Anasayfa XRP Haberleri Ayılar Kontrolü Ele Geçiriyor: XRP O Seviyenin Altında!

Ayılar Kontrolü Ele Geçiriyor: XRP O Seviyenin Altında!

XRP Haberleri

Ripple (XRP) fiyatı hangi seviyenin altında işlem görüyor? Ayılar piyasanın kontrolünü ele geçirmiş durumda. İşte ayrıntılar…

Ayılar Kontrolü Ele Geçiriyor: XRP O Seviyenin Altında!

Ripple (XRP) fiyatı geçen hafta yaşanan büyük bir düşüşten sonra uzun vadede duruşunu geri kazandı. Boğaların mevcut piyasa ivmesinde ayıları sollamaları gerekiyor. XRP tokenı yüzde 42 gibi büyük bir kayıp kaydetti. Yani geçen hafta Ripple alıcıları için iyi bir ticaret haftası olmadı. XRP fiyatı sonuç olarak haftanın kapanışını 0,4255 doların altında yaptı. 

XRP fiyatı, tüm hafta boyunca büyük bir düşüş trendi içerisindeydi. İstikrarlı bir şekilde  0,4018 dolar seviyesine düşen XRP fiyatı, daha sonra 0,4123 dolara yükseldi. Birçok göstergenin aşırı satım bölgesinde yer aldığı görülüyor. Bu da geçici bir yükseliş trendi ihtimaline işaret ediyor. 

XRP fiyatı, söz konusu ivmenin tersine dönüşünü doğrulamak için daha yüksek bir dip ve daha yüksek bir tepe oluşturmalıdır. Bu, aynı zamanda boğaların bir yükseliş trendi yaratmadan önce XRP fiyatını 0,65 dolara kadar yükseltmeleri gerektiği anlamına geliyor.

Ayılar Kontrolü Ele Geçiriyor: XRP O Seviyenin Altında!

Kısa Vadeli Bir Yükseliş İvmesi Ortaya Çıkabilir!

Büyük düşüş sebebiyle XRP tokenının geçici olarak yükseliş ivmesi kaydetmesi beklenebilir. Diğer yandan, mevcut piyasa yapısı göz önüne alındığında, bunun kısa vadeli olması beklenebilir. Tokenın saatlik, günlük ve haftalık grafiklerde tüm zamanların en düşük seviyesini test etmesi gözlerden kaçmıyor.

XRP fiyatı hala 50 günlük ve 100 günlük üstel hareketli ortalamanın altında işlem görüyor. Böylece yeniden canlanan bir satın alma baskısı, XRP fiyatını 0,50 dolarlık psikolojik seviyeyi test etmeden önce 50 günlük üstel hareketli ortalamaya ulaşamaya zorlayacaktır. 

Diğer yandan, düşüş ivmesindeki azalma, kripto para biriminin sabit bir düşüş içerisinde kalmasına neden oluyor. XRP fiyatı, mevcut seansın dip seviyesinin altında bir kırılma gerçekleşmesi halinde Cuma gününün en düşük seviyesi olan 0,40 doları test edebilir. 

Ripple hem kripto para birimi hem de ödeme ağ geçidi işlevi gören yenilikçi bir kripto projesidir. Ripple Labs tarafından oluşturulan Ripple kripto projesi, dünya genelinde ödemeleri mümkün kılıyor. XRP tokenı, kullanıcıların kripto para birimleri arasında takas yapmalarına imkân tanıyor.  

Ayılar Kontrolü Ele Geçiriyor: XRP O Seviyenin Altında! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)