışına ilişkin bilgiler veriliyor.

İlgili içerik: Axie Infinity (AXS) Yükselir mi? AXS Coin Geleceği 2021

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 100 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün